0
02146115236

بهترین کلاس آنلاین کنکور

سال کنکور باید به بعضی‌ها تلنگر زد و به بعضی‌ها صرفا راه درست رو نشون داد، ولی از اصل ماجرا دور نشیم، چه دوست داشته باشید چه نه، کنکور دروازه‌ای شده که باید برای رسیدن به آرمان شهری که تو ذهنتون دارید ازش عبور کنید. پس قراره چند ماهی نقش اول زندگی شمارو بازی کنه.چشماتون رو ببندید و به روزای خوب بعد نتیجه ی کنکور خوبتون فکر کنید، به شخصیتی که دانشگاه خوب میتونه ازتون بسازه، به روابط، فضا، علوم و فرصت هایی که با ورود به دانشگاه براتون شکل میگیره…دور از دسترس نیست! ولی دغدغه ی مهمی که ذهن رو به خودش مشغول می‌کنه چگونگی پیمودن این مسیره، که چطور با کمتریم وقت ممکن، بیشترین بازدهی رو داشته باشیم؟ چطور اساتیدی رو انتخاب کنیم که خبره ی کنکور باشن؟ چطور همیشه با انگیزه بمونیم و از مسیر دور نشیم؟شاید بهترین گزینه کسانی باشن که این راهو یروزی رفتن، فشار کنکورو حس کردن و به ارزش زمان تو این سال پی بردن و سربلند بیرون اومدن. استرس نداشته باشید! ما هم کنکوری بودیم و الان اینجاییم که مثل یک دوست کنارتون باشیم و تجربیاتمونو در اختیارتون بذاریم.خودتون رو آماده کنید برای شنیدن یک مزیت برتر که میتونه ورق رو به نفع شما برگردونه، کنکور در بستر آنلاین! بهترین کلاس آنلاین کنکور مساله اصلی است.

 

 

 شکی در این نیست که سال کنکور باید تلاش کرد ولی گاهی صرف تلاش زیاد نتیجه بخش نیست، یعنی چی؟! تلاش همیشه با آزمون و خطا همراهه و پیدا کردن بهترین راه و سنجیدن اون خصوصا در حد و اندازه‌های کنکور به زمان احتیاج داره و انرژی زیادی رو از ما می‌بره. تازه این در صورتیه که ما راه درست رو پیدا کنیم و در میانه ی راه دچار انحراف یا ناامیدی نشیم.

سال کنکور باید یکم هشیار‌تر عمل کنید و هشیار‌تر انتخاب کنید. بعضی وقتا باید کمال گرایی بیش از حد رو کنار گذاشت یا گاهی تعصب بیجا روی یک موضوع که باعث کشته شدن زمان میشه؛ به قول معروف تیز و بز باشید! دیدید خیلیا میگن ما نمیتونیم از یه تست بگذریم و انقدر کلنجار میریم که تستو حل کنیم که یهو به خودمون میایم و می‌بینیم تایممون به اتمام رسیده؟

 دیدید میگن بلدیم ولی وقت کم میاریم؟ یا بلدیم ولی استرس نمیذاره دانسته هامونو تو برگه بیاریم؟ تازه اینا همش با درنظر گرفتن اینه که شما درسو بلد باشید!

 ازین قشر، یه جمعیت بزرگتریو داریم که تیشه به ریشه میزننو میگن ما اصلا نمیفهمیم، تو کلمون نمیره یا استعدادشو نداریم.

 ولی اینطورام نیست! درسته جو و هیاهوی سال کنکور باعث میشه آدم از اصل مسیر دور بشه و بیشتر به حواشی دقت کنه، ولی ما میگیم که اگر یه چراغ جادویی باشه که قبل ازین که به خیلی از مشکلات بر بخورید، پیشبینی همچیو کرده باشه و با راهکار‌های درستش راهو روشن کرده باشه، دور نیست رسیدن به بهترین صندلی‌های دانشگاه‌ها و قرار گرفتن در جایگاه کسایی که امروز شاید برای خیلیا بت باشن و خیلیا فکر کنن که اونا از ما نیستن! یا ما در حدشون نیستیمو اونا از فضا اومدن! یکی از بهترین کاتالیزور‌های این مسیر پیچیده ی آزمون سراسری، کلاس‌های کنکور هستن که شاید در نگاه اول فقط مثل کلاسای درس مدرسه بنظر بیان ولی در واقع رسالت مهم تری هم دارن یکی از مهم‌ترین هاش اینکه دانش آموز رو به این باور و ایمان برسونن که اگر مسیر درست رو بره میتونه برای هر هدفی برنامه ریزی کنه.

 این اتفاق رو فقط اساتیدی میتونن رقم بزنن که کارنامه ی موفقی داشته باشن و مثال زنده و واقعی از هرنوع رتبه و قبولی‌ای رو تو سال‌های تدریسشون، رو کنن. این باعث میشه که یه دانش آموز حرف کسیو بپذیره و بهش ایمان پیدا کنه تا درست بره تو مسیری که قراره به قله برسوندش. بد نیست یه چند دقیقه‌ای هم وقت بذارید و رزومه ی اساتید کلاسی درس رو ببینید و بسنجید.

با وجود اینکه تا اینجا درمورد کلاس‌های کنکور صحبت کردیم ولی تو این مقاله در نظر داریم پدیده ی مدرن تری رو معرفی کنیم، کلاس آنلاین کنکور!

بیاید از پایه و ریز بینانه‌تر باهم بررسیش کنیم. سوال اولی که پیش میاد اینه که:

 آیا اصلا کلاس کنکور اهمیت داره؟ و اگر جواب مثبته چرایی این مسئله مهم چیه؟!

یکم واقع بین باشیم، کنکور برای تصاحب صندلی‌های ارزشمند رقابت تنگاتنگیه، این تک تست‌ها هستن که نتایج رو تعیین می‌کنن و باوجود اینکه شاید یکم بی‌رحمانه بنظر بیاد ولی همون درصد‌های کم بخصوص تو درس‌های تخصصی هستن که شمارو از دانشگاه‌های شهر‌های بزرگ به میانه ی شهر‌ها می‌برن، اگر تو کلاسای ما شرکت کردید حتما از اساتید بپرسید که همین تک تست‌ها برای دانش آموزای قدیمیشون چه اختلاف‌های فاحشی رو ایجاد کردن، قطعا شگفت زده میشید و به اهمیتش پی می‌برید.

اگر دقت کرده باشید تست‌های کنکور یک روند تکرارپذیر دارن و در هر مبحث، طراح‌های کنکور روی یکسری مسائل بلد تری تمرکز دارن اما با توجه به حجم گسترده‌ای که باید برای کنکور خونده بشه، اینکه بشینیم و تک تک مسائل اصلی هر درس رو تشخیص بدیم و دربیاریم وقت زیادی ازمون میگیره، اونم وقتی انتخاب عاقلانه‌تر این باشه که بجای گذاشتن وقت زیاد روی فهم درس، بر حل مسائل و بالابردن مهارت تست زنی تمرکز کرد.

پس ما نیاز پیدا می‌کنیم به یکسری استاد خبره ی کارنامه دار که بتونن فوت کوزه گری هر مبحثو به ساده‌ترین و سریعترین طرز ممکن به ما آموزش بدن و باید سعی کنیم که بدنبال بهترین کلاس کنکور باشیم.

 

بررسی همه جانبه و تیتروار مزیت‌های روتین کلاس کنکور

  (البته فراموش نشه که ویژگی هایی که بهش اشاره می‌کنیم در بسیاری از کلاس‌ کنکور ممکنه رعایت نشه پس نمیشه به این حرف‌ها جامعیت داد ولی این اطمینان رو می‌دیم که در کلاسی برتر، ما همه جانبه نیاز‌های شمارو میدونیم و براشون برنامه خواهیم داشت)

 • با بهترین متد آموزشی و راهکار‌های آزمون پس داده، تمام نکات در هر درس آموزش داده میشه (نباید چیزیو از قلم بندازیم اگر قراره کنکور موفقی رو بگذرونیم)
 • جزواتی جامع برای خلاصه ی نکات ارائه می شه، برای مرورسریع در تایم‌های مرده! و بخاطر سپاری مطالب در حافظه ی بلند مدت
 • ارائه ی نکات طلایی و پرتکرار کنکور‌های سال قبل (این همون قصه ایه که در مورد الگوی تکرار شونده ی سوالات کنکور پیشتر صحبت کردیم!)
 • مشاوره در زمینه ی مدیریت زمان در کنکور (این مبحث کلی ریزه کاری داره که اگر درست با تکنیک هاش آشنا باشید بصورت محسوسی به چشم میاد)
 • مشاوره در زمینه ی مدیریت استرس و فشار (یکی از مشکلاتیه که خیلیا باهاش دستو پنجه نرم می‌کنن که با وجود اینکه کل سال زحمت کشیدنو با برنامه خوندن دم دمای آخر میگن همچی یادشون رفته! تکنیکایی که یه آدم کارکشته می‌تونه بهشون یاد بده حتما خیلی بدردشون می‌خوره)
 • احتمالا مهم‌ترین مزیتشون و چیزی که تمایز ایجاد می‌کنه، (البته از نظر ما) اینه که بعد از فهموندن درس باید دانش آموز رو با انواع تیپ‌های تستی که تو سال‌های گذشته اومده بعلاوه تمام تیپ هایی که امکان سوال اومدن ازش هست هم آماده کنن؛ بقولی مبحث رو بچلونن! یا ببندن برای دانش آموز. (اهمیت کیفیت استادی که سال‌ها تو این زمینه هست و از پس وظیفه ی سنگین برمیاد هم قابل چشم پوشی نیست)

 

و اما چرا کلاس کنکور آنلاین…

علاوه بر مزیت هایی که کلاس کنکور داره که در موردش صحبت کردیم، یک مورد روانشناختی در بهترین کلاس‌ آنلاین کنکور هست که کمتر مورد توجه قرار میگیره. تا حالا به اتمسفر یک مجموعه ی موفق کنکور یا تفاوت نتیجه‌های رتبه‌های همونجا تو سال‌های مختلف دقت کردید؟ دیدید بعضی سال‌ها نتایج بشدت درخشانن و سال هایی هم هستن که تمام بچه زرنگا کم فروغ ظاهر میشن؟

مهم‌ترین شاخص این مجموعه‌ها، جو و اتمسفری هست که درش درس خوندن. گاهی حتی ممکنه یکسری از جاها اساتید خوبیم دارن ولی جو گلچین نشده ی دوستان باعث تخریب فکری میشه. یا برعکس اساتید خوبی نداشته باشن ولی انقدر با حال و هوای خوب درس بخونن که نتیجه ی چشم گیر بگیرن.

 همیشه یادتون باشه سال کنکور، اول باید به خودتون اهمیت بدید و از لحاظ روحی خودتون رو مدیریت کنید و چه بهتر و روحیه بخش‌تر که اینکار رو با معلم خبره و قابل اعتماد خودتون داشته باشید و تا حد امکان از کلاس‌ها و رفقایی که با منفی بافی به آدم آزار میرسونن ایزوله بشید و در محیط و جو سرشار از آرامش و انرژی مثبتی که تو خونتون با اتاقتون یا حتی یه گوشه ی دنج از کتابخونه برای خودتون ایجاد کردید پیش برید. این چیزیه که بهترین کلاس آنلاین کنکور به ایده آل‌ترین روش ممکن برای شما به ارمغان میاره.

مزیت‌های بهترین کلاس آنلاین کنکور از تمام جوانب:

 • کلاس‌های درس ضبط میشن و در اختیار شما قرار میگیرن، بنابراین در هر کجا و هر ساعتی که اراده کنید می‌تونید شروع به دیدن کلاس‌ها بکنید.
 • برعکس کلاس‌های فیزیکی، درس همیشه به صورت ویدئو و طبقه بندی شده در اختیار شماست که براحتی در کمترین زمان می‌تونید کلاس درس مورد نیازتون رو ببنید.
 • کلاس‌ها در ابتدا بصورت وبیناری برگذار میشن، این به این معنیه که دقیقا مثل کلاس‌های حقیقی امکان تعامل آنلاین با استاد رو دارید.
 • به تمام مسائلی که الان دارید فکر کنید! مثل معلم‌های کمتر از حد انتظارتون یا مسیر دوری که هر روز برای کلاس کنکور باید طی کنید یا وقت و اعصابی که این راه‌ها و ترافیک از شما می‌گیرن یا تمام عوامل حواس پرتی که خارج از خونه یا کتابخونه می‌تونن تمرکز شمارو بهم بریزن و برگردوندن این تمرکز که در حد فیل هوا کردنه! و خیلی چیزای دیگه…

بهترین کلاس آنلاین کنکور

آیا واقعا کلاس کنکور، خصوصا بهترین کلاس آنلاین کنکور روی رتبه ی ما تاثیر میذاره؟

بطور کلی در تمام درس ها از صفر تا صد، ۳ مرحله داریم:

 • درک مفاهیم
 • آشنایی با تیپ سوالات
 • تمرین و تمرین برای افزایش تمرکز

پر واضحه که هرچقدر زود‌تر و بهینه‌تر ۲ مورد اول رو پیش ببرید، سریعتر و در نتیجه با وقت بیشتری به سراغ مرحله‌ی سوم میرید و رویای موفقیت در کنکور و انگیزه ی تلاش بیشتر در شما جون میگیره و این پیش زمینه‌ای قوی میشه در بهبود رتبتون.

خودمونیم، تو خلوت خودتون یکم دو دوتا چهارتا کنید! امکانی با بهترین کلاس آنلاین کنکور فراهم شده که هرکجای ایران که هستید بدون دغدغه ی دوری کلاس ها، با بهترین اساتید در ارتباط باشید و با بهترین کیفیت جوهره ی هر مبحث رو مفهومی یاد بگیرید و بعد هم که با تیپ سوالات آشنا بشید.

فکر می‌کنید چند درصد از رقیب هاتون تا الان این مزیت رو داشتن؟

فکرشو بکنید که یک عالمه تایم برای خودتون سیو کردید، با وجود اینکه دو مرحله ی اول از مطالعه ی دروس رو بدون مشغله ی رفت و آمد و کیفیت اساتید و محیط ناهمگون دوستان طی کردید و خودتون رو برای مرحله ی آخر، یعنی افزایش مهارت در تست زنی آماده می کنید.

کافیه یک بار امتحان کنید و نتایجش رو در آزمون‌های هفتگی خودتون ببینید.

بهترین کلاس آنلاین کنکور

سایت کلاسی برتر برای پوشش دادن به همه ی این دغدغه‌ها و پر کردن این حفره‌های آموزشی بخصوص برای گسترش و فراهم کردن آموزش با کیفیت عادلانه در سراسر کشور، کار خودش رو در خرداد ۹۸ شروع کرد و پایگاهی رو تشکیل داد که عده‌ای از زبده‌ترین اساتید شناسنامه دار کشور رو در خودش جمع کرده. برای مشاهده ی رزومه‌ی اساتید کلاسی برتر بر روی اینجا کلیک کنید.

 قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

 

یکمم حرف آخر دلی باهاتون!

درس خوندن برای کنکور کار هر کسی نیست میدونید چرا؟

چون تلاش بی مزده! کسی به شما پول نمی‌ده که اون حجم از درسو بخونید ولی اینو بعنوان یک جنبه مثبت همیشه درنظر بگیرید که همین موضوع خیلیارو به سیاهی لشگر تبدیل می‌کنه، و از خاطر نبرید که شاگردی اساتید خوب رو کردن چه نگرش و انگیزه‌ای رو براتون بهمراهش میاره و باعث میشه در طول این راه پر از پیچ و خم همیشه تو مسیر اصلی بمونید و منحرف نشید.

با تیم با تجربه ی کلاسی برتر همراه باشید، حتما از مشاوره‌های رایگان ما و کلاس‌ آنلاین کنکور بهره ببرید و نتیجه‌ای رو رقم بزنید که آیندتون رو بیمه کنه، نتیجه‌ای که سرمایه‌ای میشه و تا آخر عمر مایه فخر و تمایز شما نسبت به هم سن و سالاتون میشه.

بهترین کلاس آنلاین کنکور

فراموش نکنید که…

نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود

مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *