0
02146115236

تجربه فراتر کلاسینو با کلاسی برتر

 

داستان از جایی شروع می‌شود که همه‌چیز دوباره به حالت عادی برگشته است. کتابخانه‌ها هیچ منعی برای رفت و آمد نداشته، هم‌کلاسی‌ها دوباره یکدیگر را ملاقات می‌کنند، مدارس بازگشایی شده و ساعت کاری ادارات به حالت قبل برگشته است. مترو‌ها و اتوبوس ها و تاکسی‌ها از مردمی پر شده که هرکدام به مقصدی می‌روند. اما هدف تو چه خواهد بود؟ تو قرار است به کجا بروی؟ چرا الآن اینجایی و چه هدفی برای آینده‌ات داری؟ کنکور از دور سخت و استرس‌زاست؛ این حقیقت کنکور است. هر امتحان دیگری هم که قرار باشد بعد از آن پشت سر بگذاری، همین گونه است. اما این فقط یک چشم‌انداز از کنکور است. اگر خودت را بعد از هربار فکر به کنکور به گوشه‌ی اتاق پرت کنی و زانوی غم بغل بگیری، کنکور با تو غریبه می‌ماند؛ ما برای کمک به تو اینجاییم. کلاسی برتر به تو کمک می‌کند که نگاهی نو به کنکور داشته باشی. تو تا اینجا آمده‌ای و باید بدانی کلاسی برتر می‌تواند تو را به سمت راهی درست برای فتح قله‌ی کنکور ببرد؛ راهی که با کنکور غریبه نباشی. مسیری که اگر طی کنی و نگاهی نزدیک به کنکور بیندازی، دیگر استرسی نخواهی داشت، هرچند از حالا باید بدانی –و مطمئنم که می‌دانی- این مسیر مسیر سختی است. سخت است اما، قلق دارد. و این راه چاره و قلق، در دست افراد با تجربه است. از حالا به بعد دیگر لازم نیست نگران باشی. همین که به فکر افتاده‌ای و تا اینجا آمدی، خودش گویای دغدغه‌مندی توست و ما این دغدغه‌مندی را درک کرده و ارج می‌نهیم. درک می‌کنیم که دنبال یک انتخاب درست هستی و می‌خواهیم راه را به تو نشان بدهیم. تمام هدف کلاسی ‌برتر پاسخ به همین دغدغه‌هاست. پاسخ به دغدغه‌های تو و خلق تصویری تازه، یعنی با نگاهی نو. با کلاسی منحصر به فرد و تازه، متفاوت از هر کلاسی که تا الآن تجربه کرده‌ای، یعنی با کلاسی برتر ؛ کلاسینو به سبک کلاسی برتر.

  • قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می‌توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

کلاسینو

کنکور و کامیابی!

وقتی به عنوان یک کنکوری به دنبال راه حل مشکلات خود می‌گردید به سوالات زیادی بر می خورید. احتمالا تا الآن این سوال را از خود پرسیده اید که تا کجا می‌شود پیش رفت؟ شاید به خودتان قبولانده اید که کنکور برای شما یک سکوی پرتاب خوب اما دور است. به شما پیشنهاد می کنم زاویه‌ی دید خود را عوض کنید! از دل همین کنکور، افرادی به دانشگاه‌ها راه پیدا کرده اند، که شاید مثل شما فکر می‌کردند. افرادی که الآن قطعا جزو موفق‌ترین افراد جامعه‌ی خود هستند. چرا که مدت‌ها قبل، سرنخ خود را دنبال کرده و راه درست را پیدا کرده اند.

چگونه راه خود را پیدا کنم؟ پاسخ این سوال دیگر برای همه تکراری و قابل حدس شده، اما تاکید می‌کنم اگر به دنبال پیدا کردن راهی بهتر و عملی‌تر برای خود هستید، به تجربیات اهمیت بدهید. تجربیاتی که خود به دست آورده‌اید و یا تجربیاتی که دیگران در اختیار شما قرار می‌دهند. این تمام آن چیزی است که باید به آن توجه کنید. باید به خودتان یادآوری کنید که دانش آموزان ممتاز و با معدل بالا، الزاما آن‌هایی نیستند که به رتبه‌های خوب کنکور دست پیدا می‌کنند. دانش آموزانی که به تنهایی و با تکیه بر دانش خود و بدون توجه به تجربیات دیگران در راه کنکور قدم بر می‌دارند قطعا مرتکب ریسک می‌شوند. وقتی شما در راهی به این مهمی ریسک می‌کنید دیگر امکان بازگشت وجود نخواهد داشت. درست است که کنکور دوباره سال بعد برگزار می‌شود، اما آیا کسی هست که دوست نداشته باشد همان سال اول به نتیجه‌ی دلخواه خود برسد؟ استفاده از تجربیات دیگران مهم است خصوصا اگر این تجربیات در زمینه‌ی کاربردی باشد. هدف تیم کلاسی برتر از آغاز همین بوده. اینکه یک تیم پویا و باتجربه از معلمان و دغدغه‌مندان حوزه‌ی آموزش را دور هم جمع کند و به تولید محتوای درجه یک بپردازد.

کلاسینو

اما کنکور همان قدر که از نظر بعضی‌ها دور و دست نیافتنی بوده، از نظر ما لبه‌ی موفقیت است. جایی که اگر به آن برسیم و برای رسیدن به آن آماده باشیم حتما به سمت موفقیت خواهیم رفت. کنکور هم در خیلی از زمینه‌ها درست مثل کوهنوردی است. اگر برای فتح قله‌ی یک کوه بدون راهنما پیش بروید، قطعا در میانه‌ی راه به مشکل خواهید خورد. باید بدانیم که فقط دیدن قله از دور کافی نیست. باید بپذیریم که در این راه نیاز به راهنما داریم و باید بهترین راهنمای ممکن را برای فتح قله انتخاب کنیم.

لذت فتح قله، یک چیز دیگر است! فقط یک لحظه تصور کنید بعد از گذشت چندروز پر اشتیاق و با وجود سختی‌های بسیار به قله‌ی کوه رسیده اید. وقتی به گذشته برمی‌گردید و به خود نگاه می‌کنید، به انتخاب درست خود افتخار خواهید کرد. انتخابی که قطعا برای آن وقت گذاشته و سلول‌های خاکستری سوزانده اید! پس بیایید با هم به قله برسیم.

تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی ‌برتر

از اینجا به بعد می‌خوام لحنم رو عوض کنم و ساده‌تر برای شما حرف بزنم. من هم یه روزی کنکوری بودم و صدحیف که توش به موفقیتی نرسیدم. دویست حیف که اون موقع کلاسی برتر رو نداشتیم! من تجربه‌شو دارم پس می‌تونم بگم که بعد از کنکور هرکسی که نفس راحت می‌کشه، برنده نیست. اما اینجا، در کلاسی برتر، ما دوست داریم که تو بعد از کنکور احساس برنده بودن کنی! بخاطر همین یک نقشه‌ی راه مفید و کاربردی تالیف کردیم؛ بد نیست نگاهی به این نقشه بندازیم:

هشتگ‌های ما: احتمالا الآن که در این صفحه هستی و مشغول زیر و رو کردن این متن با دقت و سرعت کنکوری خودت هستی از یک مسیری به اینجا لینک شدی؛ یکی از این مسیرها شبکه‌های اجتماعی هستند. ما به طور گسترده در این شبکه‌ها فعالیت داریم و برای هر آموزشی یک هشتگ منحصر به فرد داریم. هشتگ هایی مثل شیمی دونی، فیزیکشنری، کنکور زیستان، همه و همه از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایت ما در اختیار شما قرار می‌گیرند. اینکه قبل از هر سفری، تجربه‌ی چند دقیقه‌ش رو رایگان در اختیار داشته باشی خیلی خوبه و ما هم این ویدئو هارو در اختیار شما قرار دادیم تا شما تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر رو به رایگان در اختیار داشته باشی.

هدف این آموزش‌های آنلاین، ایجاد فرصت معرفی آموزش ها، نحوه تدریس اساتید و دادن حق انتخاب به دانش آموزان عزیز هست و ما قصد داریم که به شما در این انتخاب کمک کنیم. انتخابی که می‌تونه لذت تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر رو براتون به ارمغان بیاره. برای ورود به این بخش از سایت از قسمت «وبلاگ برتر > نکات کنکوری» اقدام کنید. به همین سادگی!

کلاسینو

آموزش‌های برگزیده: از اونجایی که هدف سایت ما معرفی و فروش آموزش‌ها هست، پس طبیعیه که این آموزش‌ها صفحه‌ی اصلی سایت رو در بر بگیره. شما به راحتی می تونید با انتخاب کلاس مدنظرتون، نسبت به ثبت نام دوره اقدام کنید. پنل کاربری سایت هم به گونه‌ای طراحی شده که برای همه‌ی دانش آموز‌ها جذاب باشه و این خصوصیتش رو از دست نده. پس با خیال راحت این صفحه رو زیر و رو کنید!

کلاس خصوصی: از اونجایی که ما خیلی به فکر شما هستیم، بخش کلاس‌های خصوصی رو علی‌رقم تموم مصائبش به جون خریدیم و در سایت قرار دادیم. این بخش به شما امکانات متنوعی می‌ده. مثلا اگر در فصل ۱ کتاب زیست ۲ مشکل دارید، معلم خصوصی می‌تونه به شما در پوشش دهی اون فصل کمک کنه. البته این تموم ماجرا نیست و این کلاس می‌تونه شامل یک کتاب کامل باشه؛ پس جای هیچ نگرانی نیست!

معرفی اساتید: در بخش معرفی اساتید به راحتی می‌تونید رزومه استاد رو بررسی کنید و ببینید که ما چقدر تلاش کردیم که این تیم که ترکیبی از اساتید با تجربه و پویا هست رو کنار هم جمع کنیم. تیمی که می بینید یک گلچین از بهترین اساتیدی هست که می‌تونن در زمینه کنکور به شما کمک کنن. با داشتن این اساتید رویاپردازی و تجربه‌ی موفقیت برای هر دانش‌آموز کنکوری‌ای آسونه و آخر از همه، وقت انتخابه.

تجربه‌ی نو: اگه از فضای کسل کننده‌ی مدرسه و کلاس درس خسته شدید، ما برای شما یه پیشنهاد داریم. پیشنهاد ما تجربه‌های جدید با کلاسی برتره. کلاس‌ آنلاین کنکور کلاسی برتر بر اساس علایق دانش آموزان عزیز تنظیم شده و به اون‌ها درک تازه‌ای از یک کلاس آموزشی نو و کامل می‌ده. تجربه‌ای که ما دوست داریم اسمش رو تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر بذاریم. همه چیز به انتخاب شما بستگی داره.

کلاسی برتر، کلاسینو!

کلاسینو کلاسی برتر همواره سعی کرده در زمینه‌ای که فعالیت می کنه پیشگام باشه. ما دوست داریم فعالیت هامون رو گسترش بدیم و به همین خاطره که سعی می‌کنیم همیشه نو باشیم. مصداق این مسئله در تهیه‌ی کلاس‌های جدید با هربار تغییر کتاب‌های درسیه. کلاسی برتر با رویکردی نو به کمک کنکوری‌ها اومده. رویکردی نو که نتیجه‌ش فراتر کلاسینو شده. کلاسینو که تجربه‌ش با کلاسی‌برتره! ما همیشه عاشق چالش‌ها بودیم و شمارو به این چالش نو دعوت می‌کنیم.

کلاسینو

چرا آموزش آنلاین؟

اگه هنوز متقاعد نشدید که آموزش آنلاین می‌تونه بهترین راه برای پیشرفت درسی قبل از کنکور باشه پس شاید بهتر باشه توضیحات بیشتری در این زمینه بشنوین. آموزش آنلاین یه راه جدید برای دستیابی به موفقیته. راهی که نه تنها فاصله‌ی استاد و دانش‌آموز ها رو به اندازه چند کلیک نزدیک کرده، بلکه توازن رو بین تمام استعداد‌ها برقرار کرده. قطعا در گذشته افرادی بودن که با وجود استعداد عالی، اما بخاطر دور بودن از کلان‌شهرها نتونستن تو کنکور به نتیجه‌ی دلخواه برسن. اما این روزها دیگه خونه‌ای نیست که اینترنت نداشته باشه! بخاطر همین هم هست که دهکده‌ی اینترنت، بهترین جا برای ارائه و اشاعه‌ی فعالیت‌های آموزشی خصوصا در زمینه‌ی کنکور شده.

اما این پایان ماجرا نیست و مزیت‌های کلاس‌های اینترنتی به همین خلاصه نمی‌شه!

  • مناسب برای همه‌ی بودجه‌ها

گاهی بعد از شنیدن اعداد نجومی تدریس برخی اساتید در کلاس های خصوصی، دود از سر آدم بلند می‌شه!  اینکه اساتید برای دانش‌آموزها زحمت می‌کشن که مسلمه و این تلاش‌ها قابل تحسین، اما چه خبره؟ کلاسی برتر اومده که این نرخ‌های نجومی شکسته بشه. اولین و بزرگترین مزیت کلاس‌های آنلاین همینه. کلاس هایی که نرخ‌های عموما پایینی دارن و در مقایسه با کلاس‌های خصوصی و کلاس‌های آموزشگاهی به شدت به‌صرفه ترن. اگر بخوایم تخمین بزنیم به جرأت می‌شه گفت کلاس‌های آنلاین ما، حداقل ۵۰ درصد از کلاس‌های آموزشگاه‌های کنکور برای دانش‌آموزا ارزون‌تر تموم می‌شن و این اولین و مهم‌ترین دلیل استقبال بسیار بالای افراد مختلف از کلاس‌های ماست.

  • از چابهار تا اصلاندوز! از همه‌جای ایران

به لطف وجود اینترنت، بعد مسافت در آموزش تبدیل به یک بعد نامرئی شده و این رو به وضوح می‌شه در آموزش‌های آنلاین کنکور کلاسی برتر احساس کرد. کلاسی که متشکل از افراد زیادی از جای جای ایران بوده و ما بهش افتخار می کنیم. وقتی می‌بینیم دانش آموزهای مشتاق از همه جای ایران در کلاسی برتر دور هم جمع شدن و از آموزش‌های درجه یک ما استفاده می کنن، قند تو دلمون آب می‌شه.

  • هر ثانیه‌ش مهمه!

وقتی درس خوندن رو برای کنکور شروع می‌کنید، وقتی از تمام کارهای غیر ضروری در ایام مطالعه جلوگیری می‌کنید، وقتی اولین امتحان آزمایشی کنکور رو پشت سر می‌ذارید، این یعنی شما متوجه اهمیت زمان در کنکور شدید. زمان در کنکور به شدت اهمیت داره و این اهمیت فقط به خود کنکور محدود نمی‌شه. شما باید زمانی که قبل از کنکور در اختیار دارید رو قطره قطره مصرف کنید که صرفه جویی کرده باشید. حالا در مورد کلاس‌های کنکور حضوری! تصور کنید یه روز کسل ِپاییزیه و از اتوبوسی که به سمت آموزشگاه کنکور می‌ره جا موندید، یا اصلا فرض کنید از مدرسه اومدید و خسته اید و دلتون می‌خواد قبل رفتن به آموزشگاه یه دل سیر بخوابید! یا اصلا یه روزی که سرما خوردید و به کلاس نمی‌رسید. اگه دقت کرده باشید حتما متوجه شدید که کلاس آنلاین تحت هر شرایطی کنار شماست. تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر به شما اجازه می‌ده که دیگه:

  • نگران دیر رسیدن به کلاس نباشید؛
  • نگران خستگی قبل از کلاس نباشید (آموزش‌ها همونجا هستن، استاد همیشه در دسترسه)؛
  • حتی نگران سرماخوردگیِ احتمالی هم نباشید! (با خیال راحت برید دکتر و برگردید)

و خیلی موارد دیگه که قطعا اینجا فرصت نیست بهشون اشاره کنیم.

  • کیفیت تدریس و کلاس دو سر برد

 اگه از هر فردی که حداقل یک بار در کلاس‌های آنلاین ما شرکت کرده باشه سوال کنید، مطمئن باشید از کیفیت بالای این کلاس‌ها صحبت خواهد کرد. چرایی این مساله در وهله اول به تمرکز استاد روی مباحث درسی در زمان تدریس برمی‌گرده. زمانی که استاد مشغول تدریس هست، فقط تدریس انجام شده و هیچ مزاحمتی برای او ایجاد نمی‌شه. سناریوی تکراری وزوز در کلاس درسی مدرسه اینجا وجود نداره! همه و همه مشغول گوش دادن به استاد هستن. در وهله دوم تمرکز کامل استاد روی دانش آموزان در زمان پرسش سوالات هست. استادهای محترم همگی بعد از تدریس زمانی رو برای پاسخ پرسش‌های شما اختصاص می‌دن. در این زمان، هربار یک نفر، سوالی که داره رو می پرسه و توجه استاد به پاسخ اون سوال معطوف می‌شه! این یعنی یک کلاس دو سر برد!

  • اساتید غول‌کش

حتما با نگاه به بخش اساتید سایت ما، متوجه حضور اساتید با تجربه و خوش نامی مثل «دکتر ابولقاسمی» شدید. ما به شما این اطمینان رو می‌دیم که اساتید منتخب ما، هرکدوم از بهترین‌های رشته‌ی خودشون هستن و در بین دانش‌آموزا همگی جزو گزینه‌های محبوب محسوب می‌شن. به لطف این اساتید هست که کیفیت کار ما به اینجا رسیده و قدردان حضورشون در بین ما هستیم.

کلاسینو

این‌همه گفتیم اما باید بگم کم گفتیم. تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر به قدری پر مزیت هست که هرچقدر بگیم کم گفتیم. حالا شما به این مزایا امکان پشتیبانی رو هم اضافه کنید! امکان مشاوره‌ی تحصیلی و تکرار این نکته که آموزش‌های ما هم در کامپیوتر و هم در موبایل قابل مشاهده هستن. این‌همه مزیت تو کلاس‌ های آنلاین ما هست که قطعا خیلی هاش رو دانش‌آموزا بهتر می‌دونن.

حالا وقت انتخاب کردن رسیده و ازتون می‌خوام برای یک نتیجه‌گیری رسمی آماده باشید!

تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر، توانستن است!

این روزها با وجود حضور کلاس‌های کنکور بسیار متنوع و گاهی عجیب، افراد سودجو در این زمینه به کرات مشاهده می‌شوند. گروه هایی که از دغدغه‌ی دانش آموزان پشت کنکور سوء استفاده کرده و آموزش‌های متوسط و غیر استاندارد خود را به آن‌ها می فروشند. متاسفانه این افراد باعث شده اند که اعتماد دانش آموزان و خانواده هایشان نسبت به این کلاس‌ها کمرنگ شده و مشارکت در این کلاس‌ها در بسیاری از سایت‌ها به حداقل برسد. اما هدف شروع کار کلاسی برتر از ابتدا بازگرداندن اعتماد در مبحث آموزش‌ های آنلاین کنکور بوده است. خوشبختانه تعداد ثبت نامی‌ها و رضایت افرادی که پیش‌تر در کلاس‌های ما شرکت کرده اند، مهر تاییدی بر این مساله است.

کلاسی برتر، حداکثر تلاش خود را روی نوآوری در نحوه برگزاری کلاس‌ها معطوف کرده و می‌خواهد در این زمینه پیشتاز بوده و ارائه دهنده‌ی فراتر کلاسینو باشد. کلاسی نو، که با توجه به علاقه‌ی بصری دانش آموزان شکل گرفته و به نگاهی‌نو بی‌انجامد. این نگاهی نو همان راهنمای دانش‌آموزان برای رسیدن به موفقیت است. موفقیتی که ما آن را از همین لحظه برای شما تضمین می‌کنیم. مسیر کنکور، مثل لحظات یک سفر است و لذت هر سفری به تجربه‌های جدید، پس تجربه‌ی فراتر کلاسینو با کلاسی برتر را از دست ندهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *