0
02146115236

با مشاوره کنکور تلفنی کلاسی برتر، رایگان و خیلی راحت برای کنکور مشاوره بگیرید!

این روز‌ها در میان خانواده‌ها و بین تمام دانش آموزان مدارس و شهرهای مختلف، تب و تاب کنکور غوغا می کند. مدارس بر اساس نتایج دانش آموزان شان در کنکور طبقه بندی می شوند و دانش آموزان می دانند که تمام آینده و سرنوشت شان در گروی این آزمون ۴ ساعتی است. در این میان، همواره موسسات کنکوری تبلیغات گسترده‌ای برای کلاس‌ها و جلسات مشاوره میلیونی خودشان می کنند و معلمان و مشاوران، هر کدام راه‌های متفاوتی را برای پشت سر گذاشتن این سد بزرگ ارائه می دهند. عده‌ای راز پشت سر گذاشتن این سد را معلمان خصوصی و شرکت در کلاس‌های فوق العاده موسسات مختلف می‌دانند، عده‌ای پانسیون‌ها و کتابخانه‌های خصوصی را پیشنهاد می‌دهند، عده‌ای هم دانش آموز را به قرص‌ها و نوشیدنی‌های انرژی زا میبندند! دانش­آموزان اما تنها چیزی که می‌دانند این است که نمی‌توانند به تنهایی و بدون برنامه‌ای مشخص، از پس یک سال دشواری‌های شبانه روزی و حجم بالای کتاب ها، جزوات و منابع کمک آموزشی بر بیایند. البته شاید یکی از این راه ها استفاده از مشاوره کنکور تلفنی باشد. بنابراین به دنبال فردی می‌گردند که بتوانند در این راه به او تکیه کنند و از او راه و چاه بپرسند. ما در این جا به دنبال آن هستیم که آن فرد را به شما معرفی کنیم.

نقش مشاوره در کنکور

مشاوره به جهت نقش مهمی که در موفقیت یا شکست دانش آموزان در مسیر تحصیلی خود ایفا می کند، از اهمیت بسیار بالایی نزد والدین و فرزندان شان برخوردار است. از طریق مشاوره می‌توان توانایی‌ها و نیز محدودیت‌های دانش آموزان را شناخته و از امکانات موجود، حداکثر استفاده را به عمل آورد. مشاور می‌تواند با شناسایی دقیق استعدادها و توانایی‌های دانش آموزان، آن‌ها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کند.

همان طور که گفتیم، مشاور کنکور نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری دارد، به ویژه که در سال‌های اخیر گرایش داوطلبین برای شرکت در کنکور در برخی رشته‌ها به شدت افزایش یافته است. همین موضوع، رقابت برای تصاحب صندلی رشته‌های پرطرفدار را در دانشگاه‌های تراز اول کشور بسیار سخت و پیچیده کرده است. بررسی‌ها نشان می دهد بیش از نود درصد رتبه‌های زیر صد کنکور، از مشاور کنکور بهره گرفته اند. هرچند اغلب آن‌ها بنا به دلایلی داشتن مشاور کنکور را کتمان می کنند!

مشاوره کنکور ، تعیین تکلیف نمودن و تحمیل یک راه حل به دانش آموز نیست، بلکه یک نوع آموزش هنر یادگیری است. به گونه‌ای که یک مشاور متخصص و خوب، با داشتن مهارت و صلاحیت علمی و حرفه­ای تلاش می‌نماید تا با توجه به وضعیت و علاقه دانش آموز، نیاز او را بر آورده و با تلاش برای خودشناسی، مراجع و کسب بهترین راه و روش، او را به نتیجه دلخواه خود برساند.

به طور کلی مشاوران، وظایف زیر را بر عهده دارند:

 • شناسایی استعدادهای بالقوه
 • آموزش شیوه‌های صحیح مطالعه، یادگیری، یادداشت برداری، خلاصه نویسی و پاسخ گویی به سوالات تستی
 • افزایش قدرت تمرکز، کاهش میزان بی دقتی و تقویت حافظه دانش آموزان
 • آموزش مهارت‌های آزمون دادن، شامل شیوه صحیح آمادگی برای هر آزمون، مدیریت استرس و اضطراب و نحوه مدیریت زمان
 • افزایش انگیزه و تقویت اعتماد به نفس بچه ها
 • ارائه رژیم غذایی ویژه، برای افزایش عملکرد حافظه و کاهش فرآیند خسته شدن ذهن

مشاوره تلفنی کنکور

دانش آموز کنکوری باید در جلسات مشاوره خود خدماتی برای حفظ انگیزه، آموزش مهارت‌های مطالعه و یادگیری، حل مشکل افت درصدها، کنترل استرس و اضطراب آزمون‌های آزمایشی و  ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی دریافت کند. مشاوره کنکور انواع مختلفی دارد. این مشاوره می تواند حضوری، آنلاین و یا تلفنی انجام شود، که هر کدام شرایط و مزیت هایی را دارا هستند.

 

ویژگی‌های یک مشاور کنکور تلفنی خوب چیست؟

در انتخاب یک مشاور کنکور باید به موارد زیر توجه کنید:

 • بهتر است از یک مشاور باتجربه کنکور که مشاوره شغل اول و اصلی او است استفاده کرد، تا کسی که بجز کار اصلی خود، یکی دو سال است به کار مشاوره وارد شده و تنها به قصد درآمد زایی، به این کار روی آورده است.
 • درگیر تبلیغات اغراق آمیز مشاوران نباشید و بیش‌تر به رزومه تحصیلی و کاری آن‌ها توجه کنید.
 • مشاورانی که علم تخصصی در زمینه مشاوره ندارند، در زمینه روانکاوی نیز مناسب نیستند.
 • مشاور باید با تسلط بر مباحث و سرفصل‌ها، برای شما برنامه ریزی مناسب انجام دهد و با مهارت و به صورت حرفه‌ای بتواند پیگیر اجرای برنامه‌ها توسط شما باشد.
 • برنامه ریزی برای کنکور، فروشی و یک نسخه ی قابل اجرا برای همگان نیست. برنامه مشاور، باید کوتاه مدت بوده و بسته به نقاط قوت و ضعف و با توجه به زمان در دسترس شما تا کنکور، تهیه شده باشد.

 

مشاوره کنکور تلفنی و آنلاین برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که اشاره کردیم، برای آنکه بتوانید از پس غول کنکور بر بیایید، لازم است که از منبع قابل اعتمادی مشاوره و برنامه‌ای مشخص تهیه کنید و تا انتهای راه بر آن استوار باقی بمانید. هر جا از برنامه عقب ماندید، برنامه ریزی مجدد انجام دهید و هر جا کم آوردید، کسی باشد که روحیه ی شما را به همان حالت جنگنده ی اولیه باز گرداند. اما با توجه به گستردگی جغرافیایی محل زندگی دانش آموزان و میزان امکانات محل زندگی آن‌ها، همیشه و برای همه، امکان دسترسی به این منبع، وجود ندارد. پس در فضای رقابتی کنکور، دانش­آموزانی که از امکانات و منابع کم تری برخوردار هستند چه باید بکنند؟ این جاست که اهمیت مشاوره کنکور آن هم به صورت آنلاین و تلفنی، آشکار می‌شود. در مشاوره کنکور آنلاین، هر داوطلبی از هر نقطه کشور و در هر مقطع زمانی، می‌تواند با استفاده از ایجاد ارتباط با مشاورین، از خدمات مشاوره‌ای استفاده نماید.

مشاوره تلفنی کنکور

مسیر کنکور، مسیری سخت، طاقت فرسا و طولانی‌ است. شما در این راه علاوه بر تلاش و پشتکار، به یک برنامه درسی اصولی احتیاج دارید و باید بدانید که چه طور برای مطالعه دروس زمان بندی داشته باشید. زمان برای یک دانش آموز کنکوری، حکم طلا را دارد. یک سال فرصت شما با تمام سختی‌ها و مشکلاتش، مانند برق و باد می گذرد و هر دقیقه ی این مدت برای شما، می تواند بسیار ارزشمند و حیاتی باشد. یک مشاوره  کنکور تلفنی به شما کمک می‌کند تا علاوه بر دسترسی آسان به بهترین مشاوران، زمان خود را به بهترین نحو مدیریت کرده و اتلاف وقت برای مراجعه حضوری به موسسات را به حداقل برسانید. علاوه بر این، هزینه رفت و آمد و گیر کردن در ترافیک و آلودگی هوا را نیز به سختی‌های مشاوره‌های حضوری اضافه کنید تا بهتر متوجه مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین شوید.

مشاوره تلفنی کنکور

تنظیم برنامه درست و اصولی، کاری حرفه‌ای و نیازمند تجربه و مهارت است و برای تنظیم یک برنامه درسی مناسب، فاکتورهای بسیار زیادی دخیل هستند. به دلیل اهمیت بالای این دوران طلایی، اهمیت دریافت مشاوره صحیح و از روی تجربه و دلسوزی، دو چندان می‌شود. شما داوطلبان عزیز، به دلیل اضطراب و نگرانی و برنامه‌های فشرده و بعضا رویایی‌ که برای درس خواندن در ذهن خود دارید،  با برنامه‌ای که به صورت شتاب زده و هیجانی تهیه می کنید، نمی‌توانید به خوبی پیش روید و این باعث سرخوردگی، بی انگیزگی و از دست دادن فرصت‌های باقیمانده تان می‌شود. ما توصیه می کنیم برای تنظیم برنامه‌های درسی اصولی از مشاور‌های متخصص در این زمینه کمک بگیرید. حتما تا بحال خوانده و یا شنیده اید که پشت کنکوری‌ها چه هزینه‌های گزافی برای گرفتن مشاوره پرداخت می‌کنند. درست است، هزینه‌های مشاوره بالاست اما نگران نباشید! ما راهکار جدیدی به شما معرفی می کنیم.

مشاوره به شما کمک می‌کند برنامه­ ریزی دقیق و انعطاف پذیری مطابق با شرایط موجود خود برای درس خواندن، تست زدن و مرور دروس داشته باشید. فنون مطالعه در هر رشته‌ای برای هر داوطلب کنکوری متفاوت است و تلاش ما این است که با دانستن شرایط فردی شما، به شما، مشاوره تحصیلی خاص خودتان را ارائه دهیم تا با به کارگیری آن بتوانید در رشته مورد نظر در کنکور قبول شوید. اگر به صورت آنلاین در سایت ما ثبت نام کنید و مشاوره آنلاین بگیرید، هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. مزیت دیگر ثبت نام در این سایت، این است که در وقت شما به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد. روش ثبت نام در سایت ما هم بسیار ساده است. قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می‌توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

 

ویژگی‌های مشاوره‌ کنکور تلفنی ما

برای این منظور می توانید همه روزه ازکلاسی برتر مشاوره رایگان بگیرید. درست دیدید! خواب و خیال نیست! مشاوره ی رایگان! آن هم هر روز!

شاید نتوان با چند کلمه، کیفیت محتوای جلسات مشاوره کنکور تلفنی را بیان کرد! اما شما می توانید با یک بار استفاده، از تمام ویژگی‌های آن آگاه شوید و بدانید استفاده از خدمات تیم مشاوره‌ای حرفه‌ای ما چگونه خواهد بود. ما در تمام موضوعات مرتبط با پشت کنکوری‌ها، ارائه خدمات داریم:

 • مشاوره تخصصی برای داوطلبین رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی
 • مشاوره در خصوص نحوه مطالعه برای آمادگی در کنکور
 • آموزش تکنیک‌های تست زنی
 • مشاوره انتخاب رشته کنکور

و مشاوره در مورد هرآن چه شما دانش آموز پشت کنکوری در رابطه با کنکور باید بدانید و هر آنچه که شما داوطلب کنکوری باید در کوله پشتی کنکوری خود داشته باشید، تا مسیر سخت و طولانی کنکور را با خیال آسوده تر و اعتماد به نفس بیشتری طی کنید.

مشاوره تلفنی کنکور

یادتان باشد نحوه دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شما است و براساس این توضیحات می‌توانید میان مشاوره کنکور تلفنی و مشاوره آنلاین، روش دلخواه خود را انتخاب کنید و همیشه با مشاور خود در ارتباط باشید. سوالات و مشکلاتی که دانش آموزان درگیر آن هستند، در اکثر اوقات با راه کارهای ساده‌ای قابل حل هستند. ما با ارائه مشاوره‌ کنکور تلفنی قصد داریم دغدغه‌های شما را به حداقل برسانیم و با استفاده از وسایل ارتباطی، این کار را ساده‌تر کنیم.

کنکور، سکوی پرتاب شما به آینده روشن رویایی تان است. کنکور تمرینی برای فائق آمدن بر سختی ها، تلاشی برنامه ریزی شده و هدف دار و دوباره برخاستن پس از هر سقوط در طول این مسیر پر پیچ و خم است، که تنها کسانی که به درستی به قابلیت‌ها و استعداد‌های درونیشان باور دارند، برای رسیدن به جایگاه حقیقی شان، می توانند تا انتها آن را بپیمایند. داشتن روحیه ای جنگنده، آشنایی با منابع مناسب مطالعاتی و شیوه‌های صحیح مطالعه، همگی لازمه طی کردن این مسیر هستند. ولی هیچ کدام از این‌ها نمی توانند بدون کمک و مشاوره فردی آگاه و دلسوز، که بتواند به درست‌ترین شیوه، تجربه‌های خود را در اختیار دانش آموزان بگذارد، موثر باشند. در این مجال اندک تلاش کردیم تا ضمن آشنا کردن شما دانش آموز عزیز با مقوله مشاوره کنکور، اهمیت نقش مشاوره‌ کنکور تلفنی و آنلاین را برایتان تشریح کنیم تا بتوانید آگاهانه انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید تفاوت میان دانش آموزانی که در رشته مورد نظر خود در کنکور پذیرفته می شوند با سایرین که پشت کنکور می‌مانند، در این است که گروه اول، از تمام فرصت‌ها و منابع در اختیار برای رفع مشکلات، ابهامات و سوالات کنکوری خود استفاده می‌کنند. همین الان که شما در حال مطالعه این سطرها هستید، رقبای کنکوری شما در حال تماس و ثبت نام مشاوره‌ کنکور تلفنی و آنلاین هستند، تا زودتر ابهاماتشان رفع شده و بهتر بتوانند تصمیم بگیرند و مسیر مطالعه تا روز کنکور و موفقیت در جلسه کنکور را سریع تر، محکم‌تر و مطمئن‌تر طی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *