0
02146115236

مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی اهمیت و لزوم آن

همین که این لینک را باز کرده اید، یعنی آماده ی رقابت شده اید! داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ به خوبی می دانند که رقابت آغاز شده! یا علی بگویید که باید پا در گود گذاشت!روی صحبت ما امروز با بچه‌های تجربی کنکور ۱۴۰۰ است! بسیار خب بچه ها! آماده ی تورنومنتی نفس گیر هستید یا فکر می کنید هنوز زود است؟! چه آماده باشید و چه نه، صدای تپانچه برخاسته و رقبای شما دویدن را آغاز کرده‌اند! پس عجله کنید! این جمله که: «کی خسته است؟ دشمن!» برای شما کنکوری‌های تجربی از بیخ و بن دروغ است! اتفاقاً باید بدانید که رقیب نه تنها خسته نیست، بلکه با اشد قوا در حال تاختن است و هر لحظه فاصله ی خودش را از شما بیشتر می کند! حقیقت همین است اما خب، نگران نباشید. نیازی به ترسیدن نیست. چون هنوز دیر نشده. زمان مناسب برای شروع شما همین امروز است!می دانیم، در ابتدای راه هزاران سردرگمی سر راه شما قرار دارد. اما دلواپس نباشید. شما برای پیروزی در این مسابقه، مثل هر مسابقه ی دیگری نیاز به یک مربی دارید. مشاوره کنکور، لازمه‌ی حیاتی موفقیت شما است. اگر بتوانید مشاوره آنلاین کنکور نیز داشته باشید که دیگر معرکه است. شک دارید؟! معتقدید بدون مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی نیز کار ساده است؟! بسیار خوب! تا انتهای این مقاله کنار ما باشید تا ببینید چرا ما اینقدر مطمئنیم!

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 

چرا مشاوره کنکور از نان شب واجب‌تر است؟!

چرا که نه؟! یکی باید باشد که صفر تا صد کنکور را بارها و بارها آزمون و خطا کرده باشد و راه را از چاه بشناسد. مشاوره کنکور به همین درد می خورد دیگر! در مسیر یک سویه ی این یک سال، کسی وقت امتحان کردن چیزهای مختلف و مقایسه کردن آن‌ها را دارد؟! (معلومه که نه!) مخصوصاً وقتی رشته ی آدم تجربی باشد که اوضاع خیلی هم حساس‌تر است. نمی دانم می دانید یا نمی دانید؟ و اگر نمی دانید بدانید که در میان تمام رشته‌های کنکور، چگالی رقابت برای کسب رتبه ی برتر، در بین بر و بچه‌های باهوش تجربی از همه بیشتر است. همه آمده اند که بهترین باشند. و قطعاً هم هستند! اما ظرفیت دانشگاه‌ها این چیزها سرش نمی‌شود! پس باید علاوه بر بهترین بودن، جزو برترین‌ها هم باشید و برای این کار، مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی فریاد رس شماست.

وگرنه در میان این همه منابع رنگارنگ و کتاب‌های جورواجور که هرکدام از ظن خود یار شما می‌شود، چه کسی از درون شما باید اسرار شما را بجوید؟! (چه شاعرانه!) برای رسیدن به موفقیت در کنکور هزاران راه وجود دارد اما از میان این هزاران راه، فقط یکی از آن‌ها برای شما مناسب است! شما می دانید آن یکی کدام است؟ نه! من هم نمی‌دانم! اما مشاور کنکور شما می داند! چرا؟! خب چون کارش همین است! شغلش این است که بهترین راه را که برای تو از همه مناسب‌تر است، سر راهت بگذارد و از آغاز تا پایان کمکت کند! بگوید کدام کتاب را بخوان، از کدام یکی تست بزن، کدام کلاس را برو کدام یکی را نرو، چه ساعتی درس بخوان، کی بخوان کجا بخوان و…

دوباره تاکید کنم که داوطلب تجربی وقت اضافه برای آزمون و خطا کردن راه‌های مختلف ندارد؟! یا دیگر لازم نیست؟! رشته تجربی هم بخاطر عرصه ی رقابتش، هم بخاطر نزدیکی اهداف داوطلبان (که اغلب به شوق شاخه‌های علوم پزشکی به این رشته آمده اند) و هم بخاطر گستردگی منابع وسیعش، بیش از سایر رشته‌ها به مشاوره کنکور نیاز دارد. حال اگر که مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی تخصصی باشد که فبها!

مشاوره کنکور 1400 تجربی

برای کنکور ۱۴۰۰ تجربی از کی شروع کنم؟

از همین دیروز ان‌شالله! کم کم آماده شوید و دیگر از همین دیروز استارت خود را بزنید! شوخی نمی کنیم! آری دیروز گذشته است. اما امروز هم با یک روز تاخیر هنوز زمان مناسبی است! از همین حالا باید برنامه ریزی کنید. می‌گویند اگر ده دقیقه زمان داشتید که یک درخت را با اره‌ای قطع کنید، از این ده دقیقه ۹ دقیقه را به تیز کردن اره تان اختصاص دهید تا آن یک دقیقه به سادگی درخت قطع شود (البته در مثال مناقشه نیست وگرنه ما هم مخالف قطع درختان هستیم!) مقصود از این مثال این است که از همین حالا شروع به تیز کردن اره هایتان کنید. از یک مشاوره ۱۴۰۰ کنکور تجربی خوب بهره بگیرید، منابع خود را دسته بندی کنید. کتاب‌های مناسب تان را پیدا کنید. آزمون‌های مناسب خودتان را انتخاب کنید. برای کلیت کار و چگونگی صرف کردن تابستان برنامه ریزی‌های خود را انجام دهید. اصول و فنون اصلی درس خواندن‌های کنکوری را فرا بگیرید و بدون فوت وقت، به سمت کنکور ۱۴۰۰ یورش ببرید!

مشاوره کنکور 1400 تجربی

مزایای داشتن مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی

بپذیرید که داشتن مشاوره کنکور از نداشتن آن بهتر است! بعضی‌ها می پرسند حالا چرا حتما باید مشاوره کنکور داشته باشم؟ می خواهیم سوال آن‌ها را با سوال جواب بدهیم! خب اصلاً چرا نباید مشاوره کنکور داشته باشید؟! یک کاغذ بردارید و وسط آن را از بالا به پایین خط بکشید. حال یک طرف آن بنویسید با داشتن مشاور کنکور چه چیزی به دست می آورم؟! آن طرف دیگر بنویسید با داشتن مشاور کنکور چه چیزی از دست می دهم؟! ما هم کمک تان می کنیم این برگه را دقیق‌تر پر کنید. یک مشاور کنکور خوب:

 • بهترین منابع را برای شما پیدا می کند: اینکه دیگران می گویند کدام کتاب عالی است و کدام نه، خوب است اما بدرد شما نمی خورد. شما باید باتوجه به ویژگی‌های فردی تان، منابع مناسب خودتان را انتخاب کنید. همه ی منابع و همه ی کتاب‌ها عالی هستند اما بهترین منابع، کتاب هایی هستند که برای شما مناسبند. مشاور کنکور خوراکش همین کار است!

بهترین برنامه ریزی را برای شما انجام می دهد: بازهم باید بگوییم که پیش رفتن با برنامه‌های یکی دیگر، حتی اگر رتبه ی یک کنکور باشد، تضمینی برای موفقیت شما نیست! بهترین برنامه ریزی تحصیلی برنامه‌ای است که برای شخص شما طراحی شده باشد. وگرنه آنچه فراوان است برنامه ی از پیش آماده. مشاوره کنکور ۱۴۰۰ ۱تجربی یعنی یکی که استاد این کار است، مختص شما و برای شما برنامه ریزی میکند.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 • مهارت‌های لازم را به شما می آموزد: بعضی چیزها در کتاب‌ها پیدا نمی شوند. همه چیز را در کتاب‌ها نمی‌توان یافت. بعضی چیزها یاد گرفتنی است. بعضی رازهای مگو را فقط متخصصان می دانند و می توانند به ما یاد بدهند. باید کسی باشد که آنچه ما در آینه هم نمی بینیم، در خشت خام ببیند و برای ما هم تعریف کند! بچه‌ها کنکور فقط درس خواندن نیست! یک سری مهارت هم لازم دارد که مشاور کنکور استادانه با شما در میانش می گذارد.
 • مشاور کنکور، مشاور هم هست: آقا یک سال شوخی نیست که! بالا دارد! پایین دارد! غصه دارد! شادی دارد! کاش یکی باشد که بلد باشد حرف دل آدم را بفهمد! آره منظورمان یک مشاور خوب است! مشاوره کنکور، یک جورایی اگر شورش را در نمی آورید، رفیق و حامی و سنگ صبور شما هم می تواند باشد!
 • مشاوره کنکور، آنتی دغدغه است: به هر حال کنکور است و استرس‌های ناگهانی و دغدغه‌ها و سردرگمی هایش. اگر می خواهید سال کنکور تان، سالی مفرح و پر نشاط و در عین حال مفید و کارساز سپری شود، نیازمندید که یک مشاور کار بلد کنکور را در کنار خود داشته باشید. دلیل اینکه می گوییم مشاوره کنکور می تواند دغدغه‌های یک داوطلب را برطرف کند این است که دلیل همه ی سردرگمی ها، کمی تجربه و آگاهی است. خب شما که هر هفته و هر روز زندگی تان کنکور دادن نبوده که در این زمینه با تجربه باشید! بنابراین مشاور کسی است که در مسیر پر پیچ و خم می تواند راه را از بی راه برای شما مشخص کند.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 

 • مشاوره کنکور، باعث صرفه جویی در زمان می‌شود: سال کنکور (مخصوصاً برای بچه‌های تجربی) سال آزمون و خطا کردن نیست. زمان برای یک کنکوری از طلا هم با ارزش‌تر است. بنابراین نباید با امتحان کردن راه‌های مختلف و منابع متفاوت و پراکنده، زمان را هدر داد. یک مشاور خوب، می تواند برای شما شدیداً زمان صرفه جویی کند!
 • مشاوره کنکور باعث کاهش هزینه هاست: بعضی‌ها ممکن است بگویند چرا پول خود را برای مشاوره کنکور حرام کنم؟! اتفاقاً باید بگوییم که با اتخاذ یک مشاور خوب، کلی از هزینه‌های گزاف شما نیز کاسته می‌شود. همین که کتاب اضافه نمی خرید، آزمون اضافه ثبت نام نمی کنید، کلاس اضافه نمی روید و کیفیت و بهره‌وری درس خواندن تان بالا می رود، خودش صدها برابر حق مشاوره صرفه جویی ایجاد می کند.
 • مشاوره کنکور تجربی، همپای شما تا خود دانشگاه علوم پزشکی!: یک مشاور خوب از گام اول تا گام آخر، پا به پای شما همراه تان است و از آنجایی که تمام اعتبار کار او، قبولی‌های هر ساله اش است، پس شک نکنید بیشتر از خودتان برای قبولی تان دل می سوزاند!
 • بازم بگم؟!

 (قبل از اینکه ادامه ی مطلب را بخوانید همین وسط جا دارد بگوییم که می توانید با پر کردن فرم زیر در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین کنکور ۱۴۰۰ تجربی و یا یک کلاس آنلاین کنکور از تیم کلاسی برتر شرکت کنید و ببینید کار کردن با حرفه ای‌ها چه کیفی دارد!)

مشاوره کنکور 1400 تجربی

مزایای مشاوره‌ی آنلاین کنکور:

حالا که کاملاً قانع شدید که مشاوره کنکور، مانند یک مربی برای این رقابت نفس گیر ضروری است، بگذارید یک نکته ی مهم دیگر را هم به آن اضافه کنیم. و آن هم انتخاب مشاوره آنلاین کنکور است. چون مزیت‌های بسیار بسیار بهتری نسبت به سایر روش‌ها دارد:

 • مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی، کار یک روز و دو روز نیست. یک مسیر یک ساله ی مهم و حیاتی است که باید در تمام طول مسیر از حضور مشاور خوب بهره برد. از آنجایی که گفتیم زمان برای یک کنکوری (مخصوصاً از نوع تجربی‌اش) از طلا هم ارزشمند‌تر است، پس منطقی نیست که هفت روز هفته را در خیابان‌ها بین کلاس‌ها و خانه و کتابخانه در حرکت باشید. تحقیقات ثابت کرده با شرکت در کلاس‌های آنلاین و استفاده از مشاوره‌ی آنلاین کنکور، می توانید تا ۶۰% از زمان خود را ذخیره کنید! (کنکوری‌های هدفمند می دانند ۶۰% زمان یعنی چه!)
 • با استفاده از مشاوره ی آنلاین کنکور، بصورت دوبله سوبله در هزینه‌ها صرفه جویی می کنید. هزینه ی مشاوره‌های آنلاین از مشاوره‌های حضوری به مراتب کمتر است و به علاوه رفت و آمد و هزینه‌های جانبی را هم اگر حساب کنید، می‌بینید که مشاوره کنکور آنلاین خیلی خیلی به صرفه‌تر است.
 • برای آن هایی که کمرو‌تر هستند، مشاوره ی آنلاین کنکور مثل بهشت است! چون راحت‌تر می توانند ارتباط برقرار کنند و درد دل هاشان را بگویند.
 • با استفاده از مشاوره ی آنلاین کنکور، بازه ی زمانی بیشتری از حضور مشاور بهره مند خواهید بود. معمولاً برای مشاوره‌های حضوری محدودیت‌های زمانی بسیاری وجود دارد و کلا وقت کم است! تا می آیی دو دقیقه خود مشاور را ببینی زمان تمام شده. اما استفاده از امکانات آنلاین مشاوره کنکور، باعث می‌شود با محدودیت‌های بسیار کمتری از حضور مشاور بهره مند شوی.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 

 • از خانه ی خودتان بدون رفت آمد و تنها با چند کلیک یا گرفتن چند شماره، مشاوره شما در خدمت شما خواهد بود. اصلاً چی از همین بهتر؟!

با مشاوره ی کنکور آنلاین،

دیگر محدودیت جغرافیایی در انتخاب مشاور ندارید. این نکته علاوه بر اینکه برای داوطلبان شهرستانی حکم دسترسی به گنج را دارد، برای پایتخت نشین‌ها هم مهم است. فلان مشاور خوب است اما اوووه باید قطر شهر را بکوبیم و ۵ ساعت زمان صرف کنیم تا به او برسیم. تازه اگر زمان خالی داشته باشد! خداروشکر مشاوره آنلاین کنکور این مسائل را ندارد و از هرجای ایران می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

القصه که با استفاده از خدمات مشاوره کنکور تیم کلاسی برتر، می توانید از همین الان بصورت آنلاین از هرجایی که هستید، از تخصص مشاوران متخصص و کارکشته ی رشته ی خود بهره مند شوید. با ثبت نام در این سایت، برنامه ریزی شخصی شما با کمک مشاوران ما می تواند از همین الان آغاز شود، تا کنکور ۱۴۰۰ را بدون دغدغه و با تفریح و نشاط و البته و صدالبته سخت کوشی خود، با موفقیت به پایان برسانید. فراموش نکنید که امروز، همان فردایی بود که دیروز می گفتید. امروز دیگر حرف فردا‌ها را نزنید و همین حالا برای گرفتن مشاوره ی رایگان اقدام کنید. فرمی که بالا گذاشته بودیم، آماده ی ثبت اسم شما برای شرکت در یک جلسه ی مشاوره ی آنلاین رایگان است. چیزی را که از دست نمی دهید. پس چرا دست دست می کنید. همین الان این فرم را پر کنید و منتظر تماس ما باشید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *