0
02146115236

مشاوره کنکور ۱۴۰۰، نکاتی که باید جدی بگیرید!

سال کنکور، سال مهم تعیین سرنوشت تحصیلی است. سال پر دغدغه‌ای که برای بسیاری از داوطلبان سخت و برای بعضی‌ها بسیار آسان می گذرد. البته این بعضی‌ها شامل کسانی که است که یا هیچ هدفی برای کنکور ندارند، یا هدف مهمی برای کنکور دارند اما پشت شان به یک مشاور حرفه‌ای کنکور ،یک مشاوره کنکور ۱۴۰۰، گرم است! کنکور ۱۴۰۰، برای داوطلبانش، یک تورنومنت بسیار مهم و سرنوشت ساز است اما باید به خاطر داشته باشید که این، مسابقه‌ای نیست که بتوانید بدون یک مربی خوب در آن پیروز شوید. این مقاله شامل نکات بسیار حیاتی‌ای است که برای کنکور ۱۴۰۰ باید در نظر بگیرید.اگر جزو داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ هستید خواندن این مقاله شدیداً به شما توصیه می‌شود. اگر از اهمیت مشاوره ی تحصیلی و تاثیر آن در موفقیت تان آگاهی دارید برای خواندن این مقاله عجله کنید! و اگر معتقدید که برای موفقیت در کنکور ، به مشاور کنکور ۱۴۰۰ نیازی ندارید، پس برای خواندن این مقاله بیشتر عجله کنید! در این مقاله، ارائه ی راهکارهایی اساسی برای دغدغه ی مشترک همه ی داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ ارائه می کنیم. درباره ی چگونگی انتخاب یک مشاور کنکور و ویژگی‌های اصلی یک مشاور خوب و همچنین مزایای مشاوره کنکور ۱۴۰۰ آنلاین نیز، صحبت خواهیم کرد.

مشاوره کنکور 1400

چرا به مشاوره کنکور ۱۴۰۰ نیاز داریم؟

وقتی پس از پایان دوره ی متوسطه به تب کنکور نزدیک می شوید، به مرور متوجه می شوید که پروژه ی مهم و پیچیده‌ای در انتظار شما است. باید خیلی سریع هدفی تحصیلی متناسب با اهداف زندگی و علایق خود انتخاب کرده و عزم خود را برای رسیدن به هدفتان جزم کنید. در این حین است که حجم گسترده‌ای کتاب‌ها و مباحث و البته گستره ی وسیعی از منابع، کلاس ها، کتاب‌ها و بسته‌های متنوع کمک آموزشی و… ناگهان پیش روی شما ظاهر می شوند که بررسی همه ی آن‌ها و یا امتحان کردن شان طی یک سال، کاری تقریباً غیرممکن است! از سویی در رقابت کنکور، مجالی برای آزمون و خطا نیست و هیچ کس دوست ندارد در میانه ی راه، متوجه شود که راه بهتری برای پیمودن وجود داشته و او از آن بی خبر بوده است! ضمن این که هزینه‌های بالای کلاس‌ها و کتاب‌ها و ابزارهای کمک آموزشی به اندازه‌ای سنگین است که هیچ کس دوست ندارد هزینه ی گزافی برای آن پرداخت کند.

همه ی این‌ها به کنار، حتی اگر منابع، جزوه و کتاب‌ها و کلاس‌ها را نیز صحیح انتخاب کرده باشید، معضل بعدی برنامه ریزی تحصیلی بلند مدت است! دانش آموزی که تا دیروز چندان اهمیتی به برنامه ریزی‌های بلند مدت نمی داد، امروز تبدیل به داوطلبی شده که بدون برنامه ریزی صحیح، خود را در برابر این همه کتاب و جزوه و تست و آزمون، ناتوان می بیند!

برای همه ی این مشکلات و دغدغه‌ها که بدون شک دغدغه ی مشترک همه ی داوطلبان است، تنها یک راه حل قطعی وجود دارد: انتخاب یک مشاور کنکور متخصص! یک مشاوره کنکور ۱۴۰۰ خوب و کارکشته برای تمامی این دغدغه‌ها راهکارهای تضمینی ارائه می کند و در کنار آن، در تمام طول این مسیر در کنار شما خواهد بود تا با انگیزه ی کافی، مسیر موفقیت تان را طی کنید.

قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید:

اما سوال اصلی اینجاست که چگونه یک مشاور خوب کنکور پیدا کنیم؟ و یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

نکات مهم در انتخاب مشاوره کنکور ۱۴۰۰:

برای آن که بتوانید آزمون سراسری را با موفقیت سپری کنید، داشتن یک مشاور خوب امری حیاتی است. زیرا مشاور خوب باعث می‌شود از سردرگمی بیرون بیایید، سال کنکور را با لذت و تفریح سپری کنید و دغدغه‌های خود را برای روز آزمون به حداقل برسانید. مشاور کنکور حرفه ای، بهترین منابع را در اختیارتان قرار خواهد داد و به شما کمک خواهد کرد که در زمان و هزینه، بشدت صرفه جویی کنید. و همچنین در طراحی بهترین برنامه ریزی تحصیلی نیز به شما کمک خواهد کرد. بنابراین، یک مشاور کنکور خوب، می تواند بسیاری از مسائل داوطلبان را حل کند اما با این حال، فرایند انتخاب و پیدا کردن یک مشاور خوب، خود یک مسئله ی مهم است. پیشنهاد می کنیم هنگام انتخاب مشاور، به نکات زیر توجه کنید.

مشاوری را انتخاب کنید که:

 • مشاور کنکور باشد! مشاور بودن با مشاور کنکور بودن تفاوت دارد! منظور ما تخصص گرایی است. برای مشاوره کنکور ۱۴۰۰ شما، کسی مناسب است که در زمینه ی کنکور، رزومه ی مشاوره ی خوبی داشته باشد.
 • علاوه بر اینکه متخصص کنکور است، مشاور نیز باشد! بخش اول نیز به اندازه ی بخش دوم مهم است. لزوماً کنکور شناسی، دلیل بر مشاور کنکور حرفه‌ای بودن نیست. مشاور مناسب، یک حامی و یک همراه واقعی است که می تواند در مواقع خاص شما را درک کند و به نیازهای شما پاسخی درست دهد.
 • بر مباحث کنکور اشراف کامل داشته باشد! این بار منظورمان مباحث دروس کنکور است. ضروری است که مشاور شما بداند در هر درسی چه مباحثی را قرار است بخوانید. کدام مهم‌تر است. کدام سخت‌تر است و کدام شیرین‌تر است. مشاوری که بر روی مباحث کتاب‌ها اشراف داشته باشد، می تواند پیش نیازهای هر درس و هر مبحث را به شما یادآوری کرده و با این کار، شما را از یک سردرگمی کامل نجات دهد.
 • در زمینه ی برنامه ریزی تحصیلی کنکور، تخصص داشته باشد! از بچگی معمایی را برایمان طرح می کردند با یک سوال: “یک فیل را چگونه می خوریم؟!” و پاسخ این بود: “لقمه لقمه!” جالب اینجاست که این پاسخ، در واقع نه تنها شوخی نبود. بلکه اصل اول برنامه ریزی در مهندسی است! و معنایش این است که یک کار بزرگ را تنها در صورتی می توان انجام داد که آن را به کارهای کوچک‌تر تقسیم کرده باشیم. یک مشاور خوب، باید بتواند به درستی، تمام دروس و مباحث را برای زمان پیش روی شما زمان بندی و تنظیم کند.
 • برنامه ی از پیش آماده ارائه نکند! به خاطر داشته باشید که بهترین برنامه برای شما، برنامه‌ای است که برای شما باشد! اگر یک مشاور، بدون در نظر گرفتن شرایط شما برنامه‌ای از پیش آماده به شما ارائه کرد، بدانید که او مشاور مناسبی برای کنکور شما نیست. همانطور که یک پزشک خوب، به بیماران مختلف یک نسخه ارائه نمی کند، یک مشاور خوب نیز، برای هر داوطلب کنکور، برنامه‌ای مختص همان طرح ریزی می کند. برنامه ی خوب برنامه‌ای است که:
 1. متناسب با اهداف شما طرح ریزی شود.
 2. متناسب با سبک زندگی و منطبق با آن نوشته شود.
 3. در راستای علایق شما باشد.
 4. از تنوع کافی برخوردار باشد.
 5. با توجه به زمان پیش رو تنظیم شود.
 6. در تضاد با زندگی روزمره تان نباشد. (هرچند برخی عادات نیاز به تغییر دارند.)
 7. منعطف باشد و جایی برای جبران عقب افتادگی‌ها داشته باشد.
 8. به اندازه ی لازم، برای استراحت و تفریحات شما نیز زمان در نظر بگیرد.

مشاوره کنکور 1400

 • همیشگی باشد! بهتر است مشاور شما، برای یک روز و یک هفته و یک ماه انتخاب نشده باشد. مشاوری برگزینید که بتوانید از همین امروز تا روز آزمون کنکور سراسری ۱۴۰۰ با او در ارتباط باشید و همه ی دغدغه‌های تان را در اسرع وقت با او در میان بگذارید.
 • پیگیر و مصمم باشد! یک مشاور خوب گاهی از یک پدر یا مادر نیز دلسوز‌تر است. و این دلسوزی گاهی در سماجت و پیگیری او تجلی پیدا می کند! اگر در صورت تخدی از برنامه ریزی درسی می‌بینید که مشاورتان نیز به اصطلاح، پایه است؛ بنابراین این مشاور، نمی‌تواند به شما در موفقیت تان کمک چندانی بکند.
 • الهام بخش باشد! یک مشاور خوب، قطع به یقین منبع انگیزه ی شماست. کسی که با هربار صحبت کردن با او، ذخیره ی انرژی تان چندین برابر شود و انگیزه تان برای پیگیری مجدد برنامه‌ها به حالت اول برگردد.
 • از آخرین تغییرات کنکور سراسری آگاه باشد! این بسیار ضروری است که شما خیلی درگیر مسائل حاشیه‌ای کنکور نشوید. این وظیفه ی مشاور شماست که از آخرین تغییرات و وضعیت چند و چون برگزاری آزمون سراسری آگاهی کامل داشته باشد. اگر مشاور تان بروز نباشد، این احتمال وجود دارد که حجم بسیاری از زحمت‌های شما برباد برود.
 • مشاور باشد نه بازاریاب! در برخی مواقع، پشتیبان و مشاور کنکور شما، به علت تعلقی که به یک موسسه یا سازمان یا تیم کنکور دارد، بجای راهنمایی صحیح، اهداف خود را به شما ارائه می دهد. مشاوری را برگزینید که ترجیحا به سازمان و یا موسسه ی خاصی تعلق نداشته باشد و آنچه به شما ارائه می دهد یا معرفی می کند، فقط و فقط بخاطر صلاح شما باشد.

مشاوره کنکور 1400

اگر همه ی این نکات را در حین انتخاب یک تیم مشاوره ی خوب در نظر گرفتید، دیگر هیچ دغدغه‌ای وجود نخواهد داشت و موفقیت شما در آزمون کنکور، فقط و فقط به تلاش و جدیت خودتان بستگی خواهد داشت.

پیدا کردن یک تیم خوب مشاوره که همه ی ویژگی‌های فوق را دربر بگیرد کار چندان دشواری نیست. ما دقیقاً برای همین منظور گرد هم آمده ایم که بتوانیم به شما کمک کنیم بدون کوچک‌ترین مشغله‌ای فقط به مطالعه و تلاش بپردازید. تیم مشاوره ی کنکور ما، با مجرب‌ترین و متخصص‌ترین مشاوران کنکور، بصورت آنلاین و از هم اکنون تا روز آزمون کنکور ۱۴۰۰، در کنار شما هستند. ما به شما کمک می کنیم که با بهترین منابع، و بهترین استراتژی، به سمت هدف خود حرکت کنید. همچنین شما را در رسیدن به بهترین برنامه ریزی تحصیلی کنکور، یاری خواهیم داد.

مشاوره آنلاین کنکور چه مزیت هایی دارد؟

نیاز شما به مشاور محدود به یک جلسه و یک روز نیست. ضمن اینکه زمان در پروسه ی رقابتی کنکور، بسیار حائز اهمیت است. مشاوره آنلاین به شما این امکان را می دهد که به صورت غیرحضوری حتی از درون خانه و یا مدرسه ی خود، به یک متخصص و حامی دسترسی داشته باشید و به صورت شبانه روزی بتوانید دغدغه‌های خود را با او در میان بگذارید. در این صورت، داشتن یک جلسه با مشاور کنکور، کار دشواری نیست و به سادگی یک تماس امکان برقراری این ارتباط میسر است. ضمن اینکه هزینه ی یک مشاوره کنکور ۱۴۰۰ آنلاین غالباً کمتر از هزینه ی مشاوره ی حضوری است و محدودیت‌های مربوط به آن را نیز ندارد.

مشاوره کنکور 1400

نکات مهم کنکور ۱۴۰۰:

اینکه از لحاظ برگزاری، در کنکور ۱۴۰۰ چه اتفاقاتی خواهد افتاد و اینکه تغییرات آن نسبت به سال‌های پیش چه بوده است را به ما بسپارید و این دغدغه‌ها را از خود دور کنید. مهم‌ترین نکته در حال حاضر آغاز است! فراموش نکنید که حرفه‌ای‌ترین ها، تابستان طلایی را از دست نمی دهند. فرایند کنکور ۱۴۰۰ از همین امروز آغاز شده و رقبای شما پا به عرصه ی تلاش گذاشته اند. آیا وقت کم است؟ خیر! آیا این به آن معنا است که وقت اضافه داریم؟ بازهم خیر! این به آن معنا ست که از همین امروز باید تماس بگیرید و فرایند کنکوری شدن تان را آغاز کنید و باقی مسائل را به کارشناسان و متخصصان مشاوره کنکور ۱۴۰۰ ما بسپارید. در کنار هم، یک سال پر از چالش، رقابت، تلاش و برنامه ریزی را در پیش خواهیم گرفت و تا روز موفقیت شما در کنار شما خواهیم بود. از یاد نبرید که موفقیت ما، در گرو موفقیت شما است و اعتبار ما در این مسیر، ثبت موفقیت‌های بی نظیر شما در کارنامه ی کاری مان است. در واقع شما از همین حالا موفق هستید و ما فقط می خواهیم در این فرایند با شما شریک باشیم و با ارائه ی همه ی نیازهای شما و حذف دغدغه‌های تان، در موفقیت شما شریک باشیم.

در پایان بحث مشاوره کنکور ۱۴۰۰

کنکور سراسری ۱۴۰۰ نیز به زودی فراخواهد رسید و موفقیت و عدم موفقیت شما، در گرو تصمیمی است که امروز خواهید گرفت. آنچه امروز برای آن تلاش می کنید، می تواند تا پایان عمر برای شما خوشبختی به همراه داشته باشد. آنچه در این میان مهم است تغییر نگرش شما درباره ی کنکور است. ما تمام طول این مسیر همراه شما خواهیم بود تا از سردرگمی و گمراهی و مطالعه ی بی ثمر بر حذر بمانید، همچنین در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و از زمان بیشتری برای درس خواندن نیز بهره مند باشید. به خاطر داشته باشید که پنیر مجانی فقط در تله موش یافت می‌شود. بنابراین گول تبلیغات عجیب و غریب برخی رسانه‌ها و موسسات را نخورید. موفقیت شما، تماماً در گرو تلاش شما است و ما اینجاییم تا در این موفقیت، سهیم باشیم. هم اکنون، با ما تماس بگیرید و سایر قضایا را به کارشناسان ما محول کنید.

مشاوره کنکور 1400

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *