0
02146115236

کلاس رایگان کنکور و هدیه کلاسی برتر به شما

اگر از داوطلبان کنکور  هستید این مطلب را حتماً بخوانید!
نیازی نیست سن و سال زیادی داشته باشید تا متوجه این نکته شوید که جهان به سرعت در حال تغییر است. متوجه تغییر نمی شوید؟ چه جالب. خب پس اتصالتان به اینترنت را قطع کنید و سعی کنید یک هفته زندگی کنید. شاید متوجهش شدید! البته بعضی‌ها لازم نیست یک هفته صبر کنند، تنها چند ساعت کافی است! جهانی که در آن زندگی می‌کنیم برای ما در شکل‌های مختلف تغییر کرده است. یکی از بزرگترین شکل های این تغییر را اینترنت به ما تحمیل کرده است. بله! همین شبکه‌ی گسترده‌ جهانی که هر روزی کلی از وقتمان را به خودش اختصاص می‌دهد. بنابراین نمی توانیم نادیده اش بگیریم. اینترنت به ما امکاناتی داده که روزی تصورش برای ممکن نبود. کلاس کنکور رایگان هم امکان پذیر است و

با پر کردن فرم زیر می توانید یک جلسه در کلاس های نکته و تست به صورت رایگان شرکت کنید و از تخفیف ویژه برخوردار شوید منتظر تماس ما باشید:

می‌توانیم بدون اینکه در فروشگاه باشیم خرید کنیم، برای سفر چند هفته‌ی بعدمان بلیط بگیریم و هتل رزرو کنیم، قبض آب و برق و گازمان را پرداخت کنیم، پول جا به جا کنیم و اگر احتمالاً چند ماه دیگر کنکور داشتیم به کلاس کنکور برویم. بله! درست متوجه شدید. کلاس کنکور آنلاین. نه؟ این ایده‌ی آخری را دوست نداشتید. بسیار خب. ولی می‌شود فقط به این سؤال فکر کنید که چرا وقتی تقریباً همه‌ی کارهایمان را با اینترنت انجام می‌دهیم، این یکی را به این شیوه امتحان نکنیم؟ فکر کردن که ضرر ندارد، دارد؟

ما در ادامه‌ی این مطلب می‌خواهیم با شما درباره‌ی اینکه آموزش دیدن به شکل آنلاین چه ویژگی‌های دارد و این ویژگی‌ها می‌توانند چه کمکی به ما در طی مسیر یادگیری بکنند، صحبت کنیم. شاید بد نباشد ادامه‌ مطلب را بخوانید و بعد دوباره به سؤال بالا فکر کنید.کلاس رایگان کنکور

سباستین ترون یک کارآفرین، متخصص کامپیوتر و استاد دانشگاه است. او در دانشگاه استنفورد که یکی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان محسوب می‌شود در زمینه‌ی علوم کامپیوتری مشغول به تدریس است. وی یکی از بنیانگذاران مؤسسه‌ی آموزش آنلاینی به نام یو دی‌ای سیتی (UDACITY)  است. مؤسسه‌ی آموزشی او محصولی رؤیایی بود که او و دیگر همکارانش در سر می‌پروراندند و آن این بود که به سراسر دنیا بروند و امکان آموزش را برای بسیاری از آدم‌ها فراهم کنند. او از تجربیاتش در زمینه آموزش آنلاین مطلبی را بیان می‌کند که قابل توجه است.

 او یک دوره‌ی درسی مشخص را از یک طرف در یک کلاس دویست نفره در دانشگاه استنفورد ارائه می‌دهد و از طرفی دیگر از طریق یک پلتفرم آنلاین همان دوره را برای صدو شصت هزار (بله درست خوندید!) نفر ارائه کرد. در پایان دوره با توجه به ارزیابی‌هایی که از عملکرد مجموع دانشجویانش به عمل آورد نتیجه‌ی جالبی به دست آمد. ارزیابی نهایی به این استاد دانشگاه استنفورد نشان داد در میان ۴۱۲ نفری ابتدایی لیست بهترین عملکردها، نامی از دانشجویان استنفورد به چشم نمی‌خورد. بهترین عملکرد دانشجویی از این دانشگاه در رتبه  ۴۱۳ مجموع کل دانشجویان قرار گرفت. این نتیجه سباستین ترون را حیرت زده کرد و او را در برابر یک پرسش بزرگ قرار داد. آیا وقتش نیست روش آموزش دادن را عوض کنیم و فقط به کلاس‌های درس چشم ندوزیم؟

حالا شاید بد نباشد ببینیم دوره‌های آموزش آنلاین چه ویژگی‌هایی دارند تا شاید شما هم خواستید بعد از این از دوره‌های آنلاین برای یادگیری مطالب مورد نیاز خودتان استفاده کنید.

 

هزینه‌ی کمتر، زندگی بهتر

دوره‌های آنلاین به دلیل اینکه بسیاری از هزینه‌های مربوط به اجاره ساختمان، تجهیزات لازم برای تدریس و از این قبیل موارد را برای ارائه‌ی مباحثشان حذف می‌کنند و یا با مقدار کمتری از این موارد می‌توانند مطالبشان را ارائه دهند، بنابراین هزینه‌ی تمام شده برای مخاطبانشان هم به مراتب کمتر است. بخش قابل توجهی از هزینه‌های مربوط به دوره‌های آموزشی حضوری ربطی به کیفیت بالای آموزش و مدرسین یا منابع بهتر برای یادگیری ندارد، بلکه هزینه‌ی مکانی است که دوره در آن برگزار می‌شود. در شهرهای بزرگ اغلب این هزینه سرسام آور است و بنابراین هزینه‌ی کلاس حضوری سرسام آورتر!

کلاس رایگان کنکور

زمان تان را پس‌انداز کنید

اگر یکبار زمانی را که صرف رفتن به یک کلاس حضوری و برگشتن از آن می‌کنید را محاسبه کنید و آن عدد را در تعداد جلساتی که به آن کلاس می‌روید ضرب کنید، متوجه خواهید شد که مقدار قابل توجهی از زمانتان را مشغول رفت و آمد هستید! شما می‌توانید با استفاده از دوره‌های آنلاین یادگیری، این زمان را ذخیره کنید و حالا اگر دلتان خواست این زمان را به بهتر شدن در درس و مشق‌تان اختصاص دهید، اگر هم نه که خب وسایل تفریح و سرگرمی همیشه موجود است! (فقط خواهشا همه‌ی زمان ذخیره شده رو درس نخونین، یکمشو تفریح کنین، حال کنین، از زندگی لذت ببرین. جوونین خیر سرتون!)

 

هر زمان خواستید به کلاس رایگان کنکور بروید

یکی دیگر از ویژگی‌های دوره‌های آنلاین کلاس رایگان کنکور منعطف بودنشان است. به این صورت که فرض کنید جلسات در طول هفته در روز و ساعت مشخصی به شکل آنلاین و مشارکتی برگزار می‌شوند. ممکن است شما بنا به هر دلیلی نتوانید در آن جلسه شرکت کنید. اگر یک کلاس حضوری بود شاید هرگز نمی‌توانستید آن جلسه را ببینید (می‌گم «شاید» چون بعضی جاها از کلاسای حضوری هم فیلم می‌گیرین و به شرکت کننده‌های دوره میدن) .

اما یکی از محاسن دوره‌های آموزشی آنلاین استاندارد این است که جلسات حتماً ضبط می‌شوند و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند. بنابراین اگر جلسه‌ای را از دست دادید لازم نیست نگران باشید. هر جا که دلتان خواست لم بدهید و با خیال راحت و در فرصت مناسب جلسه را تماشا کنید. این باعث می‌شود شما بتوانید در برنامه‌ریزی‌ برای رسیدن به کارهایتان منعطف باشید.

کلاس رایگان کنکور

هر چند بار خواستید یک جلسه کلاس رایگان کنکور را تکرار کنید

می‌گویند ابن سینا دانشمند بزرگ ایرانی برای فهمیدن کتاب مابعدالطبیعه ارسطو چهل بار آن را خواند تا بفهمد مطالبش از چه قرار است. گاهی اوقات مطالبی که سعی می‌کنیم آن‌ها را یاد بگیریم آنقدر مشکل اند که با رجوع یکباره به منابع نمی‌توانیم آن‌ها را خوب بفهیم. بنابراین نیاز است که بارها به منابع رجوع کنیم تا یادگیری حاصل شود.

حالا فرض کنید که شما در یک دور‌ه‌ی آموزشی آنلاین کلاس رایگان کنکور می‌توانید کلاس درسی را که در آن شرکت کردید را بارها مرور کنید. همانطور که قبل از این گفتیم در یک دوره‌ی آموزشی آنلاین کلاس‌های برگزار شده ضبط می‌شوند و شما در صورتی که مشکلی در رابطه با درک آن مبحث داشتید، می‌توانید به فیلم آن جلسه مراجعه کنید و مشکلتان را حل کنید. این هم یک مزیت فوق العاده‌ی دیگر دوره‌های آموزشی آنلاین نسبت به کلاس‌های حضوری.

 

فضای کلاس به سلیقه‌ی شما

واقعیت این است که فضاهای آموزشی در کشور ما چندان جذاب طراحی نشده‌اند. اگر از کسی که روزی دانش آموز یا دانشجو بوده بپرسید که آیا فضای کلاس‌هایش برایش دلنشین بوده، اگر به این قضیه فکر کرده باشد احتمالاً در اکثر موارد جواب منفی می‌شنوید. در صورتی که مکان برگزاری کلاس، طراحی آن، رنگش و در کل بافت و چیدمان جایی که درآن حضور دارید، تأثیر بسزایی در میزان یادگیری شما دارند.

 یکی از ویژگی‌های خوب دوره‌های‌آنلاین این است که شما انتخاب می‌کنید کجا کلاس‌تان برگزار شود. مثلاً می‌توانید لباس راحتی بپوشید هر جایی در خانه که در آن جا احساس راحتی بیشتری می‌کنید را انتخاب کنید،  خوراکی هایتان را کنار دستتان بگذارید و با خیال راحت و بدون استرس از مطالب آموزشی استفاده کنید.

کلاس رایگان کنکور

بهترین‌ها در دسترسند، نگران نباشید

ممکن است بسیاری از ما به دلیل محل زندگیمان دسترسی لازم به امکانات آموزشی با کیفیت را نداشته باشیم و این باعث شود نتوانیم علی رغم استعداد، انگیزه و پشتکار مناسب، به نتیجه‌ی مورد نظرمان برسیم. در دوره‌های آموزشی آنلاین این مشکل به شکل چشمگیری از بین رفته است. چرا که شما فقط باید تشخیص دهید که کدام آموزشگاه و اساتید تبحر لازم در زمینه‌ی آموزش را دارند و دیگر لازم نیست نگران فاصله‌ی محل سکونت‌تان باآن‌ها باشید. تنها دسترسی به اینترنت پر سرعت کافی است تا هرکسی، در هر جایی از منابع آموزشی ارائه شده در یک پلترفم آموزشی آنلاین بهرمند شود.

قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

 

توجه! توجه! به سرعت گیر نزدیک می‌شوید، با احتیاط برانید

دوره‌های آموزشی آنلاین در کنار همه‌ی خوبی گفته شده در بالا می‌توانند معایبی نیز داشته باشند. که البته قابل رفع‌اند. اما خب بالاخره باید به آن‌ها توجه کرد.

 

باید مسؤلیت پذیر باشیم

همانطور که از محاسن گفته شده احتمالاً متوجه شده‌اید، دوره‌های آنلاین به نسبت دوره‌های حضوری آزادی عمل بیشتری به شرکت کننده می‌دهند. این آزادی شاید برای بعضی‌ها باعث جدی نگرفتن و در نتیجه استفاده نکردن از منابعی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، شود. در واقع حضور سر کلاس درس به شکل معمول باعث می‌شود که ناخواسته نظم و نظارت موجود در کلاس به ما منتقل شود و ما هم به موقع به برنامه‌های کلاسیمان برسیم. این اشکال می‌تواند درست باشد. اما در پاسخ به آن دو مورد را می‌توان مطرح کرد.

 اول اینکه اگر کسی چندان تمایلی به یادگیری و موفقیت در کارش نداشته باشد، پادگان هم برایش درست کنیم در نهایت راه کم کاری و ماسمالی و فرار را پیدا می‌کند (دیدم که می‌گم! یکی دوتام نه، زیاد دیدم) دوم این که چرا از یک سمت دیگر به این ماجرا نگاه نکنیم. چرا به این شکل نگاه نکنیم که همچین موقعیتی اتفاقاً باعث می‌شود که ما مسؤلیت پذیر‌تر و منضبط‌تر شویم و اتقاقاً این‌ها ویژگی‌هایی هستند که ما در زندگی صرف نظر از اینکه می‌خواهیم چه کاری انجام دهیم، برای موفقیت به آن‌ها نیاز داریم. راستش الان که فکر می‌کنیم، می‌بینیم باید این را هم به ویژگی‌های مثبت دوره‌های آنلاین اضافه می‌کردیم. حیف. یکم‌ طول کشید تا به این نتیجه برسیم! شما خودتان این کار را بکنید!

 

فرصت تعامل با اساتید و همکلاسی‌ها بعد از کلاس نیست، هست؟

این واقعاً می‌تواند یک مشکل بزرگ برای آموزش‌های آنلاین کلاس رایگان کنکور باشید. فرض کنید شما جلسه‌ای را به صورت آنلاین مشاهده کردید، به نظرتان می‌رسد در فهم مطلبی مشکل دارید. بنابراین دوباره به فیلم ضبط شده‌ی جلسه مراجعه می‌کنید، اما هر چقدرکه فیلم را می‌بینید متوجه نمی‌شوید ایراد کار از کجاست. حالا اگر دستتان به هیچ جا بند نباشد تا جلسه‌ی بعد حق دارید که خیلی عصبانی شوید. همچین مواقعی ابن سینا هم ممکن است حسابی شاکی شود!

 اما نگران نباشید، پلتفرم‌های آموزشی آنلاین بعد از کسب تجارب بسیار متوجه این ایراد اساسی شدند و این روزها همیشه راه‌های ارتباطی مناسبی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهند تا موانع یادگیری برای افراد را به حداقل برسانند.

با این تفاسیر راستش الان که فکر می‌کنیم به این نتیجه می‌رسیم که آموزش آنلاین تنها مانعی که جلویش قرار دارد، خود شرکت کننده است. یعنی اینکه مگر خود طرف نخواهد چیزی یاد بگیرد و الا همه چیز مهیاست!

ما هم در کلاسی‌ برتر، همگام با پیشترفت روش‌های آموزشی با ایجاد فضای آموزشی آنلاین درجهت ارائه‌ی بهترین تکنیک‌ها و مهارت‌ها به شما، سعی کردیم در عرصه‌ی آموزش گامی رو به جلو برداریم. یکی از فاکتور‌های مهم همانطور که گفتیم، ذخیره کردن وقتمان است. کنکور یک ماراتن بزرگ است که همیشه زمان در آن تعیین کننده است؛ چه در مسیر آماده شدن برای آن و چه در موقع امتحان دادن. به کمک کلاس‌های آنلاین کنکور شما می‌توانید از زمانتان به شکلی بهینه، لذت بخش و ثمرآفرین استفاده کنید. نگران این نباشید که چقدر زمان دارید و چه کار‌هایی نکرده‌اید. حواستان به مدیریت زمان باقی مانده و کارهایی که می‌توانید انجام دهید باشد. باشد که رستگار شوید! راستی یک نکته را فراموش نکنید. شما می‌توانید با ثبت نام در هر دوره‌ای از کلاس‌های نکته و تست ما که تمایل دارید یک جلسه را به صورت رایگان از تدریس مجرب‌ترین مدرسین استفاده کنید. بنابراین برای ارزیابی کیفیت تدریس، فرصت کافی خواهید داشت و اگر راضی نبودید می‌توانید ادامه ندهید. اما راستش را بخواهید بعید می‌‌دانیم با یک بار امتحان مشتری نشوید!کلاس رایگان کنکور

در این دوره‌ی آنلاین ابداً نگران پشتیبانی و پاسخگویی به سؤالاتان نباشید. چرا که شما می‌‌توانید با مدرسین دوره‌ها ارتباط داشته باشید و سؤالات و اشکالات تان را با آن‌ها مطرح کنید و مطمئن باشید که آن‌ها در سریعترین و به بهترین شکل، پاسخگوی شما خواهند بود. دیگر چه می‌خواهید! نه واقعاً از یک دوره‌ی آموزشی چه می‌خواهید! یک پکیج کامل برای رسیدن به موفقیت در کنکور. شاید نتوانید باور کنید اما موفقیت در کنکور آنقدر به شما نزدیک است که تصورش امکان پذیر نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *