طرح تکته و تست آنلاین کلاسی برتر
02146115236

با شرکت در کلاس کنکور شیمی، این درس را ۱۰۰ درصد بزنید!

خب، شما می‌دانید که درس شیمی از دروس رتبه ساز در کنکور محسوب می‌شود. یعنی اگر روی این درس تسلط کافی پیدا کرده و درصد بالایی کسب کنید، می‌توانید یک رتبه ی خوب بدست آوردید. همه ی شما دلتان می‌خواهد که در یک دانشگاه عالی قبول شوید و رتبه ی خوبی بدست آورید. اما خب چطور امکان دارد به این درس تسلط پیدا کرد؟ بین خودمان بماند، شیمی درسی نیست که تنها با مرور سطحی کتاب درسی بتوانید در کنکور درصد خوبی از این درس را کسب کنید. درس شیمی را باید به صورت مفهومی خواند. تست های کنکور ممکن است محاسباتی هم باشند و باید از مسائل ریاضی در پاسخ به آن‌ها استفاده کرد. زمان زیادی را به حل تست های محاسباتی اختصاص دهید. تنها راه موفقیت این است که تست های زیادی را در این زمینه مطالعه کنید و همچنین در حل تست های محاسباتی تمرکز داشته و سر جلسه ی کنکور استرس نداشته باشید. اگر در درس شیمی به صورت مبحثی مشکل دارید، با شرکت در کلاس شیمی کنکور می توانید این نقاط ضعف را برطرف کنید. پس به نظر لازم است برای اینکه درس شیمی را ۱۰۰درصد بزنید، در کلاس کنکور ثبت نام کنید.

کلاس کنکور شیمی

اهمیت شرکت در کلاس های کنکور

داوطلبان برای موفقیت در کنکور، راه های مختلفی را در نظر می گیرند. تست های کنکور، روز به روز دارد مفهومی‌تر می‌شود و برای پاسخ به این سوال ها شما باید روی کتاب درسی تسلط کافی پیدا کنید؛ اما این کافی نیست، شما باید در کنار استفاده از کتاب درسی، در کلاس کنکور هم شرکت کنید. شرکت در کلاس کنکور شیمی به شما کمک می‌کند تا دانش تان را ارتقاء دهید، در این کلاس ها، با تست های مختلف کنکور آشنا می شوید و شیوه های تست زنی را یاد می گیرید. استاد در کلاس کنکور، نکات درسی طلایی به شما ارائه می‌دهد (همون نکات مهمی که هرسال بهشون توجه میشه) که برای موفقیت تان اهمیت دارد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به شما در انتخاب کلاس کنکور و مدرس باتجربه ی شیمی کمک کنیم.

کلاس های کنکور، جایگاه ویژه ای در کنکور سراسری دارند. باید بگم که کلاس های کنکور برای رسیدن شما به موفقیت نقش مهمی را ایفا می کنند. همینطور که قبلاً راجع بهش صحبت کردیم، سوالات شیمی کنکور دارد سخت تر می‌شود و برای اینکه درک تان نسبت به سوالات افزایش پیدا کند و برای رفع اشکال توسط استاد، باید در کلاس های کنکور شیمی شرکت کنید. داوطلب برای پاسخ به سوالات محاسباتی کنکور و تسلط به این سوالات، بهتر است در کلاس کنکور شرکت کند و از حضور استاد بهره ببرد. ناگفته نماند که هزینه های شرکت در کلاس ها ممکن است برای عده ای از افراد زیاد باشد؛ اما خب خانواده ها برای اینکه فرزندانشان در کنکور موفق شوند، با صرفه جویی در هزینه های غیرضروری زندگی شان تمام تلاش شان را می کنند که آن‌ها را در کلاس های کنکور ثبت نام کنند؛ بین خودمان بماند یک عده هم برای چشم و هم چشمی با دیگران، فرزندانشان را در کلاس کنکور ثبت نام می کنند. برخی از کلاس‌های کنکور، برخلاف تبلیغات شان کیفیت خوبی ندارند، بنابراین استفاده از تجربیات کنکوری‌های سال گذشته و راهنمایی گرفتن از مشاور، می‌تواند در انتخاب کلاس کنکور و کلاس کنکور شیمی مناسب به شما کمک کند.

 

 

کلاس کنکور شیمی

کلاس آنلاین کنکور چیست؟

کلاس آنلاین کنکور، یک محیط آموزشی مجازی است که این کلاس‌ها از راه دور برگزار می شوند. در این کلاس‌ها می توانید با استاد تعامل داشته باشید و سوالات تان را مطرح کنید. شما داوطلبان می توانید از شهرهای مختلف در این کلاس های آنلاین ثبت نام کنید. و این شامل کلاس کنکور شیمی نیز می شود.

  • کلاس آنلاین کنکور برای چه افرادی مناسب است؟

کلاس آنلاین کنکور برای داوطلبانی مناسب است که به علت عدم سکونت در شهرهای بزرگ یا عدم داشتن زمان کافی برای شرکت در کلاس، امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند.

قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

کلاس کنکور شیمی

مزایای کلاس کنکور شیمی به صورت آنلاین

در بخش زیر شما را با مزایای کلاس آنلاین کنکور آشنا می کنیم:

۱-صرفه‌جویی در هزینه: یادتون باشه که هزینه ی شرکت در کلاس آنلاین کنکور، کمتر و مقرون به صرفه تر از کلاس های حضوری است. یکی از موضوعاتی که قبل از رفتن به کلاس‌های کنکور به صورت حضوری باید به آن فکر کنید، این است که آیا با توجه به وقت و زمانی که صرف شرکت در کلاس می کنید، می‌توانید از این کلاس‌ها به اندازه ی کافی بهره ببرید؟ آخه پول که الکی بدست نمیاد! خب، اگر می خواهید با صرف هزینه ی کمتر از کلاس بهره ی بیشتری ببرید، در کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

۲-صرفه‌جویی در زمان: مهمترین مسئله برای هر داوطلب کنکور، زمان است؛ ضرب المثل قدیمی هست که میگه، وقت طلاست. با شرکت در کلاس های آنلاین می توانید در وقت تان صرفه جویی کنید و زمانی که صرف رفت و آمد می‌شود را به درس خواندن و مطالعه اختصاص دهید. خوشبختانه، شما به عنوان داوطلب کنکور با شرکت در کلاس‌های آنلاین می توانید از وقت تان بیشترین بهره را ببرید. متاسفانه، بسیاری از داوطلبان در تمام طول هفته در کلاس های کنکور زیادی شرکت می کنند و به علت خستگی ناشی از حجم درس و کلاس، برای آن‌ها انرژی چندانی جهت مطالعه و تست زنی در خانه باقی نمی ماند. شرکت در کلاس کنکور برای فارغ التحصیلان بسیار منطقی تر به نظر میرسد چون که پشت کنکوری‌ها به مدرسه نمی روند، زمان بیشتری برای مطالعه و شرکت در کلاس کنکور دارند. یکی از مزایای شرکت در کلاس آنلاین کنکور این است که شما می توانید در زمان کمتر، مطالب بیشتری را یاد بگیرید. علاوه بر اینکه زمان در نظر گرفته شده برای کلاس، مهم است، زمانی که شما صرف رفت و آمد و استراحت بعد از کلاس می‌کنید هم اهمیت دارد. پس با انتخاب کلاس آنلاین کنکور، می توانید از وقت تان به خوبی استفاده کنید.

۳-امکان ضبط آسان‌ ویدئوی دوره آموزشی: یکی از مزایای کلاس‌های آنلاین، امکان استفاده از فایل های ضبط‌شده به‌صورت آفلاین است. هرچقدر که بخواهید مطالب برای شما توضیح داده می شود، البته که کلاس های حضوری این مزیت را ندارند. اگر شما نتوانستید در یک جلسه شرکت کنید، می توانید آن جلسه را به صورت آفلاین دنبال کنید. ولی اگر به هردلیلی نتوانید در کلاس حضوری شرکت کنید، امکان شرکت دوباره در آن جلسه وجود ندارد و به راحتی آن جلسه از کلاس را از دست می دهید. همچنین، بعضی از داوطلبان ممکن است بخواهند یک جلسه را دوبار تماشا کنند تا مطلب و گفته های استاد را بهتر متوجه شوند.

۴-مشاهده ی با کیفیت تصویر و صدای استاد و محتوا: در کلاس های آنلاین، محتوا را بهتر و واضح تر می بینید. مثلا اگر در کلاس حضوری شرکت کنید، ممکن است امکان نشستن روی صندلی های جلو وجود نداشته باشد و مجبور شوید عقب کلاس بنشینید، در این صورت نمی توانید محتوای درسی و استاد را به وضوح ببینید و یا حتی امکان نداشته باشید که صدای استاد را به خوبی بشنوید.

۵-در کلاس‌های آنلاین امکان نظارت خانواده‌ها بر روند تدریس استاد وجود دارد: خانواده ها می توانند هنگامی که فرزندشان در حال تماشای کلاس به صورت آنلاین است، بر روند مطالعه ی او و شیوه ی تدریس استاد نظارت داشته باشند.

۶ محدودیت جغرافیایی برای شرکت در کلاس‌های آنلاین وجود ندارد: شما به عنوان داوطلب کنکور، در هر کجا از کشور که ساکن باشید به راحتی امکان شرکت در کلاس های آنلاین را دارید.

حضور در کلاس‌های آنلاین به شما انعطاف پذیری بیشتری می‌دهد: اگر در کلاس آنلاین شرکت کنید، می‌توانید راحت تر برای حضور در کلاس و دیگر فعالیت‌های خود برنامه ریزی کنید و زمان بیشتری را به تست زدن اختصاص دهید.

۸-محیط آموزشی را به صورت دلخواه انتخاب کنید: استفاده از کلاس‌های آنلاین، این امکان را به شما می‌دهد که محیط آموزشی را انتخاب کنید که برای شما راحت تر است. شما می توانید روی مبل بنشینید یا حتی روی تخت دراز بکشید و با آرامش در کلاس شیمی کنکور به صورت آنلاین شرکت کنید (شما میتونید در کنار شرکت در کلاس، چای هم بنوشید و از تدریس استاد بهره ببرین).

۹-از عوامل استرس زا دور می مانید: اگر در منزل تان و به صورت آنلاین در کلاس کنکور شیمی شرکت کنید، از عوامل استرس زا مثل ترافیک و حضور در جمع دور خواهید ماند. اگر استرس داشته باشید، نمی توانید روی مطالب درسی تمرکز داشته باشید. استرس، تعطیل!

۱۰-تعامل بیشتری میان استاد و شاگردان وجود دارد: بدون اینکه فرد دیگری روی حرف شما حرف بزند و سوال دیگری بپرسد، اگر سوالی برای شما پیش آمد می توانید از استاد سوال کنید. با شرکت در کلاس کنکور شیمی به صورت آنلاین، می توانید با استاد شیمی تعامل بهتری داشته باشید. قبل از شرکت در کلاس، کتاب شیمی را مطالعه کنید و اشکالات تان را یادداشت کنید و در کلاس از استاد بپرسید.

۱۱-کلاس آنلاین، خسته کننده نیست: کلاس آنلاین نسبت به کلاس‌های حضوری، خسته کننده نیست (یه عده از افراد میگن که شرکت در کلاس ها به صورت حضوری، حوصله ی اونا رو سر می بره).

۱۲-با شرکت در کلاس های آنلاین، حواس تان کمتر پرت می شود: در کلاس‌های آنلاین، سکوت کامل برقرار است و حواس تان پرت نمی شود. در کلاس های حضوری ممکن است عواملی باعث پرت شدن حواس تان شود.

۱۳-شرکت در کلاس های آنلاین، وابسته به زمان و مکان نیستند: هر زمان از شبانه روز که بخواهید می توانید شروع به شرکت در کلاس کنید. ولی برای شرکت در کلاس حضوری باید در یک ساعت مخصوص در کلاس حاضر شوید.

۱۴-کلاس ها، مختصر و مفید هستند: معمولا کلاس های‌ آنلاین کنکور، نسبت به کلاس‌های حضوری فشرده تر هستند و استاد سعی می کند در آن کلاس ها، مطالب را مختصرتر و مفیدتر ارائه دهد.

کلاس کنکور شیمی

معرفی استاد شیمی باتجربه

خب، حالا که با مزایای کلاس آنلاین کنکور آشنا شدید، سراغ انتخاب استاد درس شیمی می‌رویم.

شرکت در کلاس های معتبر کنکور با مدرسین با تجربه می تواند نقاط ضعف و اشکلات عمده ی کنکوری ها را برطرف کنند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید در چه کلاس کنکوری شرکت کنید، درباره ی استاد آن درس تحقیق کنید. اگر استاد، باتجربه باشد، با مباحث پراهمیت و مهم کنکور و نحوه ی مطالعه و تست زنی آشنایی زیادی دارد و می‌تواند به داوطلب در کسب یک درصد خوب در درس شیمی کمک کند.

در اینجا، رزومه ی دکتر بیژن ابوالقاسمی را برای شما آورده ایم (اگر دنبال یه کلاس شیمی کنکور با یه استاد عالی می گردین، به شما شرکت در کلاس شیمی کنکور آنلاین دکتر ابوالقاسمی را پیشنهاد می کنم). دکتر بیژن ابوالقاسمی، از مدرسان باتجربه‌ی درس شیمی هستن و ۱۵سال سابقه ی تدریس درخشان دارند. ایشون دانش آموخته ی رشته ی پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی است. دکتر ابوالقاسمی، مولف کتاب هاى برتر جشنواره رشد، کتاب هاى ویژه نظام قدیم مانند شیمى پیش دانشگاهى، شیمى سه، شیمى دو، بانک تست شیمى، آشتى با اسید و باز، آشتى با شیمى آلى، لغت نامه شیمى، آموزش شیمى سه از انتشارات تخته سیاه و کتاب هاى ویژه نظام جدید مانند شیمى دهم از انتشارات گاج است.

ایشون سابقه تدریس در مراکز آموزشی برتر کشور از جمله: سوده، علوم نو، شمیم عرفان، جامی، ماهان مرزداران، مدرسان تهران و رزمندگان اصفهان را دارد. همچنین، مدرس برنامه ی فرصت برابر است. با شرکت در کلاس های دکتر بیژن ابوالقاسمی، کسب درصد بالا در درس شیمی دیگر رویا نخواهد بود.

کلاس کنکور شیمی

 برای اینکه شیمی را ۱۰۰درصد بزنید، سعی کنید علاوه بر شرکت منظم در کلاس ها و مرور مداوم درس ها، روی متن کتاب درسی هم تسلط پیدا کنید. ناگفته نماند که کلاس شیمی کنکور، تست ها و منابع مختلف درسی، همه ابزارهای رسیدن به موفقیت محسوب می شوند. شما باید تلاش و پشتکار داشته باشید و با انگیزه و هدف درس بخوانید. اگر می خواهید در کنکور موفق شوید، وقت تان را صرف انجام کارهای بیهوده نکنید، فقط و فقط روی درس و مطالعه تمرکز کنید. شرکت در کلاس های آنلاین کنکور، پلی برای رسیدن به موفقیت محسوب می شود. در کنار شرکت در کلاس ها و مطالعه ی گسترده، با خودتان این جمله را تکرار کنید، «کنکور امسال دیگه قبولم، من موفق میشم

کلاس کنکور شیمی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *