طرح تکته و تست آنلاین کلاسی برتر
02146115236

با شرکت در کلاس‌ نکته و تست کنکور خفن ترین جمع بندی را تجربه کنید

هشداری نه خیلی حیاتی، اما بسیار جدی برای داوطلبان کنکور ۹۹! پس از چند ماه تلاش و مطالعه، پیش از هرچیز باید بگوییم خداقوت! بسیار خب، هر چه خواندید و نخواندید، دیگر کافی است! دیگر به فصل جمع بندی دروس نزدیک می شویم!  از امروز، نوع رقابت در این تورنومنت نفس‌گیر تغییر می کند. دیگر باید به فکر مرور دروس و مطالب و همچنین فراگیری مهارت‌های تست زنی باشید. کلاس‌ نکته و تست کنکور کلاس هایی است که دقیقاً برای دغدغه‌های شما طراحی گردیده است!

 • اگر درس‌ها را نصفه نیمه خوانیده اید
 • اگر درس‌ها را کامل خوانده اید اما گمان می کنید همه ی مباحث در ذهن تان پراکنده است
 • اگر دیر شروع کرده اید
 • اگر زود شروع کردید اما کلی زمان هدر دادید
 • اگر احساس می کنید از الان تا روز آزمون زمان بسیار اندک است
 • اگر فکر می کنید کاش کنکور تشریحی بود تا همه سوالات را جواب می دادید (آقا اجازه، ما تست زدن مون خوب نیست!)

ما اینجاییم که بگوییم دلواپس نباشید! تک تک این دغدغه‌ها را با گوشت و استخوان درک می کنیم! نه فقط چون این تخصص ماست، بلکه به این دلیل که روزی ما نیز کنکوری بوده ایم!

با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بگوییم برنامه چیست و چرا معتقدیم شرکت در کلاس‌ نکته و تست کنکور ما و دلواپسی شما آب شان در یک جو نمی رود!

کلاس نکته و تست کنکور 99

(سال کنکور سال عجیبی است! سالی که گمان می کنی سایر هدف‌های آتی زندگی ات در گرو آزمون پیش روی توست. خب، نه که نیست… اما می خواهیم بدانید که در هر صورت، شما می توانید موفق شوید. چه در کنکور و چه در زندگی… فقط کافی است بدانید که ترس و موفقیت در یک زندگی نمی گنجد…)

اگر بخواهیم سال کنکور را به سه بخش تقسیم کنیم، بخش اول تابستان است. فصلی که فقط جدی ترین‌ها در آن به مطالعه می پردازند. بخش دوم پاییز و زمستان است. در اینجا اغلب کنکوری‌ها وارد تورنومنت می شوند و تلاش کردن را آغاز می کنند. هرچند همین بخش هم برای بسیاری به دو بخشِ “قبل از امتحانات دی ماه و بعد از امتحانات دی ماه” تقسیم می‌شود، اما با این حال تمامش، فصل مطالعه، تست زنی، شرکت در انواع کلاسها و… است. و در انتها، سومین بخش یعنی بهار. این فصل، فشرده‌ترین فصل مطالعه ی کنکور و هنگام جمع بندی دروس است. اینجا است که باید تمرکز بیشتری برروی دسته بندی آنچه خوانده اید داشته باشید، و سعی کنید مهارت هایی که برای موفقیت در کنکور به آن‌ها نیاز دارید را در خود تقویت کنید. مهارت هایی مانند تست زدن، مدیریت زمان، مدیریت احساس و مدیریت انرژی در طول آزمون. و درست در این نقطه است که کلاس نکته و تست ما برای شما ایده آل‌ترین اتفاق ممکن است.

کلاس نکته و تست کنکور چیست؟

کلاس‌ نکته و تست کنکور، کلاس هایی ویژه ی جمع بندی کنکور است که در ماه‌های پایانی نزدیک کنکور، برگزار می‌شود و در آن، به مرور و جمع بندی سریع کتاب‌ها به صورت نکته وار و تستی، می پردازند. مراکز آموزشی، سعی می کنند این کلاس‌ها را با همکاری مجرب‌ترین و مسلط‌ترین اساتید هر درس، به نحوی برنامه ریزی کنند که داوطلبان بتوانند هر آنچه برای رسیدن به آمادگی کامل نیاز دارند کسب کنند.

کلاس‌ نکته و تست ما، کلاس هایی بسیار جامع و کاربردی است که کاملاً بر اساس نیاز‌های شما طراحی گردیده و ویژگی‌های منحصر به فرد آن، تمام دغدغه‌های شما را پوشش خواهد داد.

همین الان با پر کردن فرم زیر می توانید از تخفیف ویژه کلاس نکته و تست آنلاین دکتر ابوالقاسمی استفاده کنید.  
 

کلاس نکته و تست ما، چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که معمولاً دغدغه‌ها در آخرین ماه‌های پیش از کنکور در میان اغلب داوطلبان مشترک است، ما نیز برآن شدیم تا کلاس هایی بر اساس همین دغدغه‌ها طراحی و اجرا کنیم. برخی از ویژگی‌های کلاس‌های ما عبارت اند از:

 • مرور و مطالعه ی سریع ۷۰% الی ۱۰۰% نکات دروس (نباید چیزی از قلم بیفتد!)
 • ارائه ی خلاصه ی نکات برای بارها مرور کردن! (خب بعضی‌ها با یکبار در کلاس شنیدن و بخاطر سپردن میانه ی خوبی ندارند.)
 • ارائه ی نکات تستی دروس برای سریع‌تر شدن فرایند پاسخ (وسط آزمون، زمان برای تشریح هر تست نیست. منظورمان آن راه حل کوتاه تری است که به جواب مطمئن‌تر می رسد. از همان رازهای مگوی کنکوری!)
 • ارائه ی نکات طلایی و پر تکرار هر درس در کنکور (بعضی از نکات، انگار پایه ی ثابت هرساله اند.دقت کردید؟)
 • بررسی تست‌های طلایی سال‌های گذشته (از اون جنس تست‌های نامردی که رتبه میسازند و تراز می آورند! از آن تست ها)
 • افزایش مهارت‌های تست زنی (دیدید بعضی‌ها تا تست را می‌بینند چشم بسته گزینه ی صحیح را می زنند؟ بیایید از آن‌ها باشیم!)
 • ارائه ی نکات طلایی برای مدیریت زمان آزمون (باور نمی‌کنید گاهی چشم بهم میگذارید زمان مثل برق می گذرد. البته ما بلدیم یک کاری کنیم که خوش و مفید بگذرد)
 • ارائه ی نکات کلیدی برای مدیریت استرس و انرژی در طول آزمون (وای استرس گرفتم همش یادم رفت و فشارم افتاد و اینجور بهانه‌ها نمی تواند یک سال تلاش شما را برباد بدهد. همه ی این‌ها فن دارد!)
 • تاکید بر تست‌های پرتکرار سال‌های متوالی کنکور (نه تنها بعضی نکات پایه ثابت هستند، بلکه بعضی تست‌ها هم گویا قرارداد طولانی مدت با کنکور بسته اند!)
 • ارائه ی برنامه ی مدون و دقیق هفتگی جهت مطالعه تا خود کنکور (کلاس که تمام شد. تا خود روز کنکور برنامه ی روزانه دارید.)
 • برگزاری آزمون‌های جامع، جهت سنجش میزان رشد تراز شما (خب باید ببینیم چند مرده حلاجید. شما هم در انتها می‌بینید که ما چند مرده حلاج بودیم و چقدر باعث رشد شما شدیم!)
 • برگزاری آنلاین کلاس نکته و تست کنکور برای رعایت حال و زمان داوطلبان (این یکی خیلی عالیه. راجع به این در ادامه صحبت می کنیم.)
 • و… (بعد از شرکت در کلاس ها، شما این نقطه چین‌ها را پر خواهید کرد)

این‌ها برخی از خبرهای خوبی است که برای شما در نظر گرفته ایم. و همانطور که پیش از این نیز گفته بودیم، هدف ما از طراحی این کلاس ها، این است که تمام دغدغه‌های شما را پیش از شروع آزمون، به نقطه ی قوت تبدیل کرده باشیم. ضمناً در طول کلاس برای شما سورپرایزهایی نیز داریم!

کلاس نکته و تست کنکور 99  

کلاس‌ نکته و تست برای چه کسانی مناسب است؟

برای همه! این هم شد سوال؟ چه کسی به جمع بندی و دسته بندی و تست زنی دم کنکور نیاز ندارد! از سوال مطرح شده راضی نبودیم. بگذارید دوباره امتحان کنیم!

کلاس‌ نکته و تست برای چه کسانی مناسب تر است؟

البته اگر به ما باشد باز هم مایلیم بگوییم برای همه! اما خب راستش برای بعضی‌ها انصافاً مناسب‌تر‌تر است! یعنی شاید یکجورهایی حیاتی است! مثلاً برای:

 • کسانی که احتمالاً دیر شروع کرده اند. شاید همه ی مباحث را نخوانده اند و آنچه خوانده اند نیز دست و پاشکسته بوده.
 • کسانی که همه ی کتاب‌ها را به صورت تشریحی خوانده اند ولی به نکات ظریف تستی احتیاج دارند!
 • کسانی که سوالات تشریحی را عالی جواب می دهند، اما از هرچه تست بیزارند!
 • کسانی که تست زدن را دوست دارند و حتی در آن مهارت هم دارند اما در تست زنی بسیار کند عمل می‌کنند! و به عبارت دیگر تا سوال را کامل بخوانند وقت تمام شده است!
 • کسانی که درس‌ها را کامل خوانده اند اما شدیداً احساس پراکندگی می کنند و فکر می کنند هیچی یادشان نیست!
 • کسانی که چون فرصت زیادی از دست داده اند فکر می کنند زمان برای جبران کم است. بنابراین از الان افکار پلیدِ کنکور سال بعد را در سر می پرورانند!
 • کسانی که دیر اما بسیار جدی شروع به درس خواندن کرده اند و تازه فهمی‌ده اند‌ای دل غافل! چقدر عقبم و به مطالعه ی همه ی مطالب نخواهم رسید!
 • کسانی که استرس زیادی دارند و نمی توانند درس‌ها را ادامه دهند.
 • کسانی که در آزمون‌های آزمایشی بارها افت فشار و ضعف و استرس میانه ی آزمون را تجربه کرده اند و اصلا هم دوست ندارند که دوباره تجربه اش کنند.
 • و… (بازهم این شما هستید که این نقطه چین‌ها را پر خواهید کرد)

کلاس نکته و تست کنکور 99

دیدید؟! ما که گفتیم کلاس‌ نکته و تست کنکور ما، تقریباً برای همه مناسب است! دلیلش هم این است که این دوره دقیقاً براساس دغدغه‌های مشترک همگانی داوطلبان طراحی شده است. بنابراین، فرصت استثنایی دست یابی به موفقیت در دقایق پایانی را از دست ندهید! همین حالا و پیش از اینکه رقبای شما ظرفیت را تکمیل کنند، ثبت نام کنید.

چه کسانی قرار است کلاس‌ نکته و تست را برگذار کنند؟

خب، سوال مهم بعدی این است که این همه چیزهای عالی و درس‌های خفن را چه کسی قرار است به ما بدهد؟ مطمئن باشید، این کار فقط از عهده ی خبره‌ترین و کارکشته‌ترین اساتید بر می آید و ما نیز بهترین‌ها را برای شما گردهم آورده ایم تا جمع بندی کنکور ۹۹، یک پکیج عالی و استثنایی باشد. برای دیدن فهرست مدرسین این دوره اینجا کلیک کنید.

مزایای کلاس آنلاین جمع بندی کنکور به شیوه ی نکته و تست:

پیش از این درباره ی امکان شرکت در این دوره به صورت آنلاین صحبت کردیم. حال می خواهیم بیش‌تر به این موضوع بپردازیم. زیرا کلاس آنلاین نکته و تست، خود مزایایی دارد که برای برخی داوطلبان مناسب‌ترین است! می گویید نه؟ بیایید با هم بررسی کنیم! با شرکت در کلاس آنلاین نکته و تست ما:
 • از هر کجای ایران و جهان که باشید می توانید در این دوره شرکت کرده و از تعالیم آن بهره ببرید.
 • حتی اگر همین جا هم باشید وقت تان بسیار ارزشمند است. در واقع هر ثانیه از این چند ماه باقی مانده حکم طلا را دارد! با شرکت در دوره ی آنلاین، برای رفت و آمد، وقت و انرژی تان را هدر نمی دهید.
 • مطالب هر چند بار که بخواهید برای شما توضیح داده می شوند! البته این دیگر هنر ما نیست. تکنولوژی‌ای کار را برای تان می کند. به هرحال فایل‌های ویدیویی بارها قابل پخش هستند!
 • امکان برقراری ارتباط با مدرسین و همچنین پرسش و پاسخ با آنان وجود دارد.هر سوالی داشته باشید می توانید به صورت مستقیم از استاد مدرس، بپرسید و انتظار پاسخ داشته باشید.
 • پشتیبانی آنلاین ما تا خود روز برگزاری کنکور، همراه شما خواهد بود.
 • حتا از زمان تعطیلات عید نوروز نیز می توانید برای شرکت در کلاس آنلاین استفاده کنید. و دقیقا جایی که بعضی‌ها ترمز می کنند، شما گاز بدهید! اردوی آنلاین کنکور کلاسی برتر هم برای همین وقت ها است.
 • و… (این نقطه چین‌ها برعهده ی شما.. دیگر در جریان هستید که؟!)
کلاس نکته و تست کنکور 99  

در این چند ماه باقیمانده، باید از زمان خود به هر نحوی بهترین استفاده را ببرید. مهم نیست تا بحال چه کرده اید یا اکنون در چه سطحی هستید. مهم این است که از هم اینک بهترین تلاش خود را برای موفقیت خود، انجام دهید. با شرکت در کلاس‌های نکته و تست، چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین، زمان را برای خود فشرده خواهید کرد. ذهن تان را منسجم‌تر و مطالب را طبقه بندی‌تر خواهید داشت. با نکات و رموز مگوی کنکور آشنا خواهید شد و مهارت هایی را که برای افزایش سرعت و دقت در انتخاب گزینه‌ها و زدن صحیح تست‌ها نیاز دارید، یکی پس از دیگری کسب خواهید کرد. هر چقدر که از میزان استرس تان کاسته خواهد شد، همانقدر به میزان اعتماد به نفس تان افزوده خواهد گردید. و در نهایت، موفقیت در کنکور دیگر یک رویا نخواهد بود.

اکنون بهتر درک می کنید که چرا معتقدیم

با شرکت در کلاس‌ نکته و تست کنکور، دیگر نگران جمع بندی نباشید!

کلاس نکته و تست کنکور 99
کلاس نکته و تست کنکور ۹۹

به خاطر داشته باشید که خیلی از رقبای اصلی شما دقیقا در همین روز‌ها و ماه‌های پایانی است که درحال پیشی گرفتن از دیگران هستند. آن‌ها با یک تصمیم هوشمندانه، بهترین شیوه را برای جمع بندی کنکور انتخاب می کنند و تمام مطالب حیاتی کنکور را در همین چند ماه یاد خواهند گرفت. و یا در خاطر خود تثبیت خواهند کرد.

این فرصت هم اکنون در اختیار شما است که با ثبت نام سریع در این دوره و از طریق این سایت، از تخفیف عالی کلاسی برتر نیز بهره مند شوید. بنابراین درنگ نکنید چون بهترین زمان برای تصمیم گیری در هر کاری، تنها زمانی است که در اختیار داریم یعنی همین حالا!

   
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *