0
02146115236

بهترین کلاس کنکور اصفهان کجاست؟

یکی از دغدغه‌های مهم دانش آموزان، کسب بهترین نتیجه در کنکور سراسری است. با وجود تغییراتی که در شرایط این آزمون علمی به وجود آمده است، همچنان کنکور حساسیت خود را دارد و افراد برای موفقیت در این آزمون، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند. یکی از راه‌های کسب موفقیت در کنکور، استفاده مناسب از بهترین ابزارهای کمک آموزشی است. یکی از ابزارهای کمک آموزشی، حضور در کلاس‌ کنکور اصفهان است، اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش اهمیت زمان برای دانش آموزان، مجموعه کلاسی برتر اقدام به برگزاری کلاس‌ آنلاین کنکور کرده است.

آیا این اتفاق برای شما افتاده که با استرس یک گوشه بنشینید و به آینده، کار دلخواه، امتحانات، واکنش اطرافیان و خلاصه تمام اتفاقات و تصمیمات زندگیتون فکر کنید؟ همه چیز از یک انتخاب و عبور از یک مرحله سخت شروع می‌شود؛ مرحله‌ای که برای بسیاری از انسان‌ها نقطه پرش به سمت پیشرفت و رسیدن به اوج موفقیت بوده است. به این مرحله مهم و سرنوشت‌ساز کنکور گفته می‌شود و هرساله دانش آموزان بسیاری زیادی برای رسیدن به بهترین دانشگاه‌های ایران، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. با وجود اینکه سال‌ها است که بحث حذف کنکور در ایران مطرح می‌شود اما همچنان بازار این رقابت علمی، پر رونق و داغ است، بسیاری نیز از این موقعیت سو استفاده کرده  و فضای علمی این کنکور را دچار انحراف می‌کنند. به عنوان مثال کنکور سال ۱۳۹۸ حدود ۸۴ هزار شرکت کننده داشت که این خود نشان دهنده تعداد بالای شرکت کنندگان و رقابت میان دانش آموزان است.

کلاس کنکور اصفهان

 

اهمیت کنکور

سازمان سنجش آموزش کشور که سازمانی تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، در ایران مسئول اصلی و متصدی برگزاری کنکور سراسری برای ورود دانش آموزان به دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی، پیام‌نور و سایر مراکز علمی تعریف شده است. این آزمون هرساله در یکی از روزهای گرم تابستانی تیرماه برگزار می‌شود. کنکور سراسری از سال ۱۳۷۷ به صورت یک مرحله‌ای و برای پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان‌های خارجی و هنر به‌طور جداگانه برگزار می‌شود. اولین کنکور ایران در سال ۱۳۴۸ برگزار شد و نزدیک به ۴۷ هزار داوطلب، در آن شرکت کردند. سؤالات اولین دوره کنکور، به صورت سؤالات جواب کوتاه طرّاحی شده ‌بود. نفر اول در این کنکور مهدی حضرتی نام داشت. به این ترتیب آزمون سال ۱۳۹۸، پنجاه و یکمین آزمون کنکور ایران بود. نکته‌ای که در این قسمت باید به آن اشاره کنیم و دانستن آن نیز مفید است آنکه ریشه کلمه کنکور، لغت «کانکور» فرانسوی است.

کلاس کنکور اصفهان

در سال‌های گذشته دید جامعه نسبت به کنکور، در واقع دیدی بسیار حساس و پر استرس بود که به مرور تعدیل شد. در واقع کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه، تاحد زیادی آینده کاری افراد را نیز تضمین می‌کرد. اما در دوره دنیای مدرن و دیجیتال، شما به دنبال شغل‌های متفاوت‌تری نسبت به قبل هستید.

در واقع فضای کنکور و همچنین تغییراتی که در محیط‌های کاری پیش آمده است، استرس کنکور را تا حد قابل قبولی کاهش داده است. البته ممکن است شما بگویید که تعداد افراد شرکت کننده در کنکور امسال نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده و سوالات نیز پیچیده‌تر شده است و این موضوع را ما نیز مانند شما درک می‌کنیم.

دلیل دیگر اهمیت کنکور، پیچیده شدن و تحلیلی شدن سوالات کنکور است. هر ساله طراحان در پی طرح سوالات ریشه‌ای و اساسی کتاب‌های درسی هستند که همین دلیل طرح سوالات از پاورقی‌ها و قسمت‌های مختلف و عجیب کتاب‌ها شده است. همین روند هرساله ادامه پیدا کرده و باعث طرح سوالات پیچیده تری شده است. با همه این وجود شما نباید به خودتون اجازه دهید که پیش از این رقابت علمی و حساس، قدم عقب بگذارید، زیرا شانس همه شما برای این رقابت مساوی است و در این بین افرادی پیشرفت می‌کنند که بتوانند از ابزارهای موجود برای افزایش شانس قبولی، به خوبی استفاده کنند؛ یکی از همین موارد کمک آموزشی، کلاس‌های کنکور است، آن هم نه حضور فیزیکی و هدر دادن وقت در مسیر، بلکه کلاس کنکور آنلاین با حضور اساتید برتر.

کلاس کنکور اصفهان

کلاس کنکور اصفهان

آمادگی برای کنکور با آمادگی برای یک امتحان معمولی، تفاوت‌های زیادی دارد. کنکور بر اساس الگوی سؤالات چند گزینه ای انجام می‌شود که در آن برای هر تلاش و حدس اشتباهی، نمره‌‌ای منفی وجود دارد؛ یکی از ابزارهای کمک آموزشی، حضور و استفاده در کلاس‌های حضوری کنکور است؛ این کلاس‌ها تفاوت‌هایی زیادی با کلاس مدارس دارد زیرا در این کلاس دیگر قرار نیست مباحث پایه مرور شود و مستقیما نکاتی که بارها در کنکور تکرار شده، مورد تاکید قرار می‌گیرد.

کلاس‌ کنکور اصفهان همیشه و هرساله توسط مدرسین و معلمین در شهرستان های کوچک و بزرگ برگزار می‌شوند اما قطعا نمی‌توان کیفیت این کلاس‌ها را در تمامی این مراکز، یکی دانست. کلاس‌های کنکور که دارای هیات علمی قوی در هر درس هستند،  می‌توانند ضعف‌ها و اشکلات بزرگ چهار سال تحصیل در دبیرستان را از بین ببرند حتی این نقاط ضعف در شما را تبدیل به نقاط قوت‌تان بسازد. یک استاد با تجربه، اهمیت مباحث مهم و پرتکرار و نیز نحوه مطالعه و تست‌زنی را بخوبی می‌داند و این موضوع در نهایت به نعف شما تمام می‌شود. تکرار و مرور مباحث کلیدی کتاب درسی، آموزش و دوره نکات ریز تست‌زنی و متن‌خوانی و همچنین استفاده از فرمول‌های مناسب برای کنکوری‌ها، از جمله مواردی هستند که در کلاس‌های کنکور توضیح داده می‌شوند.

در ادامه این مطلب قرار است یک خبر خوب به دانش آموزان اصفهانی دهیم اما قبل از خواندن ادامه مطلب، از شما دعوت می‌کنیم با پر کردن فرم زیر، در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاینیا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

کلاس کنکور اصفهان آنلاین

از مشکلات مهم بچه های کنکوری، می توان به عدم دسترسی به آموزش باکیفیت، در دسترس نبودن اساتید حرفه ای، هزینه های بالای کلاس کنکور اصفهان و رفت و آمدهای وقت گیر کلاس ها اشاره کرد. با توجه به تغییرات سریع در فناوری‌های جهانی در آموزش و تغییرات خواسته‌های دانش آموزان و همچنین محدود بودن تعداد دبیران عالی و مجرب در کشور، راه حلی بسیار ساده ایجادکردیم تا هر شخصی از هرجایی بصورت زنده و بدون احتیاج به کلاس های حضوری پرخرج، کتاب های سنگین و تکالیف کسل کننده و کم اثر، یک کلاسی نو را برای اولین بار تجربه کند. مهمترین و پراهمیت ترین مساله برای هر داوطلب کنکوری، زمان است و اگر داوطلبی تصمیم به کلاس رفتن داشته باشد، باید اهمیت زمان را نیز در نظر بگیرد.

متاسفانه در بین داوطلبان بسیار دیده می‌شود که برخی از آن‌ها در تمام طول هفته درگیر کلاس های کنکوری است و خستگی ناشی از حجم درس ها و کلاس ها،  دیگر انرژی و رمقی برای مطالعه و تست زنی در خانه باقی نمی‌گذارد. در کلاس‌های عمومی نکاتی گفته می‌شود که نمی‌توانیم به سرعت بنویسیم و امکان ضبط هم وجود ندارد اما در کلاس‌های آنلاین امکان چند بار تماشای محتوای موردنظر استاد و یادداشت برداشتن وجود دارد.

کلاس‌های آنلاین کنکور به شما اجازه برنامه‌ریزی صحیح و دقیق را نیز می‌دهد. استفاده از این امکانات،  بسیاری از هزینه‌های مالی و زمانی، رفت و آمد و استرس‌های روزمره را از شما می‌گیرد و به شما اجازه می‌دهد به همان اندازه ساعاتی که به کلاس می‌روید، به همان تعداد ساعت هم در خانه تمرین و مرور داشته باشید. برخی از ویژگی‌هایکلاس‌های کنکور آنلاین را در بخش ذیل بررسی کرده‌ایم که از شما دعوت می‌کنیم نگاهی به آن‌ها داشته باشید:

۱-دسترسی در هر زمان به کلاس های گذشته

۲-جلوگیری از به اتلاف وقت

۳-آشنایی با اساتید مجرب در هر مقطع تحصیلی

۴-رفع اشکال در هر زمان

اگر دنبال بهترین کلاس کنکور در اصفهان هستید، می‌توانید در سایتclassibartar.com  ثبت نام کنید و از بهترین استادها بهره­مند شوید. سایت کلاسی برتر سایتی فنی و راحت و در دسترس برای کنکوری‌هاست.

امروزه افراد از همه قشر و سنی در کنکور شرکت می‌کنند. بعضی برای گرفتن لیسانس دوم یا ارتقا کاری به کنکور رو می­آورند، کلاس‌های آنلاین مناسب برای کسایی که در طول روز شاغل هستند یا خانم‌های خانه دار نیز بسیار مناسب است چراکه یکی از امتیازهای وب سایت  classibartar.com این است که تمامی فیلم ها در حساب کاربری شما دانش آموزان فعال می‌ماند. شما در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید با کلیک روی قسمت مشاوره، از مشاورین مجرب کمک بگیرید. در کلاس های آنلاین امکان مقایسه بین اساتید معمولا فراهم است زیرا شما می توانید در یک جلسه به صورت رایگان شرکت کنید و ارزیابی خود را از این دوره‌ها داشته باشید.

در کلاس های آنلاین کنکور سوالاتی که اساتید بررسی می کنند جدید و به روز است و اساتید سوالات آزمون های آزمایشی روز قبل را نیز بررسی کرده اند.

تعهد در کلاس بودن و ارتباط مستقیم با استاد اهمیت بسیار بالایی در روند آموزش شما دارد این ارتباط از طریق سوالات در کلاس آنلاین فراهم می شود.

اردوی کنکور عید کلاس کنکور اصفهان

چه کلاس کنکوری برم؟

محرک و قدم اول، انگیزه و هدف شما است، مشاوره، آزمون، کلاس و … در گام دوم قرار دارند. پس ابتدا طرح و هدف خود را مشخص کنید. کلاسی برتر با استفاده از مشاورین متخصص شما را به راحتی در سمت و سوی مناسب کنکور قرار می‌دهند. بسیاری از کنکوری‌ها نگران فراموشی مطالب درسی هستند.

اساتید این مجموعه با استفاده از تکنیک‌های روز انیمیشن و الگوسازی، مفاهیم مهم را در حافظه بلند مدت شما ثبت می‌کنند و امکان فراموشی مطالب را به حداقل میرساند. مجموعه «کلاسی برتر» دارای مجموعه کامل دروس است که کنکوری‌ها دسترسی آسان و راحت به منابع تدریس شده به صورت آنلاین و آفلاین را در این مرجع دارند. بسیاری از آموزشگاه‌های کنکور با ارائه لیست کلاس‌ها مبالغ زیادی از کنکوری‌ها می­گیریند، حتی مسیرهای دور و پیچیده‌ای دارند، اما کلاس‌های آنلاین کنکور کلاس برتر هزینه ی پایین‌تری دارد، همچنین در این صورت شما به راحتی حتی با استفاده ازگوشی همراه، تبلت یا لپ تاپ، کلاس درس را به خانه می­برید. تنبلی، عوامل محیطی و خانوادگی همیشه دغدغه کنکوری‌ها بوده، بنابرین داشتن پشتیبان حرفه‌ای کمک بزرگی برای دانش آموزان است. کمک به برنامه‌ریزی تحصیلی یکی از چند وظیفه پشتیبان شما در این وب سایت است که به شما قدرت ادامه مطالعه، داشتن انگیزه کافی و مصمم ادامه دادن را می‌دهد. یکی دیگر از قابلیت‌های کلاس کنکور آنلاین کلاسی برتر قابلیت سوال و جواب همزمان است.

یعنی بدون معطلی می‌توانید سوال‌های ذهنی خود راجع به مطلب را حل کنید و به تفهیم کامل برسید. قابلیت حضور رایگان در اولین جلسه کلاس کنکور آنلاین تمام شک را از شما می‌گیرد و ضمن آشنایی با سبک تدریس اساتید حرفه ای، به شما حق انتخابی کامل را به شما می‌دهد.

قبل از خواندن ادامه مطلب، با پر کردن فرم زیر می‌توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

کنکوری های شهر اصفهان دسترسی کامل و راحت به کلاس کنکور آنلاین را دارند. کلاسی برتر به عنوان کامل ترین، جامع‌ترین و به همراه استادان حرفه‌ای ارائه خدمات آموزشی می‌دهد.

 ارائه کلاس کنکور آنلاین به همراه نکات تستی، مشاوره، نکات کلیدی و جمع بندی از خصوصیات مثبت کلاسی برتر است. از میان کلاس‌ کنکور اصفهان ، کلاسی برتر، بهترین آموزشگاه کنکور اصفهان است. این مجموعه فعالیت خود را در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و اکنون با ارائه خدمات آنلاین جزو پیشتازان عرصه آموزش آنلاین در کشور به حساب می‌آید.

مجموعه کلاسی برتر به دلیل مرور و تدریس کلیه مباحث، جمع‌بندی نکات کلیدی، آشنایی با روش‌های تست زنی، افزایش مهارت در زمانبندی و حل تست‌های مهم و کلیدی، تبدیل به بهترین آموزشگاه کنکور اصفهان شده است؛ همچنین استفاده از رنگ‌های شاد و انیمیت جذاب درس خواندن را تبدیل به یک سرگرمی و لذتبخش کرده است. در این مجموعه از اساتید حرفه ای و مجرب در زمینه کلاس آنلاین کنکور استفاده کردیم که خود از رتبه های برتر کنکور بودند و قبل از شما این مسیر را پیموده اند؛

 این افراد تمام دام‌ها و تله های این مسیر را می دانند و آماده اند تا به شما کمک کنند که بهترین نتیجه را در کنکور بگیرید. تمامی دروس به صورت کاملا تستی و مفهومی تدریس شده که با استفاده از آن‌ها می توانید تست‌ها را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنید. همچنین این تیم توانایی این موضوع را دارد که با مشاوران مجرب و تحصیل کرده خود، بهترین برنامه را به دانش آموزان ارائه دهد. این برنامه‌ها یک نقشه راه از صفر تا صد موفقیت در کنکور را برای شما ترسیم می‌کند. هر مشاور قصد نشان دادن مسیر درست، در بین هزارتوی کنکور را دارد تا شما بتوانید با سرمایه گذاری درست و هدفمند زمان‌تان، بدون اتلاف انرژی و با قدرت به سمت اهداف‌تان حرکت کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *