0
02146115236

کلاس کنکور ریاضی تجربی واقعاً چقدر مهم است؟ آنلاین تجربه کنید

شاید یکی از دغدغه‌های بزرگ داوطلبان کنکور رشته تجربی همیشه قبولی در رشته‌های علوم پزشکی و یا بقیه رشته‌های درجه یک رشته تجربی باشد. شاید خیلی از آن‌ها تسلط در درس زیست شناسی را به بقیه درس‌ها و به خصوص ریاضی ترجیح می دهند و لذا زمان بیشتری را برای خواندن و تسلط بر این درس می گذارند و در کنار آن با رفتن به کلاس‌های کنکور درس زیست شناسی اغلب سعی می کنند در کنکور به درصد بالایی از سوالات این درس با تمرکز بالاتر و گذاشتن زمان بیشتر پاسخ صحیح دهند. اما خب، تجربه چیز دیگری را نشان می دهد! شاید همیشه در حق درس ریاضی تجربی کنکور و و کلاس ریاضی تجربی کنکور اجحاف شده باشد، ولی در نهایت این نکته که درس ریاضی برخلاف تصور عموم جامعه پشت کنکوری‌ها، که البته خود ما نیز روزی حضور در چنین مرحله‌ای را گذرانده ایم، از اهمیت بسیار بالاتری نسبت به سایر دروس رشته تجربی و شاید حتی بالاتر از زیست شناسی برخوردار باشد، اثبات شده است. پس زمان آن فرا رسیده است تا با دید دیگری به این درس در روزهای پیش روی خود تا زمان کنکور نگاه کنیم. از طرفی تک تک ساعات این روزها برای ما بسیار مهم بوده و باید به دنبال روش هایی باشیم تا با کمترین هزینه و کمترین اتلاف وقت، بتوانیم دانش و تسلط خود را بر روی دروس مهم، به خصوص درس ریاضی تجربی  افزایش دهیم.

می توانید با پر کردن فرم زیر یک جلسه به صورت رایگان در کلاس کنکور ریاضی تجربی شرکت کنید، زود با شما تماس می گیریم:

کلاس کنکور ریاضی تجربی

اهمیت درس ریاضی تجربی در رشته تجربی

همانطور که گفته شد، درس ریاضی برای رشته تجربی از اهمیت بالایی برخودرار است. برخی از دانش آموزان این رشته به دلیل سخت بودن این درس نسبت به بقیه دروس و همین طور ضریب کمتر آن نسبت به درس‌های تخصصی رشته خود مانند شیمی و زیست شناسی، اغلب زمان کمتری را برای این درس در برنامه خود لحاظ می کنند و به همین دلیل از موفقیت کمتری در این زمینه برخوردار می شوند. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که درس ریاضی و تاثیرش، آن طور هم که تصور می کنید در مقایسه با درس زیست شناسی کم اهمیت نیست و در واقع در تعیین رشته برای دانشگاه‌های خوب، از تاثیر بسیاری برخوردار است.

کلاس کنکور ریاضی تجربی

چرا باید در کلاس‌ کنکور ریاضی تجربی شرکت کنیم؟

تا اینجا برای شما کنکوری‌های عزیز گفتیم که این درس خیلی مهم است و برخلاف تصور، تاثیر زیادی در قبولی رشته‌های درجه یک و دانشگاه‌های خوب کشور دارد. خود این موضوع دلیل اول برای شرکت در کلاس‌ کنکور این درست هست. ولی خب در کنار آن باید در نظر داشته باشیم که اغلب تفاوت‌ها در رتبه‌های برتر کنکور بین کسانی بوده که توی درس ریاضی هم درصد خوبی رو تونستن ثبت کنند. شرکت در کلاس‌ کنکور ریاضی تجربی باعث می‌شود تا با یادگیری بهتر ریز و درشت‌ترین نکات مورد نیاز برای تست زنی هرچه بهتر این درس، بتوانیم از افرادی که اهمیت کمتری برای آن قائل بوده اند، متمایز باشیم. اول ما باید مفاهیم اصلی این درس رو کامل و درست یاد بگیریم و پس از آن مطالب این درس را به زبان خود خلاصه نویسی کنیم. سپس با تمرین و تکرار و حل مسائل با استفاده از درک و یادگیری خود از این درس، تسلط خود را بالا ببریم. در درس ریاضی حجم درس و همینطور تعداد تست‌های موجود بسیار بالا است، لذا بهتر است تمرکز خود را روی تست‌های مربوط به کنکور بگذاریم و همینطور با مرور مرتب مطالب این درس خود را به دانش آموزی مسلط بر این درس تبدیل کنیم. اما در نهایت شاید همه ی این موارد باز هم برای درس پر اهمیتی چون ریاضی تجربی کافی نباشد و کلاس‌ کنکور ریاضی تجربی می توانند حلقه ی گمشده ی این زنجیر برای موفقیت ما باشند.

 

کلاس کنکور ریاضی تجربی حضوری بهتر است یا کلاس آنلاین؟

در دنیای امروز که اکثر فرایند‌های زندگی از حالت سنتی به روش‌های نوین روی آورده اند، دور از ذهن نیست که بتوانیم کلاس‌های درس و آزمون‌های مختلف را نیز به صورت آنلاین برگزار کنیم و از مزایای آن برخوردار شویم.

شاید پذیرش هر تغییر جدید و هر پیشرفتی در زمینه‌های مختلف همیشه در ابتدا سخت بوده و با مقاومت مواجه شود، اما در نهایت اغلب این تغییرات جای خود را در مسیر زندگی انسان‌ها پیدا کرده اند و جا پای روش‌های سنتی که شاید روزی جدا شدن از آن‌ها برای ما مانند کابوس بود، گذاشته اند. اگر این موضوع را در زمینه ی مورد صحبت خود متمرکز کنیم، می بینیم که کم کم کلاس‌های آنلاین و غیر حضوری در حال پیشرفت و باز کردن راه خود هستند.

کلاس کنکور ریاضی تجربی

برای دانش آموزانی که خود را برای کنکور آماده می کنند، شاید زمان از هر چیزی مهم‌تر باشد. صرف زمان برای شرکت در کلاس‌های کنکور معمولا یکی از دلایلی است که افراد را از شرکت در این کلاس‌ها منصرف می کند و آن‌ها ترجیح می دهند از این زمان برای مطالعه بیشتر و دقیق‌تر مطالب در منزل استفاده کنند. مانع دیگر در مسیر شرکت در کلاس‌های کنکور سنتی، هزینه این کلاس هاست. شاید در شرایط اقتصادی فعلی برای بسیاری از خانواده‌ها پرداخت هزینه کلاس‌های کنکور و همینطور هزینه رفت و آمد تا کلاس یک دغدغه محسوب شود و باز هم ترجیح بر این باشد که شاید مطالعه دروس در منزل تاثیر بهتری خواهد داشت. این دلایل اصلی و در کنار آن‌ها موارد بسیار دیگری، در کنار پیشرفت تکنولوژی، از عوامل روی کار آمدن کلاس‌ آنلاین کنکور و غیر حضوری بوده اند.

اما حالا که حق انتخاب برای ما وجود دارد، کدام نوع از کلاس‌ها را انتخاب کنیم؟ ادامه ی بحث رو با ما همراه باشید تا شاید تصمیم گیری برای شما راحت‌تر باشد.

 

برتری‌های کلاس‌ کنکور ریاضی تجربی آنلاین نسبت به کلاس‌ کنکور حضوری

یکی از مهم‌ترین مزایای کلاس‌ آنلاین کلاسی برتر ، هزینه بسیار کمتر آن‌ها در برابر کلاس‌های حضوری است. در واقع شما با صرف کمتر از نصف هزینه ی کلاس‌های حضوری، می توانید از کلاس‌های آنلاین ما بهره ببرید. جا دارد این نکته را یاد آور شویم که این صرفه جویی در هزینه فقط مخصوص ثبت نام کلاس‌ها نیست، بلکه می توانید هزینه ی حذف شده مربوط به رفت و آمد تا کلاس را هم در نظر بگیرید. جدای هزینه صرفه جویی شده، می توانید زمانی که قرار بود برای رفت و آمد تا محل کلاس صرف کنید را نیز به زمان مطالعه خود در منزل بیافزایید.

مزیت دیگر استفاده از کلاس‌ آنلاین کنکور این است که تمامی جلسات کلاس ضبط می شوند و شما می توانید در هر زمان دیگری که نیاز به نکات مطرح شده در کلاس داشتید، به راحتی آن‌ها را مرور کنید؛ امکانی که در کلاس‌های حضوری عملا غیر ممکن است. همچنین در کلاس‌های آنلاین شما می توانید از هر نقطه کشور که در آن حضور دارید، با استاد مورد نظر خود ارتباط گرفته و در کلاس‌های وی شرکت کنید. در حالی که شرکت در کلاس‌های حضوری برای بسیاری از دانش آموزان مناطق مختلفی از کشور ممکن نیست.

کلاس کنکور ریاضی تجربی

کلاس‌ کنکور آنلاین، زمان و مکان خاصی ندارند، لازم نیست شما حتما در روز خاصی از هفته و در ساعت مشخصی سر کلاس حضور پیدا کنید، ساعات زیادی را در ترافیک و آلودگی و با صرف هزینه زیاد تا محیط کلاس طی کنید و در نهایت با ذهنی خسته، سعی در یادگیری مفاهیم مهم درسی داشته باشید. بجای طی تمامی این مراحل، شما در هر ساعتی از شبانه روز، می توانید با استفاده از کلاس‌ آنلاین کنکور درس مورد نظر خود، از مطالب مطرح شده در آن کلاس استفاده کنید. در کلاس‌های آنلاین، مدرس می تواند با برنامه ریزی بهتر، مطالب را فشرده‌تر و با طرح درسی مفید‌تر به دانش آموز ارائه دهد. نقش آموزش مجازی در یادگیری خلاقانه موضوعی ثابت شده است و در این روش بر خلاف روش حضوری و سنتی، امکان استفاده از انواع ابزار‌های کمک آموزشی و همینطور انواع رسانه‌ها وجود دارد. با استفاده از این رسانه‌ها امکان گفت و گو و نقل موضوع، جذب دانش آموز و ایجاد ارتباط بین مربی و دانش آموز فراهم می‌شود و به همین ترتیب تجربه‌ای متفاوت برای دانش آموز رقم می‌خورد.

در اکثر کلاس‌های آنلاین برگزار شده توسط موسسات مختلف، دانش آموز می تواند با شرکت در کلاس‌ نکته و تست رایگان از کیفیت این کلاس‌ها و تطابق آن‌ها با روش و عادات درس خواندن خود اطمینان حاصل کند. در کلاس‌های آنلاین فضای کلاس کاملا توسط داوطلب و مطابق سلیقه خودش قابل طراحی است و در واقع در هر محیطی که دلتان بخواهد با هر نوع لباس و صندلی‌ای می توانید کلاس خود را برگزار کنید. شاید در کلاس‌های حضوری امکان سوال و جواب بین داوطلب و استاد کلاس بهتر و بیشتر فراهم باشد، ولی در کلاس‌های آنلاین نیز این قابلیت وجود دارد و دانش آموزان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز و همینطور در طول کلاس، سوالات خود را از مربی پرسیده و جواب را دریافت کنند. همچنین در این کلاس‌ها امکان برگزاری امتحان و آزمون نیز وجود دارد. کلاس‌های ارائه شده در مجموعه کلاسی برتر نیز به تجهیزات و نرم افزار‌های مورد نیاز برای برگزاری آزمون در طول دوره‌ها مجهز هستند.

قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

کلاس کنکور ریاضی تجربی

کلاس ریاضی تجربی کنکور آنلاین

تا به اینجای کار مفصل به اهمیت درس ریاضی تجربی و همینطور مزایای استفاده از کلاس‌های آنلاین پرداختیم، حال بهتر است به بررسی این کلاس در مجموعه کلاسی برتر بپردازیم. آموزشگاه ما برای برگزاری این کلاس از تجربیات مهندس بابک تربان و مهندس پیمان امیری استفاده می کند که با ۱۵ سال سابقه تدریس در مدارس سوده، ابو علی سینا، علامه، قوی فکر، طلوع، رازی و … به خوبی از زیر و بم درس ریاضی تجربی آگاهی دارد. مربی کلاس، نویسنده کتاب «طراحان از آیندگان» و همینطور «چهل آزمون نوبل» است و با دانش و تجربه کافی از این درس می تواند به خوبی، ریز به ریز مطالب این درس را برای شما بیان کند. به قول خودشان، «جایی که دانش آموز با مفاهیم بازی کرد، خوب درس برایش حلاجی شد و مو به مو کتاب را کار کرد، آن دانش آموز موفق است.» اهمیت کلاس آنلاین برای درس ریاضی که در واقع درس طلایی رشته تجربی است، ازین نظر بوده که بسیاری از دانش آموزان، نکات آموزشی را بلد هستند، درس و مفاهیم را نیز به خوبی یاد گرفته اند، ولی در حل کردن تست‌ها مشکل دارند و این دقیقا همان چیزی است که باید در کلاس‌های کنکور فرا بگیرند.

در کلاس‌ آنلاین کنکور ما، شما می توانید با حذف تمامی دغدغه‌های جانبی، ذهن خود را روی موفقیت در کنکور متمرکز کنید. کلاس‌های ما کاملا به روز و مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی، جدید‌ترین تست‌ها و نکات آموزشی و با بهره گیری از اساتیدی مجرب برگزار می‌شوند. شما می توانید با کمترین هزینه ممکن و صرفه جویی در زمان، به خوبی از مزایای یک کلاس با کیفیت در مسیر خود برای رسیدن به هدف، که قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه شما است، بهره مند شوید.

سال، سال کنکور است! زمان برای شما بسیار اهمیت دارد و هزینه خرید کتاب‌های مورد نیاز و … در شرایط اقتصادی فعلی، شما و خانواده تان را تحت تاثیر قرار داده است. دغدغه‌های بسیاری در مسیر خود تا روز کنکور پیش رو دارید، باید‌ها و نباید‌های متعددی شما را احاطه کرده اند و باید بین همه ی این‌ها بتوانید با تمرکز کافی خود را برای روز کنکور و آینده خود آماده کنید. درس ریاضی تجربی از اهمیت بسیاری برای دانش آموزان در قبولی رشته‌های پزشکی برخوردار است و نیاز به تمرکزی بیشتر دارد و بهتر است شما نیز این موضوع را جدی بگیرید. کلاسی برتر به خوبی این نیاز شما را درک کرده، زیرا خود ما نیز روزی چنین شرایطی را سپری کرده ایم و به قولی پشت کنکوری بوده ایم و حال شرایطی را فراهم کرده ایم تا با استفاده از کلاس‌ کنکور ریاضی تجربی آنلاین بتوانید به خوبی و با تمرکز و همین طور صرفه جویی در هزینه و زمان، با ثبت درصد خوبی در تست‌های این درس در کنکور تجربی پیش رو، به آنچه می‌خواهید دست پیدا کنید. شرکت در کلاس کنکور شاید تضمین کننده ی قبولی در رشته مورد نظر شما نباشد، ولی با توجه به اهمیت این درس در کنکور تجربی، قطعا برای شما بسیار تعیین کننده خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *