0
02146115236

مشاوره کنکور آنلاین چرا لازم است؟

چه جوری بخونم؟ از کجا شروع کنم؟ از الان شروع کنم می‌تونم قبول شم؟ تا رتبه ی چند بشم می‌تونم اون رشته و شهری که تو نظر دارم قبول بشم؟ اینا و ده‌ها سوال دیگه دائم تو ذهن هر کنکوری وول می خوره. بعضی وقت‌ها هجوم این سوالات به ذهن آدم اون قدر زیاد میشه که اصلا نمی‌تونی درس بخونی، فقط می افتی دنبال پیدا کردن جواب این سوال ها. روند کنکور از روز اولی که براش هدف گذاری می‌کنی (البته اگر هدف گذاری کنی) تا روز آخر که نتایج بیاد و به امید خدا بری دانشگاه پر از سواله. گاهی آدم برای پیدا کردن جواب میره سراغ اینترنت و شروع می‌کنه گوگل کردن. ولی ماشالا اون قدر بازار کنکور داغه و سایت و وبلاگ و گروه مجانی و پولی در این باره زیاد هستن که گاهی ممکنه آدم از خیرش بگذره. گاهی هم جواب یه سوال رو پیدا می‌کنی اما ده تا سوال جدید برات به وجود میاد! اما شاید چاره کار مشاوره کنکور آنلاین باشد.

دور و بریا و اطرافیان هم تکیه گاه خوبی برای کنکوریا هستن. مخصوصا اونایی که تو این کار سر رشته دارن و به ویژه این که آدمای موفقی تو رشته‌ای باشن که ما می‌خوایم قبول بشیم. ولی خب اونام کار و زندگی دارن و نمیتونن بیست و چهاری در خدمت ما و پاسخگوی سوالاتمون باشن.

روش دیگه هم اینه که از مشاور های حرفه‌ای کنکور کمک بگیریم، یعنی کسانی که شغلشون اینه. البته تجربه شخصی می‌گه که هر مشاوری خوب نیست. مخصوصا که بالاخره این بازار سود آوری خوبی داره و خیلیا به طمع پولدار شدن ممکنه واردش بشن. دیگه سریش شدن هم حدی داره!

مشاوره کنکور آنلاین

علاوه بر همه ی این روشایی که گفتیم، مشاوره کنکور آنلاین‌ یکی از روش‌های پیدا کردن جوابای سوالامونه. دیگه تعارف که نداریم، این روزا موبایل و لپتاپ و کامپیوتر بخش جدایی ناپذیر زندگی همه ماست. کلا ما با این دستگاه‌ها مانوسیم و اغلب برای راه انداختن کارامون به همین دستگاه‌های متصل به اینترنت مراجعه می‌کنیم. مشاوران آنلاین کنکور از طریق همین روش در دسترس ما هستن. به جای این که خودمون بریم سراغ اینترنت و بخوایم جستجو کنیم، به جای این که بخوایم تلفن بزنیم به مشاور و یا حضوری خدمتش برسیم، نه چک می زنیم و نه چونه، مشاور تشریف میاره تو خونه یا هر جایی که حضور داریم!

قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می توانید در یک جلسه رایگان مشاوره کنکور آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

چرا باید مشاور داشته باشیم؟

درس خوندن، تمرکز، به یاد سپاری، یادآوری، برنامه ریزی، حضور در کلاس، شرکت در کنکورهای آزمایشی، حضور در جلسه نهایی کنکور و انتخاب رشته، هر کدوم پر از پیچ و خمه و حضور یک مشاور مطمئن پشت آدم رو گرم می‌کنه. چه بهتر که این مشاور یا مشاورها همیشه در دسترس باشن، خبره کار باشن و حوصله شون از جواب دادن به ما سر نره. چنین مشاور خوبی اگه به راحتی و آنلاین با ما در ارتباط باشه هم که خیلی بهتره. ما که همیشه از طریق موبایل با دوستامون حال و احوال می‌کنیم و قرار می‌ذاریم و کلی کار دیگه رو راه می‌ندازیم، بذار یه استفاده خیلی مهم و اثر گذار هم از این وسیله‌های هوشمند بکنیم و برای کنکور که تاثیر زیادی تو زندگیمون داره ازش استفاده کنیم. هر کی موافقه دستاش رو ببره بالا! خب موافقان زیادن و به اتفاق آرا تصویب شد که مشاوره کنکور آنلاین یکی از بهترین روشای مشاوره برای کنکوره. اگه شما هم مثل من به این روش علاقمند شدید، دعوتتون می‌کنم تا ادامه ی این مطلب رو هم بخونید.

مزایای مشاوره کنکور آنلاین

 1. محدودیت زمانی نداره. لازم نیست وقتمون رو با مشاور هماهنگ کنیم. در واقع مشاور همیشه حضور داره، فقط باید تصمیم بگیریم که ازش سوال کنیم.
 2. مهم نیست کجا زندگی می‌کنیم. با مشاوره کنکور آنلاین هر جا که باشیم به مشاورمون دسترسی داریم و فرقی بین ساکن شهر و روستا و شمال و جنوب نیست. این یعنی یک قدم به سمت عدالت آموزشی.
 3. لازم نیست وقت همچون طلای خودمون رو صرف رفت و آمد کنیم. وقتی اینترنت، ما و مشاورمون رو بهم متصل می‌کنه، چه کاریه شال و کلاه کنیم و دوره بیفتیم برای به دست آوردن جوابامون؟!
 4. برای سلامتیمون هم مفیده. این روزا ویروسای جور واجور رو کاره و حفظ سلامتمون تا حدی بستگی داره که اگر ضرورتی نداره تا جاهای پر ازدحام حضور نداشته باشیم. اما نمیشه که کنکور رو رها کرد به امون خدا. مشاوره کنکور آنلاین تو این زمینه حسابی راهگشاست.
 5. مشاوره آنلاین جمعه و شنبه و تعطیل و غیر تعطیل نداره. با این روش میشه از ثانیه ثانیه ی وقتمون درست استفاده کنیم.
 6. مشاوره کنکور آنلاین، شما رو از سردرگمی در حجم زیادی از اطلاعات نجات می‌ده و راه رو برای شما روشن می‌کنه. نیازی نیست ساعت‌ها بین اطلاعات گیج کننده‌ی موجود در اینترنت یا منابع دیگه بچرخید. پس مشاوره آنلاین برای چی ایجاد شده!

مشاوره کنکور آنلاین

مشاوره تخصصی آنلاین برای گروه تجربی

دیگه لازم به گفتن نیست که پزشکی امروزه از پر طرفدارترین رشته‌های آزمون سراسریه و قبول شدن در این رشته نیاز به برنامه ریزی اصولی و بهره مندی از یک مشاور با سواد داره. مشاوران آنلاین به خوبی از پس راهنمایی داوطلبان بر می‌آن.

مشاوره تخصصی آنلاین برای گروه ریاضی

از قدیم و ندیم این رشته طرفدارای خودش رو داشته. چه اونایی که دنبال علوم محض هستن، چه کسانی که به بیشتر به علوم کاربردی مثل رشته‌های متنوع مهندسی علاقه دارن. خیلی از داوطلبان ریاضی دنبال رقابت برای پذیرش در دانشگاه ‌های معتبر دولتی هستن و عده زیادی هم اخبار دانشگاه هایی رو دنبال می‌کنن که پذیرش بدون آزمون رو دارند. به هر رشته‌ای علاقه دارید و برای قبولی در هر دانشگاهی تلاش می‌کنید، مشاوره کنکور آنلاین حسابی به کار میاد.

مشاوره تخصصی آنلاین برای گروه علوم انسانی

گستره رشته‌های علوم انسانی خیلی زیاده و اطلاع از اونا خودش یه پروژه به حساب میاد. همچنین برای موفقیت تو این گروه باید برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت مناسبی داشت. اگر بخواید وارد رشته حقوق بشید و وکیل، قاضی، دفتردار یا مشاور حقوقی بشید یا روانشناسی بخونید یا تاریخ و فلسفه و جامعه شناسی یا هر کدوم از رشته‌های متعدد رو برای کار یا اشتغال در حوزه پژوهش و کار دانشگاهی انتخاب کنید، احتیاج به مشاوره دارید. مشاوران کنکور آنلاین به راحتی از پس کار بر میان، پس اصلا نگران نباشید و با خیال راحت فقط درستون رو بخونید.

مشاوره تخصصی آنلاین برای گروه هنر

شرکت کنندگان در این گروه، کمتر از بقیه رشته‌ها هستن اما خاصن و اهداف بزرگی در سر دارند. دانشگاه‌های زیادی رشته هنر ندارند، پس باید با برنامه ریزی حسابی وارد کارزار گروه هنر شد، چرا که رقابت توش خیلی تنگاتنگه. البته بی دلیل مضطرب نشید و فکرتون رو مشغول چیزایی نکنید که ممکنه تاثیر منفی روی درس خوندن شما بذاره، چرا که مشاوره کنکور آنلاین همیشه در دسترسه تا هنرمندان جوان، بتونن به آرزوهاشون برسن.

 

مشاور آنلاین تو چه زمینه هایی کمکمون می‌کنه؟

مشاورهای کنکور آنلاین تو هر زمینه‌ای می‌تونن بهمون کمک کنن، پس فکر خوبیه که ازشون کمک بگیریم. بعضی از زمینه هایی که می‌تونیم به مشاورا تکیه کنیم از این قرارن:

 1. انتخاب هدف با توجه به علایق و سابقه و وقتی که داوطلب داره.
 2. انتخاب آزمون‌های آزمایشی مناسب.
 3. برنامه ریزی دقیق درسی، جوری که هم مناسب و کارآمد باشه هم انعطاف پذیر.
 4. اطلاع از منابع به روز کنکور.
 5. فهمیدن روند مطالعه به نحوی که لذت بخش باشه.
 6. نجات از تنهایی. مشاور همراهمونه تا همیشه تمرکزمون رو حفظ کنیم و برای انتخاب بهترین روش به ذهن‌سپاری نکات کمکمون می‌کنه.
 7. ریختن آب روی آتیش اضطراب! اگه استرس بهمون حمله کرد و دلشوره به جونمون افتاد، چه کسی بهتر از مشاوری که همیشه در دسترسه؟

مشاوره کنکور آنلاین

تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری

مهم‌ترین تفاوتش اینه که مشاور آنلاین همیشه در دسترس ماست. لازم نیست وقت بگیریم و منتظر باشیم و حیرون بمونیم. مشاور آنلاین چه توی برنامه ریزی برای درس خوندن، چه توی انتخاب رشته سریع، عین سیمرغ که میومد کمک زال از راه میرسه و راهی پیش پامون میذاره! خلاصه این که مشاوره آنلاین محدودیت زمانی و مکانی رو از بین می بره  و میشه هر لحظه که اراده کنیم ازش بهره ببریم.

 

فقط سرتون به درس باشه و نگران تغییرات نباشید!

کنکور هر سال نسبت به سال قبل تغییراتی می کنه. چه تو رشته‌ها و ظرفیت پذیرش چه توی منابع. این تغییرات بعضی وقتا حسابی ذهن داوطلب‌ها رو مشغول می‌کنه، ولی خبر خوب اینه که مشاوران همیشه در دسترس و آنلاین می تونن این دغدغه‌های ما رو رفع کنن و نیازی نیست ما در تکاپوی دنبال کردن اطلاعیه‌ها و خبرهای جدید باشیم. ما کارمون اینه که درست درس بخونیم (و البته در کنارش کمی هم تفریح داشته باشیمJ)، باید راحت تکیه بدیم به صندلی و درس بخونیم و بقیه کارا رو بسپاریم به مشاوران آنلاین.

 

مشاور خوب چه ویژگی هایی داره؟

مشاور خوب رو تو همون نگاه اول میشه شناخت. در واقع میشه درک کرد که چه قدر میشه روش حساب کرد. اما بعضی ویژگی‌های اون رو هم میشه برای شناخت بهتر برشمرد:

 • این کاره باشه! تجربه ویژگی مثبتی برای هر کسیه، مخصوصا اگه قرار باشه ازش مشورت بگیریم. خوبه کسی طرف مشورت ما باشه که مشاور کنکور بودن تخصصشه و تجربه‌های موفقی در این زمینه داشته باشه.
 • متخصص مشاوره باشه! یعنی علاوه بر کنکور شناس بودن، مشاور خوبی هم باشه و به زیر و بم مباحثی که غیر مستقیم به موفقیت در آزمون کمک می کنه، آشنا باشه. مثلا توی روان شناسی و برنامه ریزی تخصص داشته باشه.
 • تک نسخه‌ای نباشه! یعنی نسخه از پیش تعیین شده برای همه نداشته باشه. هر آدمی یه روحیه‌ای داره و تو بعضی زمینه‌ها تواناتره. نمیشه برای همه یه برنامه از پیش تعیین شده داشت و هر کی از راه رسید یه برگه‌ی آماده گذاشت جلوش و یا یه برنامه رو برای همه فرستاد. مشاور خوب برای شناخت شما وقت میذاره و با شما مانوس میشه و بر اساس اون شناختی که از شما پیدا می‌کنه بهترین برنامه رو بهتون می‌ده و مناسب‌ترین راهکار رو پیش روتون میذاره.
 • رفیق باشه! به قول قدیمیا راه با رفیق خوشه، مشاور خوب هم نباید رفیق نیمه راه باشه. همیشگیه و یهو وسط راه غیبش نمیزنه. وقتی آدم با یه گروه یا یه شخص قدم در راه می‌ذاره، دوست داره تا رسیدن به هدف همراهانش باهاش باشن نه این که بپیچن به بازی و آدم رو با حوضش تنها بذارن! شاعر در این زمینه میفرماید:
  رفیق جوی که نتوان به راه تنها رفت!
 • پیگیر باشه. دلسوز باشه. در یک کلام موفقیت ما رو موفقیت خودش بدونه. مثل اعضای خانواده مون که پیگیر کارای ما هستن و از ته دلشون کامیابی ما رو می‌خوان، اون هم همه توانش رو بذاره تا داوطلب در صراط مستقیم آمادگی برای آزمون قدم برداره.
 • انگیزه بده! آدم از هم صحبتی با مشاور خوب باید انگیزه بگیره. حتما شما هم آدمایی دور و برتون دیدین که آدم وقتی باهاشون هم کلام میشه پر از روحیه میشه و برای کارهاش توان مضاعف پیدا می‌کنه. مشاور خوب همین حس رو به آدم می‌ده. با مشاور دلسوز، میشه قله رو فتح کرد!
 • به روز باشه! آخرین اخبار رو بدونه و از ریزه کاری‌های منابع آگاهی داشته باشه. بدونه که کدوم قسمت کتابا سخت تره، کدومش شیرین تره، اولویت بندی مباحث رو بدونه و خلاصه هیچ قسمتی از کتاب‌ها براش نا آشنا نباشه. اگر مشاور به روز نباشه، ممکنه آدم راه اشتباهی بره و از مسیر اصلی دور و دورتر بشه.
 • کاسب نباشه! درسته یه مشاور خوب متخصص این کاره و شغل اصلیش مشاوره ست، اما بیشتر از هر چیزی، منافع کسی رو در نظر میگیره که سراغ اون اومده و بهش اعتماد کرده. واقعا باید آدم جونش و پولش و وقتش رو برداره و از مشاورای کاسب مسلک فاصله بگیره. کاسبایی که هدفشون فقط فروشه. مثل بازاریابی که وظیفه داره جنسی رو بفروشه به هر زور و ضربی که شده بخواد یه چیزی رو به شما بفروشه و حساب بانکی شما یا والدین محترمتون رو خالی کنه. مشاور خوب فقط زمانی به شما پیشنهاد خرید چیزی رو می‌ده که مطمئن باشه براتون بهترین نتیجه رو داره و راه جایگزین رایگانی هم برای اون نیست. خلاصه مشاور خوب منافع شخص شخیص شما رو بر هر کس دیگه‌ای ترجیح می‌ده!

برنامه خوب چه برنامه ایه؟

 1. در جهت هدف شخصی شما در آزمون طراحی شده باشه و نه یک هدف کلی و مبهم.
 2. با سبک زندگی شما هماهنگ باشه و شما مجبور نباشید صفر تا صد زندگی رو تغییر بدید تا اون برنامه عملی بشه.
 3. به علاقه‌های شما توجه داشته باشه و در راستای اون‌ها باشه. طبیعتا وقتی شما از درس خوندن لذت ببرید، بهتر از پس آزمون برمیاید.
 4. متنوع باشه و باعث ملال خاطر مبارکتون نشه. هیچ چیزی بدتر از درس زدگی نیست، حتی دریا زدگی!
 5. با توجه به وقتی که تا آزمون مونده طراحی بشه. یکی ممکنه از دوسال قبل مشغول خوندن برای کنکور باشه و یکی دیگه از چند هفته قبلش شروع کنه. هر کدوم از این داوطلب‌ها نیاز به برنامه ریزی متفاوتی دارند.
 6. درسته که برای موفقیت باید برخی عادت‌های روزمره مون رو تغییر بدیم، ولی برنامه مناسب قصد نداره از اساس از ما یه آدم دیگه بسازه.
 7. خشک نباشه و با انعطاف لازم، فضای مناسب رو برای عقب موندگی‌ها در نظر بگیره.
 8. آدم آدمه، آدم آهنی که نیست! این آدمیزاد حتی اگر از دسته‌ی کنکور زیستان هم باشه باز به عشق و حال و تفریح نیاز داره. نباید برنامه ریزی، انسان رو محکوم به حبس طولانی مدت بدون هواخوری محکوم کنه!

مشاور آنلاین، رفیق ما تا کنکور

بالاخره کنکور آینده هم از راه میرسه و این ماههای پر تب و تاب جای خودشون رو به آرامش و برنامه ریزی برای هدف‌های بعدی زندگیمون میدن. انشاالله که اون روز همه ما از خودمون راضی باشیم و مطمئن باشیم که بیشترین تلاش خودمون رو کردیم و چیزی رو از قلم ننداختیم. مشاوره کنکور آنلاین باعث میشه هم تو هزینه‌ها صرفه جویی کنیم و هم رفیق راهی داشته باشیم که همیشه در دسترس ما باشه و ما رو از گیج شدن در میان انبوه اطاعات نجات بده. کسی که امین مشکلات ما هست، خوب ما رو می‌شناسه و بر اساس سبک زندگیمون بهترین مشاوره‌ها رو بهمون می‌ده و اگر هم لازم بشه کلی همکار خوش فکر داره که باهاشون مشورت کنه و بهترین پاسخ رو به سوالای داوطلب کنکور بده. با مشاور خوب، لازم نیست ذهن خودمون رو درگیر حاشیه کنیم و با تمرکز روی متن،  موفقیت رو به خودمون هدیه کنیم.

 

این روز‌ها در میان خانواده‌ها و بین تمام دانش آموزان مدارس و شهرهای مختلف، تب و تاب کنکور غوغا می کند. مدارس بر اساس نتایج دانش آموزان شان در کنکور طبقه بندی می شوند و دانش آموزان می دانند که تمام آینده و سرنوشت شان در گروی این آزمون ۴ ساعتی است. در این میان، همواره موسسات کنکوری تبلیغات گسترده‌ای برای کلاس‌ها و جلسات مشاوره میلیونی خودشان می کنند و معلمان و مشاوران، هر کدام راه‌های متفاوتی را برای پشت سر گذاشتن این سد بزرگ ارائه می دهند. عده‌ای راز پشت سر گذاشتن این سد را معلمان خصوصی و شرکت در کلاس‌های فوق العاده موسسات مختلف می‌دانند، عده‌ای پانسیون‌ها و کتابخانه‌های خصوصی را پیشنهاد می‌دهند، عده‌ای هم دانش آموز را به قرص‌ها و نوشیدنی‌های انرژی زا میبندند! دانش­آموزان اما تنها چیزی که می‌دانند این است که نمی‌توانند به تنهایی و بدون برنامه‌ای مشخص، از پس یک سال دشواری‌های شبانه روزی و حجم بالای کتاب ها، جزوات و منابع کمک آموزشی بر بیایند. البته شاید یکی از این راه ها استفاده از مشاوره کنکور تلفنی باشد. بنابراین به دنبال فردی می‌گردند که بتوانند در این راه به او تکیه کنند و از او راه و چاه بپرسند. ما در این جا به دنبال آن هستیم که آن فرد را به شما معرفی کنیم.

نقش مشاوره در کنکور

مشاوره به جهت نقش مهمی که در موفقیت یا شکست دانش آموزان در مسیر تحصیلی خود ایفا می کند، از اهمیت بسیار بالایی نزد والدین و فرزندان شان برخوردار است. از طریق مشاوره می‌توان توانایی‌ها و نیز محدودیت‌های دانش آموزان را شناخته و از امکانات موجود، حداکثر استفاده را به عمل آورد. مشاور می‌تواند با شناسایی دقیق استعدادها و توانایی‌های دانش آموزان، آن‌ها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کند.

همان طور که گفتیم، مشاور کنکور نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری دارد، به ویژه که در سال‌های اخیر گرایش داوطلبین برای شرکت در کنکور در برخی رشته‌ها به شدت افزایش یافته است. همین موضوع، رقابت برای تصاحب صندلی رشته‌های پرطرفدار را در دانشگاه‌های تراز اول کشور بسیار سخت و پیچیده کرده است. بررسی‌ها نشان می دهد بیش از نود درصد رتبه‌های زیر صد کنکور، از مشاور کنکور بهره گرفته اند. هرچند اغلب آن‌ها بنا به دلایلی داشتن مشاور کنکور را کتمان می کنند!

مشاوره کنکور ، تعیین تکلیف نمودن و تحمیل یک راه حل به دانش آموز نیست، بلکه یک نوع آموزش هنر یادگیری است. به گونه‌ای که یک مشاور متخصص و خوب، با داشتن مهارت و صلاحیت علمی و حرفه­ای تلاش می‌نماید تا با توجه به وضعیت و علاقه دانش آموز، نیاز او را بر آورده و با تلاش برای خودشناسی، مراجع و کسب بهترین راه و روش، او را به نتیجه دلخواه خود برساند.

به طور کلی مشاوران، وظایف زیر را بر عهده دارند:

 • شناسایی استعدادهای بالقوه
 • آموزش شیوه‌های صحیح مطالعه، یادگیری، یادداشت برداری، خلاصه نویسی و پاسخ گویی به سوالات تستی
 • افزایش قدرت تمرکز، کاهش میزان بی دقتی و تقویت حافظه دانش آموزان
 • آموزش مهارت‌های آزمون دادن، شامل شیوه صحیح آمادگی برای هر آزمون، مدیریت استرس و اضطراب و نحوه مدیریت زمان
 • افزایش انگیزه و تقویت اعتماد به نفس بچه ها
 • ارائه رژیم غذایی ویژه، برای افزایش عملکرد حافظه و کاهش فرآیند خسته شدن ذهن

مشاوره تلفنی کنکور

دانش آموز کنکوری باید در جلسات مشاوره خود خدماتی برای حفظ انگیزه، آموزش مهارت‌های مطالعه و یادگیری، حل مشکل افت درصدها، کنترل استرس و اضطراب آزمون‌های آزمایشی و  ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی دریافت کند. مشاوره کنکور انواع مختلفی دارد. این مشاوره می تواند حضوری، آنلاین و یا تلفنی انجام شود، که هر کدام شرایط و مزیت هایی را دارا هستند.

 

ویژگی‌های یک مشاور کنکور تلفنی خوب چیست؟

در انتخاب یک مشاور کنکور باید به موارد زیر توجه کنید:

 • بهتر است از یک مشاور باتجربه کنکور که مشاوره شغل اول و اصلی او است استفاده کرد، تا کسی که بجز کار اصلی خود، یکی دو سال است به کار مشاوره وارد شده و تنها به قصد درآمد زایی، به این کار روی آورده است.
 • درگیر تبلیغات اغراق آمیز مشاوران نباشید و بیش‌تر به رزومه تحصیلی و کاری آن‌ها توجه کنید.
 • مشاورانی که علم تخصصی در زمینه مشاوره ندارند، در زمینه روانکاوی نیز مناسب نیستند.
 • مشاور باید با تسلط بر مباحث و سرفصل‌ها، برای شما برنامه ریزی مناسب انجام دهد و با مهارت و به صورت حرفه‌ای بتواند پیگیر اجرای برنامه‌ها توسط شما باشد.
 • برنامه ریزی برای کنکور، فروشی و یک نسخه ی قابل اجرا برای همگان نیست. برنامه مشاور، باید کوتاه مدت بوده و بسته به نقاط قوت و ضعف و با توجه به زمان در دسترس شما تا کنکور، تهیه شده باشد.

 

مشاوره کنکور تلفنی و آنلاین برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که اشاره کردیم، برای آنکه بتوانید از پس غول کنکور بر بیایید، لازم است که از منبع قابل اعتمادی مشاوره و برنامه‌ای مشخص تهیه کنید و تا انتهای راه بر آن استوار باقی بمانید. هر جا از برنامه عقب ماندید، برنامه ریزی مجدد انجام دهید و هر جا کم آوردید، کسی باشد که روحیه ی شما را به همان حالت جنگنده ی اولیه باز گرداند. اما با توجه به گستردگی جغرافیایی محل زندگی دانش آموزان و میزان امکانات محل زندگی آن‌ها، همیشه و برای همه، امکان دسترسی به این منبع، وجود ندارد. پس در فضای رقابتی کنکور، دانش­آموزانی که از امکانات و منابع کم تری برخوردار هستند چه باید بکنند؟ این جاست که اهمیت مشاوره کنکور آن هم به صورت آنلاین و تلفنی، آشکار می‌شود. در مشاوره کنکور آنلاین، هر داوطلبی از هر نقطه کشور و در هر مقطع زمانی، می‌تواند با استفاده از ایجاد ارتباط با مشاورین، از خدمات مشاوره‌ای استفاده نماید.

مشاوره تلفنی کنکور

مسیر کنکور، مسیری سخت، طاقت فرسا و طولانی‌ است. شما در این راه علاوه بر تلاش و پشتکار، به یک برنامه درسی اصولی احتیاج دارید و باید بدانید که چه طور برای مطالعه دروس زمان بندی داشته باشید. زمان برای یک دانش آموز کنکوری، حکم طلا را دارد. یک سال فرصت شما با تمام سختی‌ها و مشکلاتش، مانند برق و باد می گذرد و هر دقیقه ی این مدت برای شما، می تواند بسیار ارزشمند و حیاتی باشد. یک مشاوره  کنکور تلفنی به شما کمک می‌کند تا علاوه بر دسترسی آسان به بهترین مشاوران، زمان خود را به بهترین نحو مدیریت کرده و اتلاف وقت برای مراجعه حضوری به موسسات را به حداقل برسانید. علاوه بر این، هزینه رفت و آمد و گیر کردن در ترافیک و آلودگی هوا را نیز به سختی‌های مشاوره‌های حضوری اضافه کنید تا بهتر متوجه مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین شوید.

مشاوره تلفنی کنکور

تنظیم برنامه درست و اصولی، کاری حرفه‌ای و نیازمند تجربه و مهارت است و برای تنظیم یک برنامه درسی مناسب، فاکتورهای بسیار زیادی دخیل هستند. به دلیل اهمیت بالای این دوران طلایی، اهمیت دریافت مشاوره صحیح و از روی تجربه و دلسوزی، دو چندان می‌شود. شما داوطلبان عزیز، به دلیل اضطراب و نگرانی و برنامه‌های فشرده و بعضا رویایی‌ که برای درس خواندن در ذهن خود دارید،  با برنامه‌ای که به صورت شتاب زده و هیجانی تهیه می کنید، نمی‌توانید به خوبی پیش روید و این باعث سرخوردگی، بی انگیزگی و از دست دادن فرصت‌های باقیمانده تان می‌شود. ما توصیه می کنیم برای تنظیم برنامه‌های درسی اصولی از مشاور‌های متخصص در این زمینه کمک بگیرید. حتما تا بحال خوانده و یا شنیده اید که پشت کنکوری‌ها چه هزینه‌های گزافی برای گرفتن مشاوره پرداخت می‌کنند. درست است، هزینه‌های مشاوره بالاست اما نگران نباشید! ما راهکار جدیدی به شما معرفی می کنیم.

مشاوره به شما کمک می‌کند برنامه­ ریزی دقیق و انعطاف پذیری مطابق با شرایط موجود خود برای درس خواندن، تست زدن و مرور دروس داشته باشید. فنون مطالعه در هر رشته‌ای برای هر داوطلب کنکوری متفاوت است و تلاش ما این است که با دانستن شرایط فردی شما، به شما، مشاوره تحصیلی خاص خودتان را ارائه دهیم تا با به کارگیری آن بتوانید در رشته مورد نظر در کنکور قبول شوید. اگر به صورت آنلاین در سایت ما ثبت نام کنید و مشاوره آنلاین بگیرید، هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. مزیت دیگر ثبت نام در این سایت، این است که در وقت شما به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد. روش ثبت نام در سایت ما هم بسیار ساده است. قبل از خواندن ادامه مطلب با پر کردن فرم زیر می‌توانید در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا کلاس آنلاین کنکور شرکت کنید.

 

ویژگی‌های مشاوره‌ کنکور تلفنی ما

برای این منظور می توانید همه روزه ازکلاسی برتر مشاوره رایگان بگیرید. درست دیدید! خواب و خیال نیست! مشاوره ی رایگان! آن هم هر روز!

شاید نتوان با چند کلمه، کیفیت محتوای جلسات مشاوره کنکور تلفنی را بیان کرد! اما شما می توانید با یک بار استفاده، از تمام ویژگی‌های آن آگاه شوید و بدانید استفاده از خدمات تیم مشاوره‌ای حرفه‌ای ما چگونه خواهد بود. ما در تمام موضوعات مرتبط با پشت کنکوری‌ها، ارائه خدمات داریم:

 • مشاوره تخصصی برای داوطلبین رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی
 • مشاوره در خصوص نحوه مطالعه برای آمادگی در کنکور
 • آموزش تکنیک‌های تست زنی
 • مشاوره انتخاب رشته کنکور

و مشاوره در مورد هرآن چه شما دانش آموز پشت کنکوری در رابطه با کنکور باید بدانید و هر آنچه که شما داوطلب کنکوری باید در کوله پشتی کنکوری خود داشته باشید، تا مسیر سخت و طولانی کنکور را با خیال آسوده تر و اعتماد به نفس بیشتری طی کنید.

مشاوره تلفنی کنکور

یادتان باشد نحوه دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شما است و براساس این توضیحات می‌توانید میان مشاوره کنکور تلفنی و مشاوره آنلاین، روش دلخواه خود را انتخاب کنید و همیشه با مشاور خود در ارتباط باشید. سوالات و مشکلاتی که دانش آموزان درگیر آن هستند، در اکثر اوقات با راه کارهای ساده‌ای قابل حل هستند. ما با ارائه مشاوره‌ کنکور تلفنی قصد داریم دغدغه‌های شما را به حداقل برسانیم و با استفاده از وسایل ارتباطی، این کار را ساده‌تر کنیم.

کنکور، سکوی پرتاب شما به آینده روشن رویایی تان است. کنکور تمرینی برای فائق آمدن بر سختی ها، تلاشی برنامه ریزی شده و هدف دار و دوباره برخاستن پس از هر سقوط در طول این مسیر پر پیچ و خم است، که تنها کسانی که به درستی به قابلیت‌ها و استعداد‌های درونیشان باور دارند، برای رسیدن به جایگاه حقیقی شان، می توانند تا انتها آن را بپیمایند. داشتن روحیه ای جنگنده، آشنایی با منابع مناسب مطالعاتی و شیوه‌های صحیح مطالعه، همگی لازمه طی کردن این مسیر هستند. ولی هیچ کدام از این‌ها نمی توانند بدون کمک و مشاوره فردی آگاه و دلسوز، که بتواند به درست‌ترین شیوه، تجربه‌های خود را در اختیار دانش آموزان بگذارد، موثر باشند. در این مجال اندک تلاش کردیم تا ضمن آشنا کردن شما دانش آموز عزیز با مقوله مشاوره کنکور، اهمیت نقش مشاوره‌ کنکور تلفنی و آنلاین را برایتان تشریح کنیم تا بتوانید آگاهانه انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید تفاوت میان دانش آموزانی که در رشته مورد نظر خود در کنکور پذیرفته می شوند با سایرین که پشت کنکور می‌مانند، در این است که گروه اول، از تمام فرصت‌ها و منابع در اختیار برای رفع مشکلات، ابهامات و سوالات کنکوری خود استفاده می‌کنند. همین الان که شما در حال مطالعه این سطرها هستید، رقبای کنکوری شما در حال تماس و ثبت نام مشاوره‌ کنکور تلفنی و آنلاین هستند، تا زودتر ابهاماتشان رفع شده و بهتر بتوانند تصمیم بگیرند و مسیر مطالعه تا روز کنکور و موفقیت در جلسه کنکور را سریع تر، محکم‌تر و مطمئن‌تر طی کنند.

 

همین که این لینک را باز کرده اید، یعنی آماده ی رقابت شده اید! داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ به خوبی می دانند که رقابت آغاز شده! یا علی بگویید که باید پا در گود گذاشت! روی صحبت ما امروز با بچه‌های تجربی کنکور ۱۴۰۰ است! بسیار خب بچه ها! آماده ی تورنومنتی نفس گیر هستید یا فکر می کنید هنوز زود است؟! چه آماده باشید و چه نه، صدای تپانچه برخاسته و رقبای شما دویدن را آغاز کرده‌اند! پس عجله کنید! این جمله که: «کی خسته است؟ دشمن!» برای شما کنکوری‌های تجربی از بیخ و بن دروغ است! اتفاقاً باید بدانید که رقیب نه تنها خسته نیست، بلکه با اشد قوا در حال تاختن است و هر لحظه فاصله ی خودش را از شما بیشتر می کند! حقیقت همین است اما خب، نگران نباشید. نیازی به ترسیدن نیست. چون هنوز دیر نشده. زمان مناسب برای شروع شما همین امروز است! می دانیم، در ابتدای راه هزاران سردرگمی سر راه شما قرار دارد. اما دلواپس نباشید. شما برای پیروزی در این مسابقه، مثل هر مسابقه ی دیگری نیاز به یک مربی دارید. مشاوره کنکور، لازمه‌ی حیاتی موفقیت شما است. اگر بتوانید مشاوره آنلاین کنکور نیز داشته باشید که دیگر معرکه است. شک دارید؟! معتقدید بدون مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی نیز کار ساده است؟! بسیار خوب! تا انتهای این مقاله کنار ما باشید تا ببینید چرا ما اینقدر مطمئنیم!

 

با پر کردن فرم زیر یک جلسه مشاوره رایگان هدیه بگیرید.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

چرا مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی از نان شب واجب‌تر است؟!

چرا که نه؟! یکی باید باشد که صفر تا صد کنکور را بارها و بارها آزمون و خطا کرده باشد و راه را از چاه بشناسد. مشاوره کنکور ۱۴۰۰ به همین درد می خورد دیگر! در مسیر یک سویه ی این یک سال، کسی وقت امتحان کردن چیزهای مختلف و مقایسه کردن آن‌ها را دارد؟! (معلومه که نه!) مخصوصاً وقتی رشته ی آدم تجربی باشد که اوضاع خیلی هم حساس‌تر است. نمی دانم می دانید یا نمی دانید؟ و اگر نمی دانید بدانید که در میان تمام رشته‌های کنکور، چگالی رقابت برای کسب رتبه ی برتر، در بین بر و بچه‌های باهوش تجربی از همه بیشتر است. همه آمده اند که بهترین باشند. و قطعاً هم هستند! اما ظرفیت دانشگاه‌ها این چیزها سرش نمی‌شود! پس باید علاوه بر بهترین بودن، جزو برترین‌ها هم باشید و برای این کار، مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی فریاد رس شماست.

وگرنه در میان این همه منابع رنگارنگ و کتاب‌های جورواجور که هرکدام از ظن خود یار شما می‌شود، چه کسی از درون شما باید اسرار شما را بجوید؟! (چه شاعرانه!) برای رسیدن به موفقیت در کنکور هزاران راه وجود دارد اما از میان این هزاران راه، فقط یکی از آن‌ها برای شما مناسب است! شما می دانید آن یکی کدام است؟ نه! من هم نمی‌دانم! اما مشاور کنکور شما می داند! چرا؟! خب چون کارش همین است! شغلش این است که بهترین راه را که برای تو از همه مناسب‌تر است، سر راهت بگذارد و از آغاز تا پایان کمکت کند! بگوید کدام کتاب را بخوان، از کدام یکی تست بزن، کدام کلاس را برو کدام یکی را نرو، چه ساعتی درس بخوان، کی بخوان کجا بخوان و…

دوباره تاکید کنم که داوطلب تجربی وقت اضافه برای آزمون و خطا کردن راه‌های مختلف ندارد؟! یا دیگر لازم نیست؟! رشته تجربی هم بخاطر عرصه ی رقابتش، هم بخاطر نزدیکی اهداف داوطلبان (که اغلب به شوق شاخه‌های علوم پزشکی به این رشته آمده اند) و هم بخاطر گستردگی منابع وسیعش، بیش از سایر رشته‌ها به مشاوره کنکور ۱۴۰۰ نیاز دارد. حال اگر که مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی تخصصی باشد که فبها!

برای کنکور ۱۴۰۰ تجربی از کی شروع کنم؟

از همین دیروز ان‌شالله! کم کم آماده شوید و دیگر از همین دیروز استارت خود را بزنید! شوخی نمی کنیم! آری دیروز گذشته است. اما امروز هم با یک روز تاخیر هنوز زمان مناسبی است! از همین حالا باید برنامه ریزی کنید. می‌گویند اگر ده دقیقه زمان داشتید که یک درخت را با اره‌ای قطع کنید، از این ده دقیقه ۹ دقیقه را به تیز کردن اره تان اختصاص دهید تا آن یک دقیقه به سادگی درخت قطع شود (البته در مثال مناقشه نیست وگرنه ما هم مخالف قطع درختان هستیم!) مقصود از این مثال این است که از همین حالا شروع به تیز کردن اره هایتان کنید. از یک مشاوره کنکور خوب بهره بگیرید، منابع خود را دسته بندی کنید. کتاب‌های مناسب تان را پیدا کنید. آزمون‌های مناسب خودتان را انتخاب کنید. برای کلیت کار و چگونگی صرف کردن تابستان برنامه ریزی‌های خود را انجام دهید. اصول و فنون اصلی درس خواندن‌های کنکوری را فرا بگیرید و بدون فوت وقت، به سمت کنکور ۱۴۰۰ یورش ببرید!

مزایای داشتن مشاوره کنکور

بپذیرید که داشتن مشاوره کنکور ۱۴۰۰ از نداشتن آن بهتر است! بعضی‌ها می پرسند حالا چرا حتما باید مشاوره کنکور داشته باشم؟ می خواهیم سوال آن‌ها را با سوال جواب بدهیم! خب اصلاً چرا نباید مشاوره کنکور داشته باشید؟! یک کاغذ بردارید و وسط آن را از بالا به پایین خط بکشید. حال یک طرف آن بنویسید با داشتن مشاور کنکور چه چیزی به دست می آورم؟! آن طرف دیگر بنویسید با داشتن مشاور کنکور چه چیزی از دست می دهم؟! ما هم کمک تان می کنیم این برگه را دقیق‌تر پر کنید. یک مشاور کنکور خوب:

 • بهترین منابع را برای شما پیدا می کند: اینکه دیگران می گویند کدام کتاب عالی است و کدام نه، خوب است اما بدرد شما نمی خورد. شما باید باتوجه به ویژگی‌های فردی تان، منابع مناسب خودتان را انتخاب کنید. همه ی منابع و همه ی کتاب‌ها عالی هستند اما بهترین منابع، کتاب هایی هستند که برای شما مناسبند. مشاور کنکور خوراکش همین کار است!
 • بهترین برنامه ریزی را برای شما انجام می دهد: بازهم باید بگوییم که پیش رفتن با برنامه‌های یکی دیگر، حتی اگر رتبه ی یک کنکور باشد، تضمینی برای موفقیت شما نیست! بهترین برنامه ریزی تحصیلی برنامه‌ای است که برای شخص شما طراحی شده باشد. وگرنه آنچه فراوان است برنامه ی از پیش آماده. مشاوره کنکور ۱۴۰۰ تجربی یعنی یکی که استاد این کار است، مختص شما و برای شما برنامه ریزی می‌کند.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 • مهارت‌های لازم را به شما می آموزد: بعضی چیزها در کتاب‌ها پیدا نمی شوند. همه چیز را در کتاب‌ها نمی‌توان یافت. بعضی چیزها یاد گرفتنی است. بعضی رازهای مگو را فقط متخصصان می دانند و می توانند به ما یاد بدهند. باید کسی باشد که آنچه ما در آینه هم نمی بینیم، در خشت خام ببیند و برای ما هم تعریف کند! بچه‌ها کنکور فقط درس خواندن نیست! یک سری مهارت هم لازم دارد که مشاور کنکور استادانه با شما در میانش می گذارد.
 • مشاور کنکور، مشاور هم هست: آقا یک سال شوخی نیست که! بالا دارد! پایین دارد! غصه دارد! شادی دارد! کاش یکی باشد که بلد باشد حرف دل آدم را بفهمد! آره منظورمان یک مشاور خوب است! مشاوره کنکور ۱۴۰۰ ، یک جورایی اگر شورش را در نمی آورید، رفیق و حامی و سنگ صبور شما هم می تواند باشد!
 • مشاوره کنکور، آنتی دغدغه است: به هر حال کنکور است و استرس‌های ناگهانی و دغدغه‌ها و سردرگمی هایش. اگر می خواهید سال کنکور تان، سالی مفرح و پر نشاط و در عین حال مفید و کارساز سپری شود، نیازمندید که یک مشاور کار بلد کنکور را در کنار خود داشته باشید. دلیل اینکه می گوییم مشاوره کنکور ۱۴۰۰ می تواند دغدغه‌های یک داوطلب را برطرف کند این است که دلیل همه ی سردرگمی ها، کمی تجربه و آگاهی است. خب شما که هر هفته و هر روز زندگی تان کنکور دادن نبوده که در این زمینه با تجربه باشید! بنابراین مشاور کسی است که در مسیر پر پیچ و خم می تواند راه را از بی راه برای شما مشخص کند.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 • مشاوره کنکور، باعث صرفه جویی در زمان می‌شود: سال کنکور (مخصوصاً برای بچه‌های تجربی) سال آزمون و خطا کردن نیست. زمان برای یک کنکوری از طلا هم با ارزش‌تر است. بنابراین نباید با امتحان کردن راه‌های مختلف و منابع متفاوت و پراکنده، زمان را هدر داد. یک مشاور خوب، می تواند برای شما شدیداً زمان صرفه جویی کند!
 • مشاوره کنکور باعث کاهش هزینه هاست: بعضی‌ها ممکن است بگویند چرا پول خود را برای مشاوره کنکور حرام کنم؟! اتفاقاً باید بگوییم که با اتخاذ یک مشاور خوب، کلی از هزینه‌های گزاف شما نیز کاسته می‌شود. همین که کتاب اضافه نمی خرید، آزمون اضافه ثبت نام نمی کنید، کلاس اضافه نمی روید و کیفیت و بهره‌وری درس خواندن تان بالا می رود، خودش صدها برابر حق مشاوره صرفه جویی ایجاد می کند.
 • مشاوره کنکور تجربی، همپای شما تا خود دانشگاه علوم پزشکی!: یک مشاور خوب از گام اول تا گام آخر، پا به پای شما همراه تان است و از آنجایی که تمام اعتبار کار او، قبولی‌های هر ساله اش است، پس شک نکنید بیشتر از خودتان برای قبولی تان دل می سوزاند!
 • بازم بگم؟!

(قبل از اینکه ادامه ی مطلب را بخوانید همین وسط جا دارد بگوییم که می توانید با پر کردن فرم زیر در یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین کنکور و یا یک کلاس آنلاین کنکور از تیم کلاسی برتر شرکت کنید و ببینید کار کردن با حرفه ای‌ها چه کیفی دارد!)

مشاوره کنکور 1400 تجربی

مزایای مشاوره‌ی آنلاین کنکور ۱۴۰۰ :

حالا که کاملاً قانع شدید که مشاوره کنکور، مانند یک مربی برای این رقابت نفس گیر ضروری است، بگذارید یک نکته ی مهم دیگر را هم به آن اضافه کنیم. و آن هم انتخاب مشاوره آنلاین کنکور است. چون مزیت‌های بسیار بسیار بهتری نسبت به سایر روش‌ها دارد:

 • مشاوره کنکور تجربی، کار یک روز و دو روز نیست. یک مسیر یک ساله ی مهم و حیاتی است که باید در تمام طول مسیر از حضور مشاور خوب بهره برد. از آنجایی که گفتیم زمان برای یک کنکوری (مخصوصاً از نوع تجربی‌اش) از طلا هم ارزشمند‌تر است، پس منطقی نیست که هفت روز هفته را در خیابان‌ها بین کلاس‌ها و خانه و کتابخانه در حرکت باشید. تحقیقات ثابت کرده با شرکت در کلاس‌های آنلاین و استفاده از مشاوره‌ی آنلاین کنکور، می توانید تا ۶۰% از زمان خود را ذخیره کنید! (کنکوری‌های هدفمند می دانند ۶۰% زمان یعنی چه!)
 • با استفاده از مشاوره ی آنلاین کنکور، بصورت دوبله سوبله در هزینه‌ها صرفه جویی می کنید. هزینه ی مشاوره‌های آنلاین از مشاوره‌های حضوری به مراتب کمتر است و به علاوه رفت و آمد و هزینه‌های جانبی را هم اگر حساب کنید، می‌بینید که مشاوره کنکور آنلاین خیلی خیلی به صرفه‌تر است.
 • برای آن هایی که کمرو‌تر هستند، مشاوره ی آنلاین کنکور مثل بهشت است! چون راحت‌تر می توانند ارتباط برقرار کنند و درد دل هاشان را بگویند.
 • با استفاده از مشاوره ی آنلاین کنکور، بازه ی زمانی بیشتری از حضور مشاور بهره مند خواهید بود. معمولاً برای مشاوره‌های حضوری محدودیت‌های زمانی بسیاری وجود دارد و کلا وقت کم است! تا می آیی دو دقیقه خود مشاور را ببینی زمان تمام شده. اما استفاده از امکانات آنلاین مشاوره کنکور، باعث می‌شود با محدودیت‌های بسیار کمتری از حضور مشاور بهره مند شوی.

مشاوره کنکور 1400 تجربی

 • از خانه ی خودتان بدون رفت آمد و تنها با چند کلیک یا گرفتن چند شماره، مشاوره شما در خدمت شما خواهد بود. اصلاً چی از همین بهتر؟!
 • با مشاوره ی کنکور آنلاین، دیگر محدودیت جغرافیایی در انتخاب مشاور ندارید. این نکته علاوه بر اینکه برای داوطلبان شهرستانی حکم دسترسی به گنج را دارد، برای پایتخت نشین‌ها هم مهم است. فلان مشاور خوب است اما اوووه باید قطر شهر را بکوبیم و ۵ ساعت زمان صرف کنیم تا به او برسیم. تازه اگر زمان خالی داشته باشد! خداروشکر مشاوره آنلاین کنکور این مسائل را ندارد و از هرجای ایران می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

القصه که با استفاده از خدمات مشاوره کنکور تیم کلاسی برتر، می توانید از همین الان بصورت آنلاین از هرجایی که هستید، از تخصص مشاوران متخصص و کارکشته ی رشته ی خود بهره مند شوید. با ثبت نام در این سایت، برنامه ریزی شخصی شما با کمک مشاوران ما می تواند از همین الان آغاز شود، تا کنکور ۱۴۰۰ را بدون دغدغه و با تفریح و نشاط و البته و صدالبته سخت کوشی خود، با موفقیت به پایان برسانید. فراموش نکنید که امروز، همان فردایی بود که دیروز می گفتید. امروز دیگر حرف فردا‌ها را نزنید و همین حالا برای گرفتن مشاوره ی رایگان اقدام کنید. فرمی که بالا گذاشته بودیم، آماده ی ثبت اسم شما برای شرکت در یک جلسه ی مشاوره ی آنلاین رایگان است. چیزی را که از دست نمی دهید. پس چرا دست دست می کنید. همین الان این فرم را پر کنید و منتظر تماس ما باشید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *