0
02146115236

اردوی نوروزی آنلاین کلاسی برتر

این روزها که همه دانش آموزان و خانواده ها نگران بیماری کرونا هستند، هنوز هم میتونین به صورت آنلاین در اردوی نوروزی کلاسی برتر شرکت کنید. به شما قول میدیم که این اردوی آنلاین حتی از اردوی حضوری هم بهتره و کاملاً هوای شما را داریم. با پر کردن فرم زیر خیلی راحت میتونین شماره خودتون یا فرزندتون را ثبت کنین تا برای شرکت در این اردو تخفیف ویژه بگیرین


موضوع برنامه

در برنامه­ ی نوروز هدف اصلی جمع­بندی دروس پایه است. یعنی دهم و یازدهم که بطور کامل جمع­بندی می­شوند. البته در کنار آن به دانش ­آموزان قوی­تر اهداف بالاتری که رفع اشکالهای بخش هایی از پایه­ ی دوازدهم است نیز واگذار خواهد شد.

زمان­بندی اردوی نوروزی:

اردوی نوروزی از روز شنبه ۲۴/۱۲/۹۸ شروع و تا روز جمعه ۲۲/۱/۹۹ به مدت ۲۴ روز ادامه خواهد داشت. روزهای ۲۹ اسفند، ۱و ۲ فروردین و ۱۳ فروردین ماه نیز تعطیل خواهند بود.

زمان­بندی برنامه­ ی نوروزی:

برنامه­ ی نوروزی هر روز از ساعت ۸ شروع و در ساعت ۲۲ پایان خواهد یافت. زمان­بندی ساعتها و استراحت­های برنامه به شرح زیر است:

 

زنگ آزمون ۷:۳۰ تا ۹:۰۰ صبح (۹۰ دقیقه)

 

استراحت اول ۹:۰۰ تا ۹:۱۵

 

زنگ اول ۹:۱۵ تا ۱۱:۱۵ (۱۲۰ دقیقه)

 

استراحت دوم ۱۱:۱۵ تا ۱۱:۳۰

 

زنگ دوم ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ (۱۲۰ دقیقه)

 

استراحت سوم ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۰۰ (ناهار و خواب کوتاه ظهر)

 

زنگ سوم ۱۵:۰۰ تا ۱۷:۰۰ (۱۲۰ دقیقه)

 

استراحت چهارم ۱۷:۰۰ تا ۱۷:۱۵

 

زنگ چهارم ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۰۰ (۹۰ دقیقه)

 

استراحت پنجم ۱۹:۰۰ تا ۱۹:۳۰

 

زنگ پنجم ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۰۰ (۹۰ دقیقه)

 

استراحت ششم ۲۱:۰۰ تا ۲۱:۳۰

 

زنگ ششم ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ (۶۰ دقیقه)

توضیحات مهم:

در زنگ آزمون هر روز آزمون کوچکی از مباحث روزهای گذشته برگزار خواهد شد که فراموشی مطالب را در طول برنامه به حداقل برساند. هر آزمون شامل ۳۰ سؤال اختصاصی و ۱۵ سؤال عمومی است که با زمانی حدود ۶۰ دقیقه برگزار خواهد شد و دانش ­آموز ۳۰ دقیقه فرصت خواهد داشت تا آزمون را مورد بررسی قرار دهد.

 

۱٫آزمون­ها بصورت طراحی ­شده با پاسخهای تشریحی در اختیار دانش ­آموزان قرار خواهد گرفت تا برای بررسی آنها فرصت کمتری نیاز باشد.

 

۲٫ با توجه به آزمون­های روزانه در کنار برنامه حدود ۱۰۸۰ سؤال با پاسخ تشریحی نیز در اختیار دانش ­آموز قرار گرفته است که می­تواند خود منبعی بسیار ارزشمند باشد.

 

۳٫ دانش ­آموزان در هر روز برنامه ۱۰ ساعت مطالعه­ی مفید خواهند داشت و در کل برنامه ۲۴۰ ساعت درس خواهند خواند.

 

۴٫ ساعتهای صبح زود و آخر شب در اختیار خود دانش­آموزان قرار گرفته است تا با استفاده از آنها عقب­ ماندگی­های احتمالی از سرفصل برنامه را جبران کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *